След края на Çalıkuşu с Бурак и Фахрие, актьорите преди и сега - *Тема 22*

  • 27 452
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 477
Майката му е да издържат до 3-ти август.  Laughing
Тогава ще снимат, ще са заедно и папараците ще дебнат отстрани. Пък и в Бодрум есента няма да е толкова пълно с папараци. (Освен ... тия, които ще изпрати Паечка де. Laughing)
Аз не знам, момичета, защо искате да обявяват нещо, което едва е започнало и си има нужда от време. Те и двамата имат нереализирали се любови, не могат като пубери да изкрещят сега какво изпитват един към друг.
Просто трябва и двамата да се покрият до началото на август.  Laughing
Между другото, много добро впечатление ми прави това, че Фахрие се среща преди всичко с приятелки от университета (ако не се лъжа). Чапа е все в някакви файлафни компаниии. За снобарията на местата и атмосферата няма и да говоря.
Струва ми се, че Бурак допусна една малка грешчица с отговора си, че е сам, защото почива. Верният отговор в случая би бил- сам е, защото съчетава работа с почивка, което си беше и истина де...

# 61
  • Враца
  • Мнения: 6 672
А двойната й гуша къде изчезна newsm78 newsm78

Новото гадже на Чапа е  Aras Bulut. Освен това, бил по-малък от нея с три години.


Май се е барнала лекинко по лицето - след  Тайланд ми изглежда много променена  newsm78 newsm78  Може би това е един от опитите и да си върне Бурак  Thinking Thinking
А това за  този Aras Bulut сигурно ли е (по-бързо да се залюбва с някой и да оставя нашите на мира) Praynig



Майката му е да издържат до 3-ти август.  Laughing

Просто трябва и двамата да се покрият до началото на август.  Laughing
Между другото, много добро впечатление ми прави това, че Фахрие се среща преди всичко с приятелки от университета (ако не се лъжа). Чапа е все в някакви файлафни компаниии. За снобарията на местата и атмосферата няма и да говоря.
Струва ми се, че Бурак допусна една малка грешчица с отговора си, че е сам, защото почива. Верният отговор в случая би бил- сам е, защото съчетава работа с почивка, което си беше и истина де...

Може да отлетят за Щатите (ако вече не са) - няма ги никакви от понеделник  Thinking Thinking
А Бурак може и нарочно така да отговори - подава сигнали, но не съвсем  Laughing Laughing
Иначе е много категорично казано  Joy Joy



Хайде пак да видим тази репетиция  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 5 781
Леко, ама отвсякъде. Гледах и репортажи с тях от миналата година и преди това, ами изобщо не е същата. Няма значение, това не е лошо.
За гаджето - май от април още е. Не знам дали е много вярно, не разбрах дали е потвърдила.

# 63
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Леко, ама отвсякъде. Гледах и репортажи с тях от миналата година и преди това, ами изобщо не е същата. Няма значение, това не е лошо.
За гаджето - май от април още е. Не знам дали е много вярно, не разбрах дали е потвърдила.

И от април досега да не са я засекли никъде с нейния начин на живот  newsm78 newsm78 newsm78
Сега,  след този Енгин Озтюрк я спрягаха пък с някакъв друг, че много близко се държали един с друг, ама това име ли беше  newsm78 newsm78

# 64
  • Мнения: 5 781
Леко, ама отвсякъде. Гледах и репортажи с тях от миналата година и преди това, ами изобщо не е същата. Няма значение, това не е лошо.
За гаджето - май от април още е. Не знам дали е много вярно, не разбрах дали е потвърдила.

И от април досега да не са я засекли никъде с нейния начин на живот  newsm78 newsm78 newsm78
Сега,  след този Енгин Озтюрк я спрягаха пък с някакъв друг, че много близко се държали един с друг, ама това име ли беше  newsm78 newsm78
Да, същият е. Възможно е да четат форумите и да си пишат новините. Явно, който й изпрати смс и веднага й става гадже.


Днес на дневен ред е Фахрие и измислените обвинения и Чапа с новото гадже. За  Бу няма нищо.

# 65
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Да, същият е. Възможно е да четат форумите и да си пишат новините. Явно, който й изпрати смс и веднага й става гадже.

Днес на дневен ред е Фахрие и измислените обвинения и Чапа с новото гадже. За  Бу няма нищо.

Според папараците, значи е подкарала актьорите от ВВ по домова книжка  Thinking

# 66
  • Мнения: 5 781
http://vk.com/club72533396?z=video257524697_169688189%2Fcce1b58e8cac1596eb

Момичета, това е репортажа със субтитри и може да видите точно какво отговаря Фахрие. Laughing Laughing Laughing

# 67
  • Мнения: 14 512
Лили Hug благодаря за превода   bouquet

И снощи го казах- възхитително и интелигентно поведение на Фе  Знае как да се държи и отговаря това момиче дори когато я притискат с неудобни за нея въпроси.

