Забравените анимации! Това, което даваха по Супер 7 преди години

  • 117 570
  • 299
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 7
Намерих поредица Фантагиро, но е игрален филм, не анимация и ми се струва, че е за по-големи деца.
Еми да, филмчетата за Фантагиро са фентъзи с истински актьори. Май е имало и анимация, след като филмчетата са били спрени по финансови причини, но в България, мисля, изобщо не е излъчвана и не само че е трудна за намиране, но и за бг аудио не може да се мисли.

Аз намерих една анимация за Фантагиро,но не съм сигурна дали е същата история,на диск е Simple Smile

# 151
  • Мнения: 2
Имаше едно предаване. Не бих казал че е за деца. Беше за едно момиче в гимназята което пишеше за преживяванията си от нещо като анонимен блог. Помня няколко от нещата които и се случиха в шоуто. Правеше секс в кола с едно момче и някакви от училището ги видяха и заобиколиха колата. Една от приятелките и хвана гаджето си да прави секс с една дебела в една тоалетна на дискотека. Заглавието май беше нещо от сорта на ,,тайният дневник на ..." но за това може да се лъжа. Ако някой може да помогне ще съм благодарен


Тайният живот на една тийнейджърка (The Secret Life of the American Teenager) трябва да е

# 152
  • Мнения: 11
Търся един филм,който даваха по Super 7:
Разказва се за едно семейство на което им се ражда момиченце с криле ,обаче те мислят че са израстъци .
Имаше нещо свързано с пожарна. Накрая момичето политаше.В семейството само баткото на момиченцето мислеше израстъците за криле.
Казва се Скаймастър. Оригиналното име е - Der var engang en dreng

# 153
  • Мнения: 11
Имате ли представа, имаше едно анимационно детско, където имаше едно русо момче, което обичаше пъзели. Имаше и още хора ама тях не си ги спомням. Те обикаляха света и се биеха с лошите за някъкви камъни ако не се лъжа, и призоваваха някъкви като чудовища. Имаше някакви богове, като един син слон а това русо момче имаше някакво летящо нещо, като прилеп. Моля някой да ми помогне.
Мисля че е - Походът за Делтора

# 154
  • Мнения: 11
Имаше един анимиран сериал по супер7
Беше 3D
Действието се развиваше в джунгла, където имаше племе. Всички в племето бяха мургавички. Главният герой беше едно момченце с кестенява коса, което мисля, че се подготвяше да стане шаман или нещо подобно и правеше разни магийки и доста бели. Имаше и едно момиче пак на неговата възраст, с лилава коса.

Мама също се сеща за някаква анимация, сериал, която са давали отдавна, но не знае по кой канал.
За някакво русо момченце и индианче, които търсят Ел Дорадо.
Първото е - Так и силата Жужу

# 155
  • Мнения: 11
Имаше един анимиран сериал по супер7
Беше 3D
Действието се развиваше в джунгла, където имаше племе. Всички в племето бяха мургавички. Главният герой беше едно момченце с кестенява коса, което мисля, че се подготвяше да стане шаман или нещо подобно и правеше разни магийки и доста бели. Имаше и едно момиче пак на неговата възраст, с лилава коса.

Мама също се сеща за някаква анимация, сериал, която са давали отдавна, но не знае по кой канал.
За някакво русо момченце и индианче, които търсят Ел Дорадо.
Първото е - Так и силата Жужу

# 156
  • Мнения: 11
Здравейте чудя се от извесно време как се казваше едно филмче със едно момче и едно момиче които стават много умни заради един инцидент със машина?Ако някой се сети името ще съм му благодарен да пише ! БЛАГОДАРЯ ЗА ОТДЕЛЕНОТО ВРЕМЕ!✌
Щура Наука

# 157
  • Мнения: 11
Здравейте! Търся детски сериал, мисля че го излъчваха по диема, но не съм много сигурна. Разказваше се за едни деца, правеха някакви номера, нещо от рода на магьосници. Бяха затворени или живееха в училище ли да е било, нямам много спомен. Действието се развиваше в една и съща сграда и все съм го гледала в интервала 17:00-19:00ч.
Една непохватна вещица?

