GB- В очакване на слънцето тема 121 Време е за истината

  • 28 235
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 16 938






Тука вече беше изгрубял.




# 16
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 390
Поздравче със страхотна балада на Тойгар и Зейкер  Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 30 171
 newsm51 smile3525 newsm51 страхотна тема.


***


   Да ,  Мише сега се чудя на какво да се зарадвам  Peace

  Може би само само към филма имам интерес и то не заради перуката Peace

  Керем се нагласил с русокосата фея , а Ханде е в неизвестното  Joy Joy Joy
 

И аз съм така.  Rolling Eyes

Много хубаво не беше на хубаво за нашия сериал.

# 18
# 19
# 20
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 390
Ей тоя клип ме довърши  newsm45 newsm45 newsm45
Ама много ще ми липсват Зейкерчетата

# 21
  • Мнения: 33 413


Зейкер в симс  Joy Joy Joy

# 22
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 390
Joy Joy Joy Joy едно време щерката я играеше тая игра

# 23
  • Мнения: 16 938
И аз съм я играла.

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 30 171
Вече взехме да си представяме Зейкер в комп. игри, защото в сериала не им се случват такива неща.  ooooh!

Като се сетя какви ги творим всеки път, а какво излиза. Не бяха бунгала, езера, шатри, палатки, деца, пиана ......... и в края на всеки епизод- едно голямо нищо.  Joy

# 26
  • Мнения: 7 162
Ама вие пак се ядосвате предварително  Peace Изчакайте серията и тогава палете моторетката  Mr. Green Може русия да и е кавалер,но може и да не е  Wink Не знам вие какво разбрахте от фрагмана, аз не схванах нищо...а моментът,който Мишето спомена...аз не виждам Зейно да влиза с русия  Peace в 12 секунда ги дават да отиват към дансинга заедно с още една двойка;след това дават Керем на масата; и след това зад гърба му да идват към дансинга или да влизат някакви хора,ама аз Зейно там не я виждам  Peace три пъти връщах момента и виждам все едно и също - Зейно я няма там Rolling Eyes  

# 27
# 28
  • София
  • Мнения: 30 171
Ани, те влизат по двойки и се отправят към дансинга т.е. Зейно влиза с кавалера си.  Wink Поне така си мисля аз, ама то и друго неща си мислих, а то нищо не стана.  Peace

Пак казвам: Зейкер ще се сдобрят 5 мин преди края на 53еп., следва пожар и серията свършва със заключен Керем. Цяла серия няма да имаме сдобрени Зейкер на практика.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт