GB- В очакване на слънцето тема 120 В очакване на новия шанс

  • 17 949
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
# 46
# 47
  • Мнения: 33 436
Керем да не се възмущава, че последния път Зейно такъв му отлепи, че как не му излетя ченето не знам  Joy Joy Joy Joy

# 48
  • Мнения: 5 624
[imghttp://cs619424.vk.me/v619424142/11c8e/W1P4V7mo0YE.jpg]http://[/img]

Уникални.. КРАСОТА....  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 30 280
А, той Керем тръгнал на Уфук да помага, а неговата каша няма кой да оправи.  Joy

# 50
  • Мнения: 4 314
Здравейте ,слънца мой.......
Най- накрая у дома ......, където ми е най-хубаво ....
Направихме си морето  , остана балкана , но по-късно
Сега да ви прегърна ,че адски ми липсвахте  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Много съм пропуснала снимки , фрагмани , инфо за нови проекти ..... но ще вляза в час ,след като става дума за нашите слънца  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

и не мога да не задам Вечния въпрос ---  кво става сега ----  Ханкер или Ямкер ....????????????

Обичам ви,  отивам да разопаковам багажа  и вече съм на линия ......

Уппссссссссссссссссссссссссссс, честити нови дрежки на всички Страхотно красиви сте

И моля някой да преоблече Лени ,защото нейните останаха старички ,а пък тя заслужава Hug Hug Hug Hug Hug

# 51
  • Мнения: 3 606

С нашия Керем в един проект ли ще играят?

# 52
  • Мнения: 3 606

Този май ще му е брат на Кирето в новия сериал Peace Peace Peace Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 30 280
Кате, няма все още Ямкер, но няма и Ханкер.   Laughing


Веси, да, тази ще играе с К.Б. За мен и двамата партьори на Ханкер изглежда видимо по-възрастни, ама кой ме пита.  Tired

# 54
# 55
  • Мнения: 33 436
А, той Керем тръгнал на Уфук да помага, а неговата каша няма кой да оправи.  Joy
Joy Joy Joy Joy  Нали се опитваха да му помагат, ама никакъв успех  Mr. Green Със Зейно не е лесно  Joy Joy Joy

# 56
  • Мнения: 33 436

Веси, да, тази ще играе с К.Б. За мен и двамата партьори на Ханкер изглежда видимо по-възрастни, ама кой ме пита.  Tired
Другия път да сложат Керем с Небахат Чехре и всичко ще е наред. Като са тръгнали с по-възрастни да ги събират на екран  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 57
# 58
  • Мнения: 3 606

Небахат е еднотипна актриса,няма да ми хареса с Кирето Peace Peace Peace Peace

# 59

Общи условия

Активация на акаунт