ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ .::22::.

  • 80 300
  • 717
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 11 471
Очакваше се тази промяна,  така няма да има съмнение, кой е по-добрия. Надлъгването ще отстъпи място на футбола.
А и отдавна се вижда, че УЕФА и ФИФА правят всичко за богатите клубове. Нима в групите на ШЛ не почват директно 24 или 26 отбора, а останалите 6-8 квоти се разиграват в 3 предварителни кръга и 1 плейоф между 3/4 от държавите в Европа....

# 646
  • София
  • Мнения: 27 175
Ако няма футбол, то поне драми има

Браво на Бусато и Пиргов и на ЦСКА и Локото, че са като Германия на дузпи.
Аз не знам и двата отбора да са губили на дузпи. Simple Smile

# 647
  • sf
  • Мнения: 10 143
Коментари по темата Меси? Аз нямам думи. Никой от феновете не го очакваше, дойде ни като гръм от ясно небе.

# 648
  • София
  • Мнения: 27 175
Жалка работа.
Вместо да си остане завинаги легенда на Барса и да се обезсмърти, той избра доларите на арабите.
И не е виновен Лапорта, а Меси. Ако искаше да остане щеше да остене, толкоз.
Жалък край за една ера. Нито Барса вече ще е същата, нито Меси.
И дано ПСЖ отново се провалят. Както и Ман Сити, които праскат по 100 млн. в години на ковид криза за Грийлиш и Лукаку.

# 649
  • sf
  • Мнения: 10 143
Аз съм сигурна, че и с Меси, ПСЖ няма да спечели ШЛ.  Все още вярвам, че не всичко в този свят е пари. Аз съм фен на Барса отпреди Меси и ще бъда и след него. Да, мъчно ми е, че стана така, но вярвам, че отбора пак ще има славни дни. 💙❤

# 650
  • Мнения: 2 942
На феновете на Барса им е кофти. Както и на мен ми беше кофти, като фен на Реал, когато Роналдо напусна. Искаше ми се и двамата да останат до края на кариерите си в Реал и Барса. От това загуби и блясъка на Ла Лига, и Ел Класико, и самите отбори. След Роналдо Реал вече не са същите и още не могат да се върнат там където бяха с него, без Меси Барса ги чака същото дълго футболно боледуване предстои за Барса заради напускането на Меси. Но аз пък се радвам, ще е интересно да гледаме Меси за първи път в друг отбор. Любопитен сезон предстои.

# 651
  • Мнения: 15 356
Мен ме беше яд когато Ювето купиха Роналдо .Прекалено скъп ,нищо кой знае какво не показва ,не му е там мястото .

# 652
  • Мнения: 3 826
100 mln евро за футболист  с голяма заплата, преминал зенита си,  е безумие, те да не са шейховете,
имам чувството, че подкупиха някой отвътре да сключи този ужасен за  Юве договор ...

# 653
  • София
  • Мнения: 30 142
Коментари по темата Меси? Аз нямам думи. Никой от феновете не го очакваше, дойде ни като гръм от ясно небе.
Направо не ми се коментира.

Според мен с напускането на Меси и Роналдо, загубиха Барса и Реал, но и самите футболисти загубиха блясъка си. Роналдо не просто блестеше в Реал, той беше звездата на отбора. Същото предвещавам и за Меси (за жалост). Не са само те, Неймар напусна Барса и стана едно нищо, а все пак беше част от тризъбеца.

# 654
  • София
  • Мнения: 11 471
Доколкото прочетох, ако е вярно, но законите в Испания не разрешавали възнаграждението да ти е по-ниско с повече от 50% от предходното. Меси би играл (за 1 година) и за 10% от заплатата си (той доходи има и от другаде ще си докара), но законово не е възможно това.
Точно с 50% Меси си намали заплатата и пак не се получи. Барса не продадоха играчи, напротив - купиха нови и ине им излиза поправилата на финансовия феърплей в Ла Лига явно. Затова НЕ се присъединявам към критиките в горните мнения. Меси искаше да остане. Не можа. Без отбор ли да стои като го искат ПСЖ? Или да дойде в Локо Сф за 1800 лв?

Последна редакция: пн, 09 авг 2021, 09:23 от Ronald

# 655
  • Мнения: 9 012
Еми точно така,треньорът и собствениците по един деликатен начин посочиха врата на Меси. Какво и кой критикувате,всъщност?

# 656
  • Мнения: 1 117
ПСЖ ще станат много силен отбор ако Меси отиде при тях. Но пък все по-усилено се говори, че Мбапе ще напусне в посока Реал Мадрид. Аз като техен фен много се надявам на този трансфер, защото Реал имат силна нужда от нови попълнения. А Мбапе е един от най-добрите футболисти в момента. Само ако може и Азар да си възвърне формата и да се свърши с тези контузии.. Rolling Eyes

# 657
  • София
  • Мнения: 27 175
Сега се зачетох по-подробно и си връщам мнението. Не е виновен Меси, а странната ситуация меко казано. Плод на испанските правила + нехайното, да не казвам престъпно управление в Барселона през последните години.
Истински ШОК е всичко това.
А иначе пред Меси има две реални алтернативи. ПСЖ най-вероятно и след това Ман Сити. Където и да отиде, отбора на практика ще стане непобедим, защото както се казва само той липсва в и без това цялата плеяда от топ играчи. Не вярвам ако Меси премине в ПСЖ, Мбапе да отиде в Реал, защото последния много добре би трябвало да осъзнава, че отборът му ще стане реален претендент номер 1 за ШЛ. В Реал ще му е много по-трудно. Може да премине при тях, но след предстоящия сезон. За мен лично ще е лична грешка на Килиан ако избере точно в този момент посока Мадрид.

# 658
  • София
  • Мнения: 30 142
ПСЖ ще станат много силен отбор ако Меси отиде при тях.
Скрит текст:
Но пък все по-усилено се говори, че Мбапе ще напусне в посока Реал Мадрид. Аз като техен фен много се надявам на този трансфер, защото Реал имат силна нужда от нови попълнения. А Мбапе е един от най-добрите футболисти в момента. Само ако може и Азар да си възвърне формата и да се свърши с тези контузии.. Rolling Eyes
Ще станат, ама друг път. ПСЖ изсипват торби с пари за играчи и накрая нищо. То не става само с пари.

# 659
  • sf
  • Мнения: 10 143
Така е, на теория ще са силни с тези топиграчи, но на практика си залагам главата, че ШЛ няма да видят. 😁
Освен това предполагам, че на Меси ще му е трудно да се адаптира.

Общи условия

Активация на акаунт