Грижа за лицето и грим за дами в прекрасната възраст 40+

  • 64 803
  • 761
  •   1
Отговори
# 30
  • Австрия
  • Мнения: 2 320

DimS., този първия гел за мигли го гледах в амазона, но ми се стори скъп, а не знаех дали ще има видим ефект... Но сега като споделяш... newsm78 За колко време ти стига тази опаковка и как го нанасяш (колко пъти на ден)? След колко време започват да излизат нови мигли?

Аз имам малка опаковка на Ревиталаш т.е. 2мл. Ползвам серума от януари/февруари почти всеки ден по веднъж нанасям в основата на горните мигли. След два месеца упортеба миглите ми се възстановиха напълно, впоследствие станаха още по-дълги отпреди т.е. след около 3 месеца е 100%-я резултат от действието на серума. Имам още в опаковката, мисля (трудно е да се определи, де). за поне 1-2 месеца  Peace да, жената му е висока, но определено има резултат. Като също тъй ефективен, но пък по-бюджетен съфорумки определят Рапид-Лаш.

Последна редакция: чт, 25 сеп 2014, 21:09 от DimS.

# 31
  • Down south
  • Мнения: 7 742
Хубава тема Simple Smile

Бавно или поне така ми се иска, вървя км 40-те, аха-аха и след време ще съм там.

Грим - фдт, основа на клепачите, сенки, очна линия, спирала.
Червило - съобразено с дрехите.

Ще чета и ще тръпам опит Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 38 861
Поне от 5 години употребявам тониращ крем.
Не непрекъснато, но когато ми се струва, че съм бледа, а не ми се гримира изцяло.

# 33
  • Мнения: 4 740
missNoir, крема на Skin doctors e Instant Facelift, той е за стягане на отпусната кожа. Друг който се сещам и по-евтин вариант е Loreal Revitalift /червения/. Въобще всичко в името с "lift" може да ти помогне да стегнеш отпуснатата кожа, разбира се няма да стане веднага... Peace

DimS. нави ме да пробвам Ревиталап от amazon.. Там ли е най-евтин?

L'Agent, какъв е този тониращ крем? Може ли линк?

# 34
  • Мнения: 20 221
Все още издирвам моето ББ. Пробвала съм само две марки - и двете ми пресушаваха кожата и ми се събираха във фините бръчки...
На мен този много ми пасна на кожата, и като текстура и като цвят.
Скрит текст:

Този крем на  Skin doctors, може и да го пробвам. Аз съм се замисляла за това:

http://www.drdenkova.com/2013/10/01/%D0%BC%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0% … %B7%D0%B0-%D0%BA/

# 35
  • Австрия
  • Мнения: 2 320
lunna pateka, за момента на мен ми бе най-изгоден от amazon.de. По настоящем - не знам. Допитай се в темата Спирала за мигли - в послендите страници се коментира именно това  Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 194
Хайде и аз в кюпа Simple Smile откато смениха визията , все по-рядко влизам в бг-мама.
Иначе по темата , на 42 съм и обичам да се гримирам умерено. Но за мен винаги е било много важно кожата да се поддържа правилно - имам предвид бялата козметика и чак след това грима. Задължително ползвам след хидратиращият ми крем ФДТ или СС крем с SPF15, малко сенки и спирала, блясък или бледо червило. това е моят ежедневен грим

Иначе почиствам всеки ден - сутрин и вечер с гел за мазна кожа, правя си микродерма в къщи , и с удоволствие ползвам различни серуми.
 

# 37
  • Варна
  • Мнения: 10 620
lunna pateka, благодаря!

Lemy, за този по едно време се чудех дали да не рискувам и да го купя. После, ако трябва хвърлям. Ти с каква кожа си?

# 38
  • Мнения: 20 221
Lemy, за този по едно време се чудех дали да не рискувам и да го купя. После, ако трябва хвърлям. Ти с каква кожа си?
Забравила съм да напиша, със суха съм, пък и той се води с анти-ейдж ефект.  Wink  Има доста тестери по магазините, пробвай.