# 68
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Едно старо интервю на Бурак
Цитат
Я родился 24 декабря 1984 года. Моя мать была домохозяйкой, отец занимался небольшим бизнесом. В семье кроме меня был еще один ребенок – младшая сестра Бурчин, меньше меня на пять лет. В нашей семье все очень бережно относились друг к другу, заботились и поддерживали друг друга.
Я рос в Кадыкое. Каждый день допоздна, пока мама не звала меня домой, я гонял мяч на улице. Если вы спросите, кем я хотел быть в детстве, я скажу вам, что мечтал стать Бэтманом.
Когда я заканчивал колледж, моя мама хотела, чтобы я поступил на факультет искусств. Мы поехали сдавать документы в университет «Marmara» на отделение фотографии. Я успешно сдал экзамены, и был зачислен в число студентов университета.
На втором курсе учебы я, по настоянию отца принял участие в конкурсе «Лучшая модель Турции». Я занял первое место в этом престижном конкурсе, и, как победитель, был отправлен представлять нашу страну на международном конкурсе «Лучшая модель мира». На этот раз я занял второе место. Мой отец всегда хотел, чтобы я стал моделью. Когда он видел какое-нибудь дефиле, он постоянно говорил: «Вот бы и мой сын стал таким!» Он всегда верил в меня, в мои способности. Поэтому, когда я победил в этих конкурсах, то он нисколько не удивился.
Я до сих пор живу со своей семьей. У меня есть и свой личный дом, но обычно я приезжаю именно к семье. Я не могу так легко отказаться от жизни с моими близкими, я очень привязан к ним. Я не могу не видеть свою маму.

Интервью Бурака для журнала «Vogue»информация из vk.com/burakozivit

# 69
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Днес е имало щоу по TV и са обсъждали как Фахрие се е ядосала на въпроса за Чапа, който в същност никой не и зададе във видеото, но го написаха в "статийката"

 ooooh! ooooh!



Цитат
Bonya Qasanova
JEST DAJE ZDES OBSUJDAYUT VOPROS KOTORIY DAJE NE OZVUCIVALAS..PEREDACA ARAMIZDA KALSIN OBSUJDAYUT FAHRIYU I YAKOBI KAK ONA RAZOZLILAS NA VOPROS O DJEYLANE

Алия Дорн
Bonya, фу какие они крысы . а видео показали?

Bonya Qasanova
Алия, NET ..MUJCINA KRITIKUET FAHRIYU PO POLNIY A DEVUSHKA ZASHISHALA YEYO..

Алия Дорн
Bonya, конечно не покажут! там же все ясно! видно на видео что она вполне спокойна и не было того что они обсуждают!
.....
Bonya Qasanova
MIJCINA QOVORIT FAHRIYA NE DOLJNA RAZOZLITSYA ZADAYUT VOPROS PUST OTVETIT..ETOT JURNALIST SAID SKOLKO LET V ETOM DELE A FAHRIYE SO SRAVNENIE S NIM NEDAVNO SATALA ZNAMENITOY PUST OTVETIT NA VOPROS ZACEM ZLITSYA..DEVUSHKA MOLODEC ZASHISHALA YEYO
....
Bonya Qasanova
Лика, ONI OBSUJDALI STATEYKI .
....
Галина Самсонова
Все-таки мой прогноз оправдывается, что сейчас идет война, чтобы разлучить Бурака с Фахрие. Выдержат ли они?
.....
Катя Громова
типичное ток-шоу... обсуждение сплетен, раздувание слухов, и нагнетание страстей




Скрит текст:
Цитат
Ильмира Танатова
Дорогие наши участники у нас для вас новость, для кого радостная, для кого печальная. Но факт остается фактом. Арас и Джейлан находятся в отношениях и это подтвердила семья Джейлан Чапа. На данный момент пара находится на отдыхе. Также говорят и акцентируют на разницу в возрасте ( 3 года) между Арасом и Джейлан.

Источник ratingkurdu и группа Арас Булут Ийнемли/ Aras Bulut Iynemli



Последна редакция: ср, 16 юли 2014, 16:43 от mama_an_ji

# 70
  • Мнения: 5 781
Браво! А така, без да я питат дори- направо си потвърждава, даже не се знае дали момчето знае Mr. Green Mr. Green

През Инстаграма и Туитъра не е потвърждавала нищо.  Дано да не лъжат и още една предполагаема  преграда да падне Praynig Praynig

# 71
# 72
  • Мнения: 18 785
Тя май по по-малки си пада Чапа Joy и Бу беше с 1 година по малък а този пък цели 3 Joy

# 73
  • Мнения: 14 512

Чапа според мен губи достойнство.

Случва се двама души да се разделят макар и след голяма любов.

Какво да каже Фахрие ,която беше пред венчавка когато се раздели с  Д.О
Не направи никакви сцени.
Направи филм с него.Браво на нея!

Песните изпълняват двамата.


# 74
  • Мнения: 14 512


  Колко ли им се иска да се гушнат и споделят вълненията си точно по този начин Thinking

Общи условия

Активация на акаунт