GB- В очакване на слънцето тема 121 Време е за истината

  • 28 205
  • 750
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33 397
Gunesi Beklerken


Резюме:
 
Скрит текст:
Зейнеп е младо момиче което живее с майка си в село и води скромен и спокоен живот заедно с нея.За съжeление обаче нещата не вървят на добре и Демет губи всичко което има и шивашкото си ателие.Междувременно Жале нейна приятелка от детството и подава в ръка в този труден момент.Тя е директорка на един от най-престижните колежи в Истанбул-Колеж Сайер.Въпреки че Зейнеп не желае да се принесе в големият град по настояване на майка и която иска дъщеря и да се изучи и крои мечти за нея те заминават за Истанбул.Но всъщност Жале има други намерения,тя крие тайна която може да обърне живота на всички с главата надолу.Зейнеп е младо инатливо момиче до последна степен,безмилостна и щура още от първият ден тя си взема проблем на главата като започва да се занимава с един от най-непокорното момче в училището Керем и стават врагове.Керем е момче което до ден днешен е правило каквото си поиска,разглезен и използващ фамилията си пред всички в училището единственият който опитва да му се противопостави е Зейнеп.Зейнеп която вижда безмилостният Керем успява да му се опълчи.След като вижда нещата които Керем причинява на Зейнеп най-добрият му приятел - Баръш с който той е израснал от детство и чуства като свой брат и подава ръка в този момент.Зейнеп е привлечена от Баръш и неговото топло и мило държание,но има и друго Баръш е влюбен в едно от най-популярните момичета в училището- Мелис.Мелис е дъщеря на учителят по физическо - Джихан.И за съжаление много силно влюбена  в Керем.Докато Зейнеп се опитва да свикне с новия си живот и училището си,майка и Демет започва работа при сестрата на Жале - Мелда в модната и къща където има неприятна среща с миналото си.[/size][/size][/b][/i][/font]

Продукция: D Productions
Режисьор:Алтан Донмез
Сценаристи:Руя Ишсчилери и Дениз Даргъ
Музика:Демир Демиркан
Жанр:Драма

В ролите :



Сериалът може да гледате
всяка неделя от 20.00 часа по KANAL D







Преводи на епизодите от екипа на BG-MAMMA TEAM

   
#!F9pHyahR!Ow61KSJYoDaOg12XZfIHMlrvKZRU5nNRoxXT6-sYz6I
/" target="_blank" rel="ugc nofollow">Епизод 38


# 1
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Пу първа  newsm53

Чок гюзел темичка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Дано вече има само истина  Heart Eyes  ,ама то няма накъде вече де  Mr. Green

# 2
# 3
# 4
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Тери чок гюзел е темичката  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 5
# 6
# 7
  • Мнения: 3 606
Здравейте на всички Heart Eyes Hug
Запис в темата  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 9 294
Теро   bouquet Hug Heart Eyes

# 9
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Тери, за теб, за темата и за истината  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51  love001  love001  love001

# 10
# 11
  • Мнения: 33 397
Ето меее  Party

В предната тема видях, че сте коментирали Яджан. Те просто са прекрасни!
Докато Керем се интересуваше само от Баръш, истинския му приятел беше Джан.
Една от най-любимите ми сцени е, когато Ямур каза на Джан, че и Зейнеп е влюбена в Керем и той каза "Ох, бе! Вече взимам този проблем върху себе си. Време е да направим нещо за тях".
Добре, че беше Джан за да останат сами и да поговорят. Иначе Керем щеше да продължава да обяснява на Зейнеп да забрави, а тя щеше да продължава да иска да го сдобрява с Мела.  Tired
И действително Ямур насочи мислите на Зейнеп към Керем. Помогна й да осъзнае нещата  Peace
Трябваше повече тях да гледаме, отколкото дъртите и Мела  ooooh!

# 12
  • София
  • Мнения: 9 294
Съгласна съм за Яджан - Много ги харесвам, трябваше да има повече Яджански сцени. 

# 13
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Тери, за теб, за темата и за истината  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51  love001  love001  love001


Абе това може ли да се изиграе ми кажете

# 14
  • Мнения: 33 397
Определено ще ми липсват Зейкерчетата. Не знам дали друга двойка така ще ме впечатли  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт