Отговори
  • Мнения: 1 338
Добре дошли в новата тема newsm71

Полезни страници с информация, относно продуктите и фирмите, които са на пазара
(благодарение на Mikkey   Hug ):


Българска агенция по безопасност на храните

Проверка на производителите на продукти с животински произход
- за повече информация, прочетете help секцията в страницата

Закон за защита на потребителите
- добре е да си знаем правата ...

Моля, без "записче", "цоп", "троп", "хоп", "и аз тук" - букетчета, усмивки и целувки  и всички техни производни ... - просто използвайте бутона (точно до бутона , когато започвате нов коментар), така няма да изтървете нищо, ще получавате винаги известия при нов отговор и ще можете да се включите по всяко едно време в забавата Hug   bouquet  

Последна редакция: чт, 17 юли 2014, 09:06 от Moringa

# 1
  • Мнения: 102
  bouquet  Moringa благодаря за новата тема.  bouquet
Момичета,някой да е мяркал памперси Пуфис и омекотител Коколино  на промоция из Софииските магазини? Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 102
  bouquet  Moringa благодаря за новата тема.  bouquet
Момичета,някой да е мяркал памперси Пуфис и омекотител Коколино  на промоция из Софииските магазини? Simple Smile
Пуфис-54-94бр- за 21,99 във Фантастико в момента/ не знам цената заслужава ли си, но са на промоция/.

# 3
  • Мнения: 102
  bouquet  Moringa благодаря за новата тема.  bouquet
Момичета,някой да е мяркал памперси Пуфис и омекотител Коколино  на промоция из Софииските магазини? Simple Smile
Пуфис-54-94бр- за 21,99 във Фантастико в момента/ не знам цената заслужава ли си, но са на промоция/.

Благодаря, mama irina,ако не се лъжа ги взехме последния път за 26 или 27 лв. newsm78 newsm78

# 4
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 116
  bouquet  Moringa благодаря за новата тема.  bouquet
Момичета,някой да е мяркал памперси Пуфис и омекотител Коколино  на промоция из Софииските магазини? Simple Smile
Омекотител Коколино гледах преди няколко дни в Каудланд намален,но цената не мога да ти кажа,защото не й обърнах особено внимание. Видях,че имаха от новите.  Peace

# 5
  • Мнения: 1 338
Гледам че пише без букети, хоп, троп, но всички така са влезли, та и аз да не остана назад.

Вярно, че пише, но явно никой не чете - дори съм описала с изображения как се използва бутона за известия, което трябва да променя, заради новия изглед на форума, но ...  ooooh! - здраве да е ...

Аз днес минах през Била и видях, че Захирата захарта, непрекъснато й пада цената и като гледам къде е наредена в началото на магазина, нищо чудно да е още по-намалена и от утре в новата им промоция ... чудна работа, за съжаление обаче май и качеството й намалява с това ...

# 6
  • Мнения: 219
Днес разглеждах каталога на Метро и видях, че от утре има омекотител Коколино 2л. за 5,51 лв и захар Захира на 1,09 лв., но май важеше при покупка на 10 кг.  Peace

# 7
  • Мнения: 102
OneAndOnly  ,Pupitka благодаря ви  bouquet ,утре ще минавам близо и до Метро и до Кауфланд ,та ще взема със сигурност  Simple Smile

# 8
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 116
Да,цената на захарта от Метро важи за чувал. Peace

# 9
  • Мнения: 596
В Кауфланд има филе Елена на 18.90 лв за кг,изглежда добре, като не е на промоция е около 30 лв за кг,така че си заслужава за мезенце на който яде. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 338
А Гранде офертата в Била тази седмица (петък и събота) са -25% на всички макаронени изделия, сосове, кетчупи, лютеници и горчица  Flutter Имаше май намаление и на Dove продукти ... и още нещо, забравих на какво ...

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Промоцията за куфарите в Карфур до кога е?

# 12
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
В Кауфланд има филе Елена на 18.90 лв за кг,изглежда добре, като не е на промоция е около 30 лв за кг,така че си заслужава за мезенце на който яде. Simple Smile

Ние го похапваме - ще се възползвам, благодаря!  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 3 611
Аз да питам: Да сте виждали някъде прахчета или кърпички на Хайтман за обезцветяване, че една тениска при светлите ми дрехи пуснала и сега има сини петна тук и там - мноооого неприятно.

# 14
  • Мнения: 2 822
Мисля че в Кауфланд виждах от тези кърпички  Peace

Общи условия

Активация на акаунт