Модни консултации - 8

  • 61 547
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 340
И аз тайничко се надявах на снимка   bouquet , изглежда много добре, особено подплатата на сакото в съчетание с панталона - добър избор и вкус.

ani_4ka , на мен роклята със сакото ми харесва, по мой вкус, бих избрала кафеви обувки в някой от нюансите, които присъстват и в роклята (и може би кафеви не много големи икрещящи обеци) ...или може би зелени обувки в нюанса на сакото ... това са цветовете, които ми се виждат подходящи без риск да станат твърде много по теб ... - във всеки един случай като ходиш за обувки - носи и роклята със себе си, ако може и сакото, за да прецениш на място дали си отиват.

# 706
  • Варна
  • Мнения: 12 271
Джорди, харесва ми сет-а и много сакото!

# 707
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
Благодаря, Моринга, МисНоар. Сакото е от Котон, от около година.

# 708
  • Мнения: 1 414
Котон имат много хубави неща. Но ги има само във Варна. Като бях в Румъния на пръв поглед мн неща ми харесаха, но нямах време да меря.
Много хубава комбинация.

# 709
  • Варна
  • Мнения: 12 271
Котон отдавна фалираха във Варна...
Освен, ако са се преместили някъде другаде или отново са отворили в призрачния МОЛ.

# 710
  • Мнения: 865
Котон имаше във Велико Търново до преди две години, не съм ходила скоро.

# 711
  • София-Младост
  • Мнения: 24 183
Нахлувам с актуален за днешния ден въпрос - откъде да си купя чадър в София? Единственото изискване е да се сгъва като за дамска чанта.
В DM продават дамски сгъваеми чадъри, не са лоши, като за 8лв издържат доста. В магазините АРТ 93 също:
http://www.art93.com/show_cat25.php?catid=25
Последните имат един модел, който сгънат е с много малки размери, но цената беше 30 и малко лв., поне преди 1-2 години. В Бенетон видях също имаше мин.седмица.
Иначе в магазините за чанти и куфари също съм виждала чадъри.

# 712
  • Варна
  • Мнения: 11 394
В Бенетон видях също имаше мин.седмица.


Случайно да обърна внимание на цената?

# 713
  • Мнения: 1 414
Котон отдавна фалираха във Варна...
Освен, ако са се преместили някъде другаде или отново са отворили в призрачния МОЛ.
Добре, че не сме отишли, че имах намерение да ходим. Табелите още си стоят  ooooh!

# 714
  • София-Младост
  • Мнения: 24 183
В Бенетон видях също имаше мин.седмица.


Случайно да обърна внимание на цената?
Обърнах аз, обаче уви не я запомних  Embarassed

# 715
  • In transit
  • Мнения: 15 443
Киса, в Humanic имаше чадъри на Benetton. Ако не се лъжа цената беше между 15-20лв. Не повече.

# 716
  • Мнения: 1 483
А здравички ли са тия на Бенетон? Понеже тая цена не ми се вижда много висока, а ми писна чадърите д ми се чупят на втората седмица.

# 717
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Момичета, рядко искам съвети, но сега съм в лека чуденка.

Следващата седмица съм канена на парти, чийто дрес код е: артистичен шик.

Какво по дяволите ще рече това според вас?  Thinking

# 718
  • Варна
  • Мнения: 11 394
Момичета, рядко искам съвети, но сега съм в лека чуденка.

Следващата седмица съм канена на парти, чийто дрес код е: артистичен шик.

Какво по дяволите ще рече това според вас?  Thinking

В интернет погледнах, май е същото като "бохо стил".  Rolling Eyes

Аз да питам: как се спасявате от блузи, които се електризират при носене? Специално пране или?

# 719
  • Мнения: 190
Аз да питам: как се спасявате от блузи, които се електризират при носене? Специално пране или?
[/quote]

Не се бях сещала да питам, но и аз съм се чудила.. ужасно,особено когато косата ми се разхвърчи във всички посоки ...впрочем и едното ми есенно яке ми се електризира  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт