Ритик Рошан - гръцкият бог на Боливуд - тема 2

  • 45 305
  • 197
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 117
Благодаря Пит! Grinning
Значи тази нощ ще сънувам, че му партнирам на о-в Санторини за снимките на продължението на Bang Bang
 Heart Eyes
Пожелавам ти ентусиазма, с който омагьосва този човек никога да не те напуска! Това е звезда, която дъъълго ще свети на небосклона с невероятната си харизма и желание да помага на хората!
Пожелавам ти наистина да го познаваш и знае ли човек - да ви свързва повече от едно познанство!  Wink

# 151
  • Мнения: 17
От твоите уста в ...ушите на когото трябва  Simple Smile
От всички клипове, интервюта и предавания, които съм изгледала с него, наистина както казваш ти, си проличава, че има голяма харизма и е страшно  земен човек.
Една вечер преди няколко дена той беше доста активен в twitter и тогава му написах на него и на всички негови фенове, които са от най-различни точки на земното кълбо-Защо е толкова обичан човек-защото отвръща на любовта на хората. Дано да го е прочел   Kissing Heart

# 152
  • Мнения: 3 117
От твоите уста в ...ушите на когото трябва  Simple Smile
От всички клипове, интервюта и предавания, които съм изгледала с него, наистина както казваш ти, си проличава, че има голяма харизма и е страшно  земен човек.
Една вечер преди няколко дена той беше доста активен в twitter и тогава му написах на него и на всички негови фенове, които са от най-различни точки на земното кълбо-Защо е толкова обичан човек-защото отвръща на любовта на хората. Дано да го е прочел   Kissing Heart
Дано!
Винаги съм се чудела какво ли е да получаваш толкова много любов от хората. А истината е, че и той я раздава без граници.
Голяма отговорност е да бъдеш постоянно пример за феновете си и Ритик много добре го осъзнава.
Но и той е човек, ето, плати за отдадеността си към работата и феновете си със раздяла с любим човек.
Дано обичта на толкова много хора да му помогне да се чувства по-добре.

# 153
  • Мнения: 17
И аз съм си задавала въпроса по принцип за известните хора, дали това не е голямо бреме за тях.
За себе си не бих го понесла. Да изляза да се разходя и отвсякъде да прииждат хора, дори и само да ме поздравят, не дай си боже както в неговия случай-да ми се хвърлят по врата в изневиделица.
Чудя се- хубаво е да получаваш любов, но дали в даден момент човек не би се уморил от тази любов.
Доколкото съм си изградила образ за Ритик- едва ли ще се умори, но все пак въпроса в мен си остава.
А относно раздялата, мисля че както са казали:
"Ако обичаш някого го пусни да си отиде, ако е за теб-той пак ще се върне".
Само времето ще покаже.

# 154
# 155
  • София
  • Мнения: 1 822
Добре дошла и от мен  Laughing Just_Woman  Hug
Пит  Hug

Ето и снимки от Куала Лумпур  Heart Eyes На седми ще бъде церемонията по награждаването, тоест големият спектакъл Heart Eyes Дано по-бързо излезе след това и хубав запис от шоуто. Миналата година намерих качествен материал чак след месец Laughing нооо  важното е че го гледах Laughing







# 156
  • Мнения: 17
Благодаря Miha  Simple Smile

# 157
  • София
  • Мнения: 1 822

Няма защо Laughing Just_Woman Hug

# 158
  • София
  • Мнения: 1 822
Здравейте момичета Hug
 

Ето още от Ритик Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes През този уикенд на IIFA е представил и книгата за баща му написана от сестра му Сунана "За татко с любов" която  тя  подари за рожденният ден на Ракеш преди време:
         "Аз съм щастлив и горд да бъда тук.Не всеки получава шанс да се говори за това колко брат обича сестра си, на международна платформа като тази. Книгата е за невероятното  пътешествие на баща ми, изпълнен с хубави моменти, но и с трагедии. Животът му ме вдъхновява до деня в който ще  умра." Написал е предговора към книгата като жест към сестра му най вече, за нейният труд.

 




# 159
# 160
  • Мнения: 17
Дами,дано да видите съобщението ми навреме.Пиша ви от мобилния си, в момента според моя световен часовник е 22.03 в Куала Лумпур и излъчват iifa на живо.Отворете iifa в google и ще видите,че ще се излъчва от канал astro first на живо от 9.00 pm време в Малайзия и аз успях да го хвана 15мин след като е започнало.В момента се наслаждавам на шоуто и резолюцията е HD и съм го разпростряла на 40 инчов телевизор, нямам търпение да се появи Ритик  Heart Eyes
Не съм вярвала, че ще мога да го гледам на живо.Дано повече от вас да го видят.

# 161
# 162
  • София
  • Мнения: 1 822
Дами,дано да видите съобщението ми навреме.Пиша ви от мобилния си, в момента според моя световен часовник е 22.03 в Куала Лумпур и излъчват iifa на живо.Отворете iifa в google и ще видите,че ще се излъчва от канал astro first на живо от 9.00 pm време в Малайзия и аз успях да го хвана 15мин след като е започнало.В момента се наслаждавам на шоуто и резолюцията е HD и съм го разпростряла на 40 инчов телевизор, нямам търпение да се появи Ритик  Heart Eyes
Не съм вярвала, че ще мога да го гледам на живо.Дано повече от вас да го видят.


Ммм...даа ще си чакам да излезе някъде в интернет пространството smile3518 smile3503

# 163
  • Мнения: 17
Miha, имаш време, аз не съм ги разбрала правилно- не било по малайзииско време, а по индийско време.Така че тепърва започва.Аз заснех с телефона си посрещането на Ритик и след малко ще се опитам да кача 2-та ми клипа.
 Simple Smile newsm44 newsm44

# 164
  • София
  • Мнения: 1 822
Miha, имаш време, аз не съм ги разбрала правилно- не било по малайзииско време, а по индийско време.Така че тепърва започва.Аз заснех с телефона си посрещането на Ритик и след малко ще се опитам да кача 2-та ми клипа.
 Simple Smile newsm44 newsm44

Ти пусни клиповете Hug мен не ме мисли Joy Joy Joy на работа съм newsm43Поне после да изгледам нещо с него Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт