АВГУСТ, идвай вече, за да гушнем сладкото човече!

  • 24 105
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 073
Аз пък за тия кореми нямам никаква идея как да разбера дали ми е паднал Thinking

# 706
  • Мнения: 397
sesil...  Laughing Аз разкритие, отдавна контракции и сега и тапата,ама и при мен не е слязла беба достатъчно  Laughing Иначе сутринта голям смях- вече параноята ме гони  Laughing Отидох до тоалетната и тъкмо сядам ... без да усещам нищо от мен се чува шушпуркане на вода  Shocked Ама за кратко и пак спря.Седя и се чуда - дали ....или... И след малко пак този звук. Оказа се,че бабата под нас прелива нещо и се чува все едно е при мен  Laughing  Laughing  Laughing Май ще карам мм пак да ме ядоса  Laughing

# 707
  • Варна
  • Мнения: 4 977
ttt7ttt вече треперя, че всеки следващ пост е твоя с новина! Стиснати палци и от мен всичко да минава бързо и леко!  Hug чакаме бебетоо

fiona винаги на точното мясро, по точното време и с точните думи    bouquet аз предлагам д ане раждаш, какво ще правим без теб  Laughing

П.с. АВГУСТ чука на вратата, скоро всички бебчета ще са си по леглата.- много ми хареса  Heart Eyes

За коремчето-моя вече видимо е много смъкнат. Скоро имам чувството, че ще започне да виси  Laughing ритницит коото усещах горе в ребрата вече са на срета между ребрата и пъпа. Вече нищо не ме и натиска и си дишам прекрасно.
И аз като Шехина напоследък се чувствам страхотно. Проблем е само съня, че вече пупито е голяно и няма наместване. 9 месец мога да изкарам още 1-2пъти, но пък ми се и ражда да го видя вече този мъж Simple Smile

# 708
  • Мнения: 156
Espresso бременните мозъци са голямо нещо  Joy Бебо ми натиска много пикочния мехур и малко по силно като се изкашлям или кихна  се изпускам  Embarassed и все си мисля че са водите и почвам да си вкарвам филми, но накрая  се отказа фалшива тревога  Embarassed Joy

# 709
  • Варна
  • Мнения: 11 340
sesil, дано наистина да е само от жегата... Praynig И аз си ги поливам със студен душ, държа ги нагоре, но не спадат съвсем пустите отоци. Close

Аз пък за тия кореми нямам никаква идея как да разбера дали ми е паднал Thinking

То е видимо. Като ти падне (ако ти падне, защото не винаги се случва), ще го забележиш. Peace

Espresso, ти си съвсем на финала, дано скоро те изненада бебчо Hug

# 710
  • Мнения: 68
ttt7ttt, стискам силно палци да мине бързо и леко! Simple Smile И аз много се развълнувах като сподели, че е в предродилна.
И на всичи останали стискам палци разбира се, че то не се знае кой кога Simple Smile
То и аз вече съм в очакване, макар че нямам никакви признаци. До сега само два пъти съм имала менструални болки за кратко, а контракции имам чат пат безболезнени и даже не им обръщам много внимание. Ще видим утре на прегледа как е положението, предполагам че ще ме проверят за разкритие. Иначе бебето много се протяга или поне се опитва, усещам вече как му е доста тясно и се бута надолу, ама до къде му е стигнала главичката не знам. Някой път ми се струва, че ми се е смъкнал леко корема, друг път пък ми изглежда високо... Луда работа Simple Smile Ще си чакаме, пък то е Божа работа, когато тогава Simple Smile

# 711
  • Мнения: 1 073
Espresso Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Рядко се хиля толкова на постове, като на твоята баба с водата Simple Smile Ама то с тоя термин дето вече ти чука на вратата, нормално всичко да ти е подозрително Simple Smile


И аз много харесах АВГУСТ чука на вратата, скоро всички бебчета ще са си по леглата.