Последна редакция: пт, 26 сеп 2014, 18:52 от Lemy

# 39
  • Варна
  • Мнения: 10 620
Мерси   bouquet

# 40
  • Мнения: 4 740
Поръчах си серума за мигли Rapidlash от амазона за 29 евро 3ml. И още един, за който прочетох много хубави отзиви и ще ги комбинирам за по-добър и бърз ефект..
С какво почиствате грима от очите си?  Аз с тоалетно мляко и тампон и после измивам с гел. И имам чувството,  че от търкането с тампона ми се скубят миглите... #Crazy Или от спиралите?  newsm78 Ползвам или на Max factor, Loreal или Maybeline, но напоследък не съм доволна от качеството им.. Нещо да препоръчате изпитано и качествено?

# 41
  • Мнения: 8 848
Да следя темата. На 50 съм и продължавам да се гримирам. Вече все по-обрано и семпло, но не мога да изляза съвсем без грим. Годините ми личат по-отчетливо.

# 42
  • Мнения: 568
Mного интересна тема! Жалко, че няма участващи.. не знам какво да си мисля: ССФ е под 40 години или е на и над 40, но не се гримира?  Mr. Green
Не просто има тема за грим, даже няколко и всичко се обсъжда там.
Даже се изненадвам, че има още една, нова тема за грим. Peace
Мила densi, радвам се, че си се включила. Па, макар и с леко недоумение относно темата, пусната от мен. Simple Smile Чела съм много пъти темите за грима (забелязала съм, че си една от активните участнички там) и съм се възхищавала на гримовете, които предлагате, правите си, снимате и качвате, но, наистина, останала съм с впечатлението, че там е за младите жени. Помня едно от предизвикателствата, което беше, хм...."Залез" ли, "Слънце" ли...Имаше показани, много красиви гримове, но момичетата до една бяха под 35, да не кажа и под 30. Няма лошо, даже, напротив, радвам се винаги, когато видя нещо красиво, но как да коментираш нещо, което не е за теб? Rolling Eyes Между другото, надявах се и някоя от вас да изрази мнение по моята тема - все пак, човек с усет към красивото може да бъде полезен с някоя и друга идея, та дори и да не влиза в таргетната възрастова група. Това не се случи, но няма нищо, обяснимо е. Simple Smile
Наистина, идеята на тази тема е да се включат жени в по-зряла възраст, да споделим нашите начини за поддържане на кожата на лицето, идеите за подходящ грим и всички онези неща, които за нас вече са отминаващи. Или пък, не са... Grinning  Едни отминават, други се налага да се добавят. Wink Радвам се и благодаря на всички писали до момента.  bouquet

lunna pateka, аз почиствам грима си с мицеларна вода. Ползвам на Bioderma - Hydrabio и съм много доволна. С няколко движения, почиствам всичко без усилия - лице и очи. Нищо не люти и не щипе. После, измивам с гел. Тук ще вмъкна, че преди седмица си купих електрическа четка за лице, която ползвам при измиването и съм възхитена - кожата се почиства идеално, а в същото време и леко се масажира.  Попивам леко и после нанасям хидратиращ крем или, ако ще си лягам - масло от жожоба. На сутринта кожата ми е мека като кадифе. Simple Smile

vodica, наборке, много ми е драго да те "видя" и тук, колежке. Hug Права си, усмивката е важен акцент. Wink Ей, на, сега като пиша това дори, се усмихвам. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 4 740
Ben_gy, може ли линк на тази мицеларна вода?  А изчиства ли без остатък спирала и черен молив за очи?  newsm78

# 44
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Поръчах си серума за мигли Rapidlash от амазона за 29 евро 3ml. И още един, за който прочетох много хубави отзиви и ще ги комбинирам за по-добър и бърз ефект..

О
В никакъв случай, на всички пише да се ползват самостоятелно и веднъж на ден.При по интензивно ползване само ще свършат по бързо, без това да повлияе ка търсения ефект, а може и да се получи негативен
За почистването на очи, за мен няма нищо по добро от почистващо олио за лице.Предлагат го много марки.Лесно и бързо почиства всичко, дори лак за мигли.Открих го преди 7 или 8 години и от тогава не ползвам други продукти за сваляне на грим.

Общи условия

Активация на акаунт