# 158
  • Мнения: 11
Имаше също едно детско, в което ставаше на въпрос за 3 момичета мисля, които бяха извънземни и корабът им се беше разбил на земята. Там, където се беше разбил се бяха образували огромни житни кръгове... Някой да се сеща за сериала?
Lightning Point?

# 159
  • Мнения: 11
Имате ли представа, имаше едно анимационно детско, където имаше едно русо момче, което обичаше пъзели. Имаше и още хора ама тях не си ги спомням. Те обикаляха света и се биеха с лошите за някъкви камъни ако не се лъжа, и призоваваха някъкви като чудовища. Имаше някакви богове, като един син слон а това русо момче имаше някакво летящо нещо, като прилеп. Моля някой да ми помогне.
Случайно да си намерил как се казва защото и аз го търся но за жалост без успех.Аз помня че с него винаги имаше и един възрастен мъж който беше с кафяво палто и се грижеше за негов много болен приятел XD

Хора и аз го търся


хм, възможно ли е да говорите за Deltora Quest (на български май беше "Походът за Делтора")? Помня, че там събираха едни камъни и май ги подреждаха върху някакъв колан хах, за да победят някакъв dark lord. 

Аз търся едно за момче и момиче, май бяха брат и сестра, но не съм сигурна, чийто учител/баща/дядо/нещо такова беше умрял (или може би омагьосан), но те бяха успели да го спасят и го носеха в някаква стъкленица хд И май "лошите" се опитваха да им го откраднат по някаква причина. 90% съм сигурна, че го даваха по супер 7, някъде преди 9-10 години
Първото е - "Хънтик - търсачи на тайни" или "Походът за Делтора"

# 160
  • Мнения: 11
Здравейте, искам да попитам помните ли един от игралните сериали по супер 7, в който двама тинейджъри чистеха училищната лаборатория и след малка авария получиха специални сили. Ако някой го помни, моля да пише🙏
Щура Наука

# 161
  • Мнения: 11
имаше едно детско с момичета и майче момчета имаше, а те бяха магьосници.Още в първи епизод имаше еднорог,на който злата геройня трябваше да вземе рога.Имаше и дракони,които говорят.Магийте им започваха винаги с “Виа “ например имаше нещо като “Виа Парализус “, “Виа транспортум”.Много ви моля ако някой знае името да го каже
Една непохватна вещица??

# 162
  • Мнения: 11
Имате ли представа, имаше едно анимационно детско, където имаше едно русо момче, което обичаше пъзели. Имаше и още хора ама тях не си ги спомням. Те обикаляха света и се биеха с лошите за някъкви камъни ако не се лъжа, и призоваваха някъкви като чудовища. Имаше някакви богове, като един син слон а това русо момче имаше някакво летящо нещо, като прилеп. Моля някой да ми помогне.
Мисля че е - Походът за Делтора или Хънтик

# 163
  • Мнения: 3
Здравейте,преди години гледах анимация по Супер7 ,която се разказваше за 4-5 тийнейджъри (едно от момичетата мисля,че беше с розово-виолетова коса) които се бореха срещу извънземни или чудовища ,които бяха преобразени като дебела жена и куче (или котка) .Ако някой се сеща за името на сериала ,моля да  го напише.

# 164
  • Мнения: 1
Здравейте! От доста време се опитвам да се сетя за името на един филм, който мисля, че е доста стар и го даваха по супер 7(ако не се лъжа). Не си спомням много сюжета.. Обстановката беше доста бойна, имаше включена магия, главната героиня беше с къса черна коса.. Спомням си и за едни говорещи зеленчуци в.. Пещера? Нещо от сорта. Ще ви бъда много благодарна, ако някой се сети от оскъдното ми описание. 😀😊

Общи условия

Активация на акаунт