Малката ми вдигна температура и сега не ми дава да се отделя от нея, та си седим на дивана, тя гледа някакъв тв канал за животни, аз си цъкам на компа Simple Smile, а наоколо бомба е паднала сякаш.

# 712
  • Мнения: 397
Палци и от мен за ttt7ttt!   bouquet
Благодаря ти,Chockolina! Simple Smile Simple Smile
То и аз се смях после,ама не можете да си представите колко реалистично беше  Laughing Или поне така беше в главата ми  Mr. Green

# 713
  • Мнения: 1 423
Здравейте мами,
много голямо честито на Файма за Солиман, и на другите родили майчета, всички сте герои!

Днес се прибрах в къщи след 4-дневен престой в болницата, все още сме 2 в 1.Лежах за задържане, за лоши тонове и за паднала тапа.В поликлиниката лоши тонове, в болницата 3 пъти на ден с 3 различни апарата  са супер.
Бебето ми е малко, изписаха ме с 5см разкритие #Crazy:, за да избутаме колкото се може повече до термин.Чувствам се почти родила, едвам ставам от леглото.Но каквото такова, в къщи поне ми е спокойно, и ще поспя малко, че 3 нощи не съм мигнала.И успех на всички, които сме в очакване.Пожелавам леко раждане да имаме.

# 714
  • Мнения: 1 073
леле Мира, как с 5 см са те изписали? Не тряба ли точно за това да лежиш там? Аз въпреки,че съм раждала много не съм запозната, защото преди нямах никакво разкритие, и той ми го предизвикваше ръчно, но помня,ч е на 5 см ме вкараха в родилна и ми биха упойката. Дано издържиш още де, че не си съвсем близо до термини

# 715
  • Мнения: 115
Ох момичета като чуя за това изкуствено предизвикване на разкритие и се ужасявам. Аз както нямам никакви контракции съм се настроила, че няма да имам и разкритие и ще ме човъркат.

# 716
  • Мнения: 1 423
Струва ми се, че няма да издържа дълго, аз трудно се движа вече. Клиничната пътека свърши, а аз още нямах симптоми за раждане, и пак казвам, бебето няма 3 кг, доктора вика може да родиш след 2 часа, може след 10 дена.Идеята е да понаддаде още малко.

# 717
  • Мнения: 98
Ох момичета като чуя за това изкуствено предизвикване на разкритие и се ужасявам. Аз както нямам никакви контракции съм се настроила, че няма да имам и разкритие и ще ме човъркат.

И мен ме спохождат същите мисли  Confused
Утре пак на преглед, дано вече има някакъв напредък.....

ttt7ttt,  Praynig Hug

# 718
  • Варна
  • Мнения: 4 977
MiraBurg това с тонове наистина е  #Crazy
Стискам палци да изкараш още максимално дълго, че бебо да порасне. Все пак важното е да сте добре,а когато тогава.

В този ред на мисли едно заглавие и от мен :АВГУСТинче е вече на финала! Коя ли ще е следващата горда мама?

# 719
  • Мнения: 240
ttt7ttt успех! Бързо раждане и здраво бебче.

Valeria N на мен ми бяха много полезни ръкавичките. Предпазва ги да не се надерат с ноктенцата си /които са доста тънки и остри/, защото ръкомахат неконтролируемо а си и лапат ръчичките /може да се наранят в устата и после да не могат да ядат/.

sesil и аз като теб се изпускам, като кихна. По някога едва стигам до тоалетната /а тичам/. Все си мисля дали не е тръгнала да излиза ама не.  Embarassed

Първото ми раждане беше нормално, но предизвикано, заради преносване. Ей най гадното от всичко беше проверката за разкритие /или предизвикването му/. Ехати и болката. Цялата изтръпвах и започвах да се дърпам на зад. И сега това ме плаши, като си спомня. Не контракциите, самото раждане или шиенето а проверката за разкритие. Настръхвам при тази мисъл.  Sick

Общи условия

Активация на акаунт