ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ .::22::.

  • 80 282
  • 717
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 27 162
Със сигурност няма да играят. на 100%
но според мен снощи гледахме последните мачове за този сезон. С публика на 100% но и без публика според мен това вече става невъзможно. Най-логичното е УЕФА да отмени всичко поне до края на Април.

# 406
  • София
  • Мнения: 11 470
Да, дано е до края на април и не се взимат някакви генерални решения, но.... може би ще бъдат взети такива.

# 407
  • London
  • Мнения: 6 732
То май и Европейско няма да има....

# 408
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484


Една снимка от неделното дерби, за което успях да докопам билети.

# 409
  • София
  • Мнения: 27 162
Във вторник ще се решава съдбата на ЕВРО 2020 и ЕКТ.
Аз съм на 90% сигурен, че европейско няма да има, за огромно мое съжаление. Направо ме съсипаха, хах, не е истина.
Прогнозирам кепенци за футбола в цяла Европа за минимум 1 месец, но може и 2 месеца. т.е. до към 20 май някъде. И после ще се доиграва яко. Първенства, купи, ШЛ, ЛЕ.
Предполагам също така, че за ЕКТ ще въведат доста мачове да се играят в един мач на неутрален терен, за да не се събират твърде много мачове, защото ще се налага да се играе в цикъл от по 2 мача на седмица. Поне 1/4 финалите ще са в един мач на неутрален терен, но вече полуфиналите би трябвало да са си 2 мача.
Аз и за тениса много се притеснявам, защото ми е втория спорт така да се каже. Надявам се поне Ролан Гарос да се изиграе.
Абе ще видим във вторник.
Но аз футбол в Европа повече не очаквам да има от следващата седмица, може би единствено в Турция, Русия и Украйна ще се играе, ще видим.
Формула 1 между другото също е отложена незнайно за кога.
НБА спря.
Ами ще се гледа здраво хокей и това е (НХЛ не спира).
Интересно ми е какво ще го правят световното по снукър в Крусибъл. Аз мисля, че и него ще резнат за неопределено време.

А ЕВРО 2020 ще го отложат с 1 г. и така.

# 410
  • sf
  • Мнения: 10 142
За вируса не знам, ама скуката ще ни умори 😃

# 411
  • София
  • Мнения: 11 470
Дааа, наистина, най-вероятно, ще отложат Евро 2020 с цяла година, а не до есента, както предполагах....

# 412
  • София
  • Мнения: 27 162
и НХЛ спря.

# 413
  • London
  • Мнения: 6 732
Е, добре то нали до лятото се очаква да отшуми.... защо да го отлагат, ако юли примерно няма вече вирус?

# 414
  • София
  • Мнения: 11 470
Е, добре то нали до лятото се очаква да отшуми.... защо да го отлагат, ако юли примерно няма вече вирус?
И аз тия въпроси си задавах, но..... освен икономическия (негативен) ефект, да вземем предвид и психологическия - хората (не всички) ще имат, как да го кажа по-меко - травма, да се събират с други хора. В моментна ежеминутно се повтаря да се избягват събирания.
Дори и да го направят юли, хората няма да са придобили смелост да идат на стадион с още 30 или 50 хиляди други.... а мач от евро 2020 пред 5 хиляди души публика - не излизат сметките.
Разбира се, ако се намери някакво евтино, достъпно и 100% ефективно лекарство - ОК. Но, ако вирусът бъде спрян само от карантинните мерки - ще си остане още немалко време тая психоза.

# 415
  • София
  • Мнения: 27 162
Е, добре то нали до лятото се очаква да отшуми.... защо да го отлагат, ако юли примерно няма вече вирус?

вируса няма как ей така да изчезна от само себе си. доказано е, че този вирус вирее и на топло. не е толкова ефикасен и със сигурност лятото ще намалее драстично заразата в северното полукълбо, но няма да изчезне.
единственото решение е 100% доказан и ефикасен лек, но това е химера към днешна дата. А дори и да открият лек, то не може да почне европейското п-во при положение, че баражите не са изиграни, първенствата не са доиграни, европейските клубни турнири се отлагат...
ако (но започвам не случайно с ако) вируса бъде овладян в поносими рамки, то се очаква Май и Юни (или Юни и Юли) да се доиграва всичко това.
на 95% за мен европейското ще остане за 2021 г.
много, много жалко, но здравето е по-важно от всичко останало.

# 416
  • London
  • Мнения: 6 732
Не знам, тук в Англия смятат, че вируса може да си стане ежегоден, ако е така за мен целия този шпагат няма особен смисъл.

# 417
  • София
  • Мнения: 56
Сега платените канали, ще ми върнат ли парите щом няма да има какво да гледаме по тях ?

# 418
  • София
  • Мнения: 27 162
Лъжат, за да си запазят икономиката. Ще го преболедувате 60, 70% от населението и така ще потушите вируса, защото масово ще се изгради имунитет (и самият вирус няма как да щъка от човек на човек), но това ще стане и с повече жертви.
Очаквам подобрение лятото, евентуално влошаване септември, пак отслабване след това и изчезване през 2021 г. а тогава вече би трябвало да има и ваксина.
За футбола ще чакаме във вторник. Искрено се надявам ако картината в Европа се подобри драстично (защото пикът масово ще е Април) вместо европейското да се доиграят ЕКТ и шампионати. Не всички кръгове, но да редуцират. За съжаление имам опасения обаче за друго. Канселиране на сезоните (но ще обявят шампиони) или някакви кратки плейофни фази. Би трябвало все пак да се изиграят националните купи и най-вече ШЛ и ЛЕ.
Европейско п-во на 99% няма да има тази година, така че баражите не са на дневен ред.

# 419
  • London
  • Мнения: 6 732
Ами то на 85-90 години дали от това днес или утре от друго.... няма много разлика. Ще видим какво ще стане, на мен вече ми става досадна тази паника.

Общи условия

Активация на акаунт