Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 7 тема

  • 131 217
  • 743
  •   1
Отговори
# 450
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Аленка,моля те,сподели за кой лекар от Леграно си чела ужасии!Мисля да правя при тях безиглена мезотерапия ,но все още имам колебания,та споделеното от теб ще ми е много полезно.Благодаря  bouquet

 Blush  Д-р Адриан Чолаков - напиши в гугъл "Адриан Чолаков Леграно" и чети  ooooh!

Ето линка в тялото http://www.tialoto.bg/forum/archive/index.php/t-13791.html

Излизат статии за арести, скандали, пране на пари .....До колкото разбрах той и съпругата му са лекари в клиниката, дали нямаше и още един. Той четох, че е стоматолог Rolling Eyes newsm78

За безиглена мезотерапия - може да я прави и друго лице. Повечето процедури май не се изпълняват от лекари  Thinking

Какво точно представлява това, което ще ти правят?  Rolling Eyes

# 451
  • Мнения: 42
Има перманентни филъри. Но стават все по-малко. В Австрия на пазара е само един единствен (преди години бяха десетки). Правят много проблеми, дори след 10-15 години, грануломи, възпаления, деформират се устните. В Австрия по4ти никой ве4е не ги ползва (аз също не).

Самсара - грануломи могат да се полу4ат от всякакъв 4ужд материал в тялото. С по-дълготраещите филъри рискът е по-голям. Въпрос на материал, на на4ин на работа (най-ве4е хигиена) и на нагласа на тялото (имунна система и др.). Гаранция никой не може да ти даде.

Аз не съм имала (не съм предизвиквала) грануломи (много зависи от ка4еството на материала, аз много държа на това и да е известна фирма с продукция от много години и статистика за усложненията), но съм виждала много грануломи - най-ве4е от перманентните филъри преди години, но и няколко пресни от България - с незнайно какъв материал....



На мен ми обясниха, че грануломи ставали, ако филъра не е пречистен от протеини. Колкото по-висок % протеини съдържа, по-голям е риска от грануломи.

# 452
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Има перманентни филъри. Но стават все по-малко. В Австрия на пазара е само един единствен (преди години бяха десетки). Правят много проблеми, дори след 10-15 години, грануломи, възпаления, деформират се устните. В Австрия по4ти никой ве4е не ги ползва (аз също не).

....

 Hug Благодаря за изказаното мнение, аз не че съм се засилила, по-скоро се учудихм че има такъв избор Simple Smile

# 453
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340
Днес ме информираха от Хил Клиник, че д-р Лидия Ванеска се е върнала на работа и има прием. Записах си час да обсъдим какво ново предлага клиниката и т.н.


Браво, че си се свързала. На мен ми дава вечно заето! Страхотно е, че Ванеска се е върнала на работа, ще се мъча да си запиша час и аз.

# 454
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340
Здравейте.Съвсем скоро ми предстои преглед за ринопластика при д-р Йорданов от Софиямед.Това ще бъде втора операция за мен,след като първата беше неуспешна при друг пластичен хирург.Ще се радвам ако някои сподели мнение относно доктора,операцията и резултата от нея.

Имам сериозни резерви към Йорданов, но не са от опит, а по-скоро впечатление при прегледа. Изобщо ринопластиката е тънка работа, а той ми се вижда малко джаста-праста. Но пак казвам, че не съм се подлагала на операция при него. Той не е пластичен освен това, а УНГ, което по принцип е по-добър вариант, но не и в този случай като че ли.

# 455
  • Мнения: 295
Аленка,много благодаря за споделеното мнение за Леграно!  bouquet
Колебаех се между безиглена мезотерапия и филъри при Денкова или Ванеска.Категорично се спрях на филъри,но още не съм избистрила концепцията къде да се набода.

# 456
  • София
  • Мнения: 69

Eli_ivanova70  Много се надявам да съм избрала правилния доктор и най-после и аз да дишам нормално.Бях на преглед и при Кабакчиев,но той веднага ме препрати в някаква частна клиника.А за Йорданов има доста добри отзиви-надявам се истински.

# 457
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Днес ме информираха от Хил Клиник, че д-р Лидия Ванеска се е върнала на работа и има прием. Записах си час да обсъдим какво ново предлага клиниката и т.н.


Браво, че си се свързала. На мен ми дава вечно заето! Страхотно е, че Ванеска се е върнала на работа, ще се мъча да си запиша час и аз.

Те ми се обадиха  Hug Ако искаш - остави ми име и номер на лични - ще ги помоля да ти позвънят, като отида  Peace Или пък ще те набера от моя телефон и ще се разберете с рецепционистката  Peace

# 458
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340


Те ми се обадиха  Hug Ако искаш - остави ми име и номер на лични - ще ги помоля да ти позвънят, като отида  Peace Или пък ще те набера от моя телефон и ще се разберете с рецепционистката  Peace

мерси, но аз ще мина направо оттам и ще си запиша час

# 459
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340

Eli_ivanova70  Много се надявам да съм избрала правилния доктор и най-после и аз да дишам нормално.Бях на преглед и при Кабакчиев,но той веднага ме препрати в някаква частна клиника.А за Йорданов има доста добри отзиви-надявам се истински.

успех ти пожелавам!

# 460
  • Мнения: 774
Издирвам клиника/доктор за имплант на брадичката.
Като че ли в България такъв имплант не е популярен..

# 461
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Можеш да се консултираш с д-р Николай Георгиев. Случайно видях, че слага импланти в устните, ако не слага в брадичката - поне би те ориентирал  Peace

# 462
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
За Бърдаров никой нищо ли не е чул?

# 463
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Следя и темата за мезоконците, там също има отзиви, като се прибера в София - ще ги добавя към списъка. Това име май не е споменавано за списъка  newsm78

# 464
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340
За Бърдаров никой нищо ли не е чул?

Чувала съм добри отзиви от приятелки, но не съм ходила лично и не мога да гарантирам.

Общи условия

Активация на акаунт