Отговори
# 30
  • Мнения: 43
не знам и аз на какви седмици бяха но ги чакам с нетърпение някой ако има идея къде се продават да споделя моля
Икеа.


Ти сериозно ли ? Къде в икея ги има и как се предлагат

# 31
  • софия
  • Мнения: 25 797
Несериозно.
След касите има сектор за пазаруване на храни.
Замразени са естествено.

# 32
  • Мнения: 43
Несериозно.
След касите има сектор за пазаруване на храни.
Замразени са естествено.



Мерси Това не го знаех , и без това тези дни ще ходя а знаете ли цените какви са горе долу

# 33
  • Мнения: 1 103
Здравейте момичета,виждали ли сте някъде намалени слънцезащитни,но наистина намалени,бях купила 2 Каротена,но са на привършване,та сега се чудя къде ще е по-евтинко?

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 6 659
В Метро имаше в края на миналия месец, но нито марка, нито цени помня Embarassed

# 35
  • София
  • Мнения: 204
Не знам дали ви похвалих верото Fairy - нали последно ви казвах колко харесвам евтиното Clever, обаче доста трудно измиваше мазно и силно замърсени съдове, та го сменихме и това Fairy (с възможно най-тъпите реклами по тв  ooooh! ), се оказа доста добро, поне ми харесва повече от Pur. Днес си взех втора опаковка от Била, намалено е на 2,57 (нещо такова) за 1л и малкото 500мл също е намалено ... и краставиците са хубави, в последно време, не знам дали заради тази кампания, че зеленчуците са им от български производители, но наистина ми харесват и имат вкус (особено доматите и краставиците).

+1

И аз съм доволна от Fairy-една от най-продаваните марки в Кипър (откъдето го знам)!
Сега е на промоция и в Кауфланд (500мл за 1,33лв.)-предлаганите аромати са лимон (+1) и ябълка.

# 36
  • Мнения: 43
Несериозно.
След касите има сектор за пазаруване на храни.
Замразени са естествено.



Забравих да кажа че съм от Ст Загора и тук няма ИКЕА Все още ПУСТИ МУ КЪСМЕТ

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 575
Кърпите в Билата стават ли  Thinking

# 38
  • София
  • Мнения: 1 020
Кърпите в Билата стават ли  Thinking
Ние вкъщи сме много доволни. Попиват и са доста мекички. Препоръчвам ги!

# 39
  • In transit
  • Мнения: 11 992
Какво ви е мнението за Пикадили в последния месец (откакто си смениха собственика)?
На мен ми се струва, че им станаха много блудкави промоциите, да не кажа, че изобщо липсват такива, асортимента доста намаля, появиха се нови съмнителни марки..пилешките продукти вече са само на Градус и цените им са убийствени в сравнение с другите вериги... с две думи, разочарована съм, тъкмо Делез я бяха пораздвижили малко тази верига и пак застой.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 611
Какво ви е мнението за Пикадили в последния месец (откакто си смениха собственика)?
На мен ми се струва, че им станаха много блудкави промоциите, да не кажа, че изобщо липсват такива, асортимента доста намаля, появиха се нови съмнителни марки..пилешките продукти вече са само на Градус и цените им са убийствени в сравнение с другите вериги... с две думи, разочарована съм, тъкмо Делез я бяха пораздвижили малко тази верига и пак застой.
Този магазин никога не е бил на висота. Влизам чат-пат през 1-2 месеца в него, правя едно кръгче и си излизам обикновено без нищо на взема.

# 41
  • София
  • Мнения: 313
А като отвори първия им магазин Пикадили във Варна преди много години.... няма да забравя думите на една колежка - "супер подреден магазин и вътре има от пиле мляко"

# 42
  • Мнения: 1 338
Едно време наистина имаше "от пиле мляко" в Пикадили - много преди да сменят собственици и ала бала, но си беше и най-скъпото място за пазаруване. Сега и на мен не ми прави кой знае какво впечатление, а цените все още ми се струват високи..

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 575
Кърпите в Билата стават ли  Thinking
Ние вкъщи сме много доволни. Попиват и са доста мекички. Препоръчвам ги!
Мерси, имам точки ще си взема Simple Smile

# 44
  • Мнения: 2 074
Извинете ме за въпроса, но как се ползват точките? Трябва да ги лепиш някъде ли...? С колко се намалява цената? Дават ми точки, като пазарувам в "Била", ама ми беше неудобно да питам Embarassed Хавлиени кърпи бих взела...Ако ми се изясни това за точките Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт