След края на Çalıkuşu с Бурак и Фахрие, актьорите преди и сега - *Тема 22*

  • 27 425
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 462
Мами   bouquet
На същото мнение съм. Не е работа на Бурак да защитава Фахрие в момента. Още повече, че те не признават интимна връзка. Фахрие се оправя и сама и така трябва да е. С усмивка, "ядосана" или отхвърляща подобни въпроси - това е начинът. Иначе, ако Бурак започне да говори, всъщност ще признае това, което те искат. А те в момента са колеги, които ще играят заедно във филм, негова продукция. Няма как да признаят интимна връзка. Та после ще журналята ще кажат - какъв професионализъм? те показват реалната си любов. Не, че ще са далече от истината де. Laughing
Ама в професията тия неща се разграничават.

# 46
  • Мнения: 5 781
Фахрие не казва "Что меня с этим связывает? "- За разлика от въпросите на журналиста, какво казва Фахрие се чува дума по дума и там спекулации не може да има. Рускините, които мразят Бу да спрат да си измислят Peace Wink


Момичета, мъчно ми е за Фахрие. Ако нямат връзка нека кажат и да спрат всичките тези глупости.

# 47
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Момичета, мъчно ми е за Фахрие. Ако нямат връзка нека кажат и да спрат всичките тези глупости.

Лили, ако нямаше нищо, мислиш ли, че нямаше да кажат мнооого отдавна.  Laughing Laughing  Надали са такива мазохисти, че да изтърпяват всички тези неща  Laughing
Според мен, сега вече или по-късно,  да тръгнат да казват, че нямат нищо общо помежду си, освен общ проект, ще е безсмислено - ще стане още по-лошо - ще тръгнат масово приказки за пиара им.
Имаха хиляди възможности да опровергаят слуховете, дори и в последните видеа, но те мълчат, не отричат връзка между тях.  
Другите артисти, когато ги погнат в тази посока поне казват, че са само приятели, че това не е вярно, а тези нашичките - не отричат нищичко, мълчат упорито  ooooh! ooooh!
Лично аз, не бих повярвала, ако сега излязат и кажат, че нямат нищо общо.  Naughty

А Фахрие е гърмян заек, ще се справи. Даже този път  статиите за нея са много по-меки  от другите пъти  Mr. Green Mr. Green

# 48
  • Мнения: 18 785
Добро утро  Hug

Бу и Ф не са длъжни да признават нищо на никой  Peace и двамата са доста интелигентни и гледат да не показват личния си живот  Peace това че Бу се мяркаше от време на време по вестници беше заради Чаплата

# 49
  • Мнения: 5 781
Нещо, което ме разсмя Joy

Moldir Doszhanova
Она любит бэху как и я)))

# 50
  • Мнения: 5 781
Добро утро  Hug

Бу и Ф не са длъжни да признават нищо на никой  Peace и двамата са доста интелигентни и гледат да не показват личния си живот  Peace това че Бу се мяркаше от време на време по вестници беше заради Чаплата

Е, има го и с други момичета  Laughing, но щом ще бъдат по-щастливи, като се виждат тайно- тяхна воля Hug(все пак да си признаят, за да не се чудим, пък нека да се крият newsm78)

# 51
  • Мнения: 5 781
Фахрие е отслабнала много ooooh! ooooh! ooooh!  Shocked

# 52
  • Мнения: 18 785
90% са фенки момичетата,остатъка са му познати и са снимки край сета на сериала  Joy

то тогава кога показа снимки от сватбата на сестра си си беше цяло чудо Mr. Green

# 53
  • Мнения: 5 781
90% са фенки момичетата,остатъка са му познати и са снимки край сета на сериала  Joy

то тогава кога показа снимки от сватбата на сестра си си беше цяло чудо Mr. Green

Вери има много снимки и с Башак, с Чапа са най-много понеже Чапа е от т.н. общество и са присъствали на повече светски събития.

# 54
  • Мнения: 18 785
да де аз това казах по нагоре че се появяваше заради Чапа  Peace от МТ когато му изгря звездата така да се каже Бу не си показва толко личния живот,пък сега съвсем в последно време  Peace  Mr. Green

# 55
  • Враца
  • Мнения: 6 672
да де аз това казах по нагоре че се появяваше заради Чапа  Peace от МТ когато му изгря звездата така да се каже Бу не си показва толко личния живот,пък сега съвсем в последно време  Peace  Mr. Green

Защитава си новото момиче  Mr. Green Mr. Green

# 56
  • Мнения: 18 785
да де аз това казах по нагоре че се появяваше заради Чапа  Peace от МТ когато му изгря звездата така да се каже Бу не си показва толко личния живот,пък сега съвсем в последно време  Peace  Mr. Green

Защитава си новото момиче  Mr. Green Mr. Green
нали  Joy Joy милята я тя как се притесни тцтц може ли да са такива гадове  #Cussing out няма да я питат поне първо как е а щом отвориха устата веднага Бурак бей  ooooh! не ги ли е срам

# 57
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Цитат
Галина Самсонова
Привет всем. Насколько я поняла, взялись за Эф и Бу серьезно. Чапа поняла,что с Бураком ей не светит и начала открытую травлю пары. Этого я ждала. Еще месяц назад я насторожилась в отношении того, что Эф и Бу ведут себя неправильно, слишком интеллигентно. Пытаются сделать все грамотно а в отношении таких людей, которые привыкли блюсти только свои интересы, так нельзя. Семья Ч слишком влиятельная и они будут ставить превыше всего свое благополучие и плевать им на других. Бурак осмелился бросить их дочь. Это они не простят ему никогда. И как бы он не пытался все сгладить, они будут портить ему все и всегда в делах и в личной жизни. Эф это понимает и это неизбежно будет отражаться на ее отношениях с Бураком, как бы не любила его. У них есть два выхода: расстаться или срочно, срочно, срочно пожениться. Пока, они врозь, их затравят. А , если они будут молчать о своих отношениях, которые есть, то их в скором времени
не будет, они не выдержать. Ставка сделана на полный разрыв Б и Ф и расслабляться здесь нельзя. Им нельзя молчать ни в коем случае. Должен быть однозначный ответ, с любовью не шутят, она уйдет и не воротишь, если она конечно есть, как мы думаем.

# 58
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Тази статия я слагам пак заради снимката в нея - не знам Чапа как би понесла това - на фона на нежната и финна Фахрие - двойната гуша и бузите на Чапа (можеха да сложат някоя от сегашните и снимки - много по-добре изглежда)







И да ви кажа, струва ми се, че Бурак отдавна му се ще да изкрещи на целия свят, че са заедно (като го питат нещо се прави на ударен, намеква, всички тези туитъри, в които ставаше въпрос за любов между тях, които си слагаше в избрани и малко след това премахваше - всичко това, никой не може да ме убеди в противното, не е случайно), но явно не може, или може би, не бива да го прави на този етап  Laughing


# 59
  • Мнения: 5 781
А двойната й гуша къде изчезна newsm78 newsm78

Новото гадже на Чапа е  Aras Bulut. Освен това, бил по-малък от нея с три години.

Общи условия

Активация на акаунт