Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 025
Феята с тъмносините коси, виж тук - https://www.billa.bg/Layouts/dd_bi_single.aspx?folderId=163585&pageId=1317896

Точките лепиш в една такава книжка и като събереш достатъчно за хавлията, която искаш, отиваш в някой магазин Била и ако я има в наличност хавлията си я взимаш като представяш точките и доплащаш колкото трябва да се плати (посочената цена от брошурката).
Хавлийките са добри, ние имаме от тъмните и при пране пускат доста боя.

# 46
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 571
Днес случайно влязох в Била, не бях гледала брошурата, понеже не мислех, че ще имам път натам. Купих печено пиле, току що извадено от грила. Имаше намален кашкавал на Чех, вакуимирани парчета около 1 кг, намален с 50%, на цена 7 лв! Взех и от него, дано е хубав, че е много. Отдавна чакам промоция на Циф, купих и него. Доволна съм като за бърз е неплануван пазар!

# 47
  • Мнения: 1 338
А утре ще са намалени всички перилни препарати и омекотители, изтървах намаления Ариел, дано утре успея да купя поне от тази промоция  Tired

Патладжанът също ми се струва на добра цена  Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 781
На мен ми харесва Пикадили и все по -често ходя там. Кауфланд много ме издразниха няколко пъти и ги бойкотирах , но пък имат хубави промоции и се изкушавам  Laughing

# 49
  • Мнения: 1 338
Да сте виждали дали продават в Била или CBA или My Market боб гигант за салати - такъв в буркан, не ми се занимава да варя, точно този на ORO е много хубав, но никъде не го намирам  Tired

# 50
  • In transit
  • Мнения: 11 994
На тази марка не съм виждала, но имаше един на Divella маслен боб се води, точно такъв едър за салата. Последно съм го виждала в Пикадили. Може да го има и в другите вериги. Мисля, че така изглеждаше:

# 51
  • Мнения: 1 334
Има ли в Билла или Лидл нискомаслени сирене и кашкавал?

# 52
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 883
Някой да е ползвал паста за зъби Пародонтакс Екстра Фреш. Искам да знам дали е кафява. Досега сме ползвали само Пародонтакс без флуорид и много ни харесва. Очаквам мнения, че другата седмица е на промоция в Кауфланд.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 575
Някой да знае какво става с Карфура в МОЛ Галерия в Пловдив. Има някакво съобщение, но никой няма вътре  Thinking

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 40 935
Изпуснала съм ви... Grinning
Но вместо запис да кажа,че в събота си купих от Елитис прах Омо за 6,80лв./2кг.Е,не е като цената на промоция в Кауфланд,но в момента там е 10лв.

# 55
  • Мнения: 1 338
А аз ходих в петък в Била за Ариел от намалените на -25% и отново нямаше да цветно, за втори път се случва, а цената не е някаква супер ниска, че да са се смляли хората да го купуват - започвам да подозирам, че правят някаква шашма  Crossing Arms

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 528
А каква беше цената на Ариела в Била? Нямах време да отида и ми е любопитно.
Вчера взех от Кауфланд 7 кг. за 20 лв. Видя ми се изгодно.

# 57
  • In transit
  • Мнения: 11 994
А аз ходих в петък в Била за Ариел от намалените на -25% и отново нямаше да цветно, за втори път се случва, а цената не е някаква супер ниска, че да са се смляли хората да го купуват - започвам да подозирам, че правят някаква шашма  Crossing Arms
вчера в метро имаше Ариел за цветно гел за 12.90 мисля за 2кг  Peace

имаше и Первол за цветно на 12.83лв за 4.5л

# 58
  • Мнения: 1 338
Метро не ми е изгодно, много е далеч  Tired иначе в Била беше 2кг за 8лв - както казах не е много ниска цената, затова се учудих, че го няма в ранния следобед още ...

А каква беше цената на Ариела в Била? Нямах време да отида и ми е любопитно.
Вчера взех от Кауфланд 7 кг. за 20 лв. Видя ми се изгодно.

Ти си го взела на супер цена! Може и ние да минем оттам ... обаче май не е от брошурата им тази оферта  Rolling Eyes

# 59
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 571
А каква беше цената на Ариела в Била? Нямах време да отида и ми е любопитно.
Вчера взех от Кауфланд 7 кг. за 20 лв. Видя ми се изгодно.


Сигурна ли си, че е на тази цена този грамаж?

Общи условия

Активация на акаунт