Ритик Рошан - гръцкият бог на Боливуд - тема 2

  • 45 299
  • 197
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 17
Ето го и моето видео,което качих,не се получи с хубаво качество,но все е нещичко  Simple Smile

# 166
  • София
  • Мнения: 1 822
Ето го и моето видео,което качих,не се получи с хубаво качество,но все е нещичко  Simple Smile



Ехааа...Една целувка от мен   love001 непременно после да споделиш впечатления Hug

# 167
  • Мнения: 17
Ето едно смесено видео за нашия хубавец от пресконференцията през деня и роклите на да дамите за церемонията  Simple Smile

# 168
  • Мнения: 17
Ето още едно клипче  Simple Smile

# 169
  • София
  • Мнения: 1 822
Благодаря ти Hug страхотни клипчета Heart Eyes изплакнах очи smile3521 и както винаги говори все смислени неща и с чувство за хумор при това newsm10

# 170
  • Мнения: 17
За нищо, miha  Hug
Сигурно си му гледала тази фотосесия, но лично аз на нея много плакна очи  Heart Eyes

# 171
  • София
  • Мнения: 1 822

Ооо Crazy да определено е така Hug сесията си я бива Crazy
Аз да ти кажа се забавлявах и с тази реклама Crazy Crazy Crazy


# 172
  • Мнения: 17
Ооооо да, гледала съм я няколко пъти, много хубава и смислена реклама.Нищо общо с нашите просташки реклами.Ритик е най-хубавия мъж в света според мен  Heart Eyes

# 173
  • Мнения: 17
Ето и десерта от церемонията на iifa, не е от най-добрите варианти на качество, но става за гледане.
Специален поздрав за теб miha  Hug

# 174
  • София
  • Мнения: 1 822



Ето и десерта от церемонията на iifa, не е от най-добрите варианти на качество, но става за гледане.
Специален поздрав за теб miha  Hug



     Става, става и още как Laughing Много ти благодаря за специалният поздрав smile3525 Всички песни от филма ми харесват и се радвам че именно с тях си е направил представянето txtloves

# 175
  • Мнения: 17
Ето още една реклама с нашия любимец, ако и при мен така готви-няма да излизам по цял ден от кухнята  hug  loveuuu luvbed

# 176
  • Мнения: 3 117
https://twitter.com/iHrithik/status/609689285198000128/photo/1

earth is a dot in d universe.Yet evry insignificnt single 1of us owns d power 2 feel on TOP of d WORLD

И още си държи на профила човека любимата жена Simple Smile

# 177
  • Мнения: 6
Тук нови почитателки на Ритик са се присъединили - добре дошли Simple Smile
Четох, че октомври месец ще подновят снимките на Mohenjo Daro. Кога ли ще има трейлър... нямам търпение. Засега сякаш не съм попадала на информация за негов следващ филмов ангажимент. Това за Холивуд май са само предположения. Честно казано си мисля, че няма работа там. Видно е, че и в Индия могат да правят филми на ниво, поне неговите са такива. Тия дни си преговорих "Kites" и "Zindagi Na Milegi Dobara" - еми страхотен е просто! Никога няма да ми омръзне да го гледам, в каквото и да е. Напоследък вървят новини, че в следващ филм щял да участва с Дипика Падуконе - аз нея малко не я харесвам, но какво пък, може да е нещо интересно, зависи и от историята. Най-много ми допадат дуетите му с Айшвария Рай - и в трите им филма, а в Dhoom 2 какви са страхотни Heart Eyes
Тази снимка е от промо на Kites, виждала съм и други негови от тази сесия, но тази най-много ми хареса



иии... ох!

# 178
  • Бургас
  • Мнения: 754
Здравейте момичета, скоро ви открих, ще прочета всичко изписано в темата, но за мен този човек е душевно богат и неотразим. Да попитам само от къде мога да дръпна филма Кажи че ме обичаш?

# 179
  • Бургас
  • Мнения: 754
Здравейте момичета, скоро ви открих, ще прочета всичко изписано в темата, но за мен този човек е душевно богат и неотразим. Да попитам само от къде мога да дръпна филма Кажи че ме обичаш?
Прочетох  всичко което сте написали и клипчетата.....Какво да ви кажа..мисля си може ли да съществува толкова до болка красив и духовно богат мъж...останах без думи

Общи условия

Активация на акаунт