Има-няма лято, ЯНУАРЧЕТО с усмивки е богато! (53)

  • 52 049
  • 751
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 415
Честит първи учебен ден на всички ученици и на всички мами, работещи в сферата на образованието!
Успешен старт на всички първолаци и на всички мъници, прекрачващи за първи път прага на детската градина!:)))

# 511
  • Мнения: 455
Честит първи учебен ден на всичките ни малки градинарчета, на големите ученици и на мамите, които са свързани с образователната система професионално!

Бубе, пиши по-често! Дано ти минат бързо херпесите, че е ужасно.

мрм, дано добрите ти впечатления са трайни, и всичко да е наред!

Ние вчера ходихме да закараме каката на Ловеч. Драмата със Сами е една идея по-малка, ще видим довечера как ще е.

Нощни да не  е родила, че термина й мина? Heart Eyes

# 512
  • Мнения: 251
Честит първи учебен ден и от мен! Здрава и успешна учебна година за всички!   bouquet  bouquet  bouquet
Честит празник на всички учители и преподаватели!   bouquet

# 513
  • Мнения: 1 687
няма родилииииии Simple Smile

# 514
  • Мнения: 488
Честит празник на всички ученици и учители. Пожелавам ви успешна и спорна нова учебна година. До нас има училище и ми беше много хубаво да слушам сутринта химна, както и други БГ песни, които бяха подбрали.


хахахах . И аз това влизам да проверя, но явно ще чакаме още. То не им остава много време на септемврийките  Wink

Днес нямаме никакъв късмет с разходките. Тамън излезнем и завали. УжасТ.

ПС. На мен ми беше много изнервящо да чакам Деница, докато се натутка да се роди.

# 515
  • Мнения: 455


Елч, правя втори залог за теб за 20.09  Heart Eyes

Нощни, как сииии?
 Hug 

# 516
  • Мнения: 1 687
емили, аз се глася за 17-ти, да видим Simple Smile ама и 20-ти ми харесва, де Simple Smile
вече се успокоих, даже не ми се ражда, мързи ме, ще свикна с денонощните киселини, колко му е! Mr. Green

# 517
  • Мнения: 192
Честит Първи учебен ден на всички ученици и учители! По вода да им върви през цялата учебна година! Аз подвързвах до преди малко тетрадки, учебници... Crazy Ама пък някакси ми става едно мило, празнично винаги на 15 септември... Heart Eyes

Елч - пак да кажа - заложила съм на 17-ти /не че съм познала на някого досега Laughing Wink/

 Hug

# 518
  • Мнения: 496
Честит празник на всички ученичета, градинарчета и педагози!   bouquet Да ви върви по вода ви пожелавам!  Hug

И Зоринка днес стартира с градината. Усмихната и спокойна влезе вътре, надявам се да ми е възможно най-дълго здравичка и да я подминават вирусите! Пожелавам го на всички деца!  Hug

# 519
  • Мнения: 183
 Вчера не съм сядала изобщо на компютъра , но то е защото сме с първокласник. Да кажа и аз здраве и късмет и на ученица , учители ,градинарчета и всички , които започнаха учебни занятия.
На добър час.

# 520
  • София
  • Мнения: 598
Фея, как мина първия учебен ден? Представям си какво вълнение е:)

На патерици и аз да пожелая успешна учебна години на всички ученици и учители в темата:)

Моето дете май е последното, останало в ясла Laughing Отложиха им преместването в първа група, защото се чака отваряне на нова сграда и май учителката е в отпуск. Направо от яслата в предучилищна ще я записваме май Laughing

# 521
  • Мнения: 183
Фея, как мина първия учебен ден? Представям си какво вълнение е:)

На патерици и аз да пожелая успешна учебна години на всички ученици и учители в темата:)

Моето дете май е последното, останало в ясла Laughing Отложиха им преместването в първа група, защото се чака отваряне на нова сграда и май учителката е в отпуск. Направо от яслата в предучилищна ще я записваме май Laughing


Ох , големи вълнения - аз трета  нощ ставам или лягам по нощите (буквално - и съм като ударен самолет).  CrazyТя душичката вчера сто пъти повтори че няма търпение днес да отиде на училище без родители  Mr. Green А Нати като ревна да ходи в нейното училище  Laughing - на градина не ще и да чуе.  ooooh!

Дано ви нагласят по- бързо в първа група.

Еми говори ли с госпожите? Как мина родителската?

# 522
  • София
  • Мнения: 415
Еееелч, днес е моята датааааа!:)))

# 523
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Елч, аз нали съм вътрешен човек, та заложих на две дати - 17-ти, тъй като вътрешно я усещам някак тази дата и на 23-ти по едни други причини, неприлични да съобщя тук  Mr. Green Та.... чакаме те/ви, когато и да е! Всичко да е наред пък все ще се почерпим за ваше здраве, независимо от умението ни да залагаме  Mr. Green

Влади си е у дома. В неделя беше с Т 39,9, ама жива, та жива! Не можах да повярвам. Няколко термометъра смених, че чак и моята Т мерих, за да съм сигурна, че са верни. Вчера имаше слаба Т и цял ден беше по институции с мен из София. Днес няма Т. Та се чудя какво беше това. Лекарят ни изписа Шуслерови соли (ШушЛерови соли, както Влади казва  Mr. Green ), щото просто нямаше какво - към Изопринозина е алергична, Инфлуцида хич не й действа...и така. Радвам се, че минахме метър (до колкото може да се каже при тази Т)

Честито на всички прекрачили прага на училището за първи път - "Напред науката е слънце..."

# 524
  • Мнения: 496
Елч, моята дата мина преди 10 дена, та направо се отказах, не ме бива в хазарта явно...  Blush

Нощни, стига стискай малката зелка!  Mr. Green

Когато решат бебетата, тогава. Здраве да е само!  Hug

Бубе, браво, че сте минали метър. Пожелавам ви все така да преболедувате за 1 ден и да забравите!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт