ЮНСКИ бебета сънуват къде през август да плажуват - 2

  • 24 719
  • 628
  •   2
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 598
Моите болнични ги преведоха на 24.07, юни месец също на 24ти. Даже са по-редовни от заплатите във фирмата ни  Grinning

# 571
  • Мнения: 1 530
На мен пък в сайта на нои като проверявам с ПИК номера за болничните ми пише в момента се обработва и че са преведени а нямам нищо по сметката ми. Сигурно са отпуска и затова е така

За дрехите и аз ги пера отделно бебешките дрехи от моите.

Момичета преди имаше интерес към група във фейсбук , все още има ли желаещи може да си направим такава или искате само тук да си пишем ?

# 572
  • Мнения: 1 067
Дрехите на Маги пера отделни и мисля до към годинка да е така.
За Кулл пач и нашата доки се изказа против,аз обаче сложих след като крачето се поду,почервеня и Маги не даваше да го пипна.Помогна и определено,но тези дни аз си лепнах една заради главоболието и получих ужасно парене и сърбеж  #Crazy ....сега не съм сигурна,че пак бих ползвала  Whistling
Паузи през нощта Маги прави понякога по 7 часа  Rolling Eyes примерно от 21-4 ч.Мен не ме кефи,болят ме гърдите,а и последните седмици качва по 120 гр. та се притеснявам дали всичко е наред  Rolling Eyes
Още в началото знаех,че с кантара в някакъв момент ще се филмирам....То е ясно,че ще забавят темпото с качването,а и Маги не изглежда гладна  Rolling Eyes
Група във фейсбук нямам против да направим,но наличието и може да опразни темата  Thinking

# 573
  • Мнения: 192
Елси тая жена последната седмица е отпуска и естественно всеки ден е в къщи. А тя е такава, че се бърка навсякъде, заради което на мен ми се иска да я изхвърля през терасата  smile3515 За прането се скарахме, защото нямало смисъл да въртя полупразни перални само с нейните дрехи, като можело да ги пускам с нашите и да съм спестявала ток, вода и прах за пране....  #Crazy Аз като го чух това  направо побеснях и й казах, че на беба дрехите ще се перът отделно до 1 год. Съответно последва грандиозен скандал.
везничка1987 на мен ми пише същото, че се обработват. Обаче понеже до сега не са ги бавили толкова  и за това реших да питам.

Благодаря на всички за отговорите...  Hug Heart Eyes

Относно група в FB и аз нямам нищо  против, но мисля че ще се разпръснеме... Simple Smile

# 574
  • Мнения: 1 067
Алексче я да вземеш да я стягаш свеки как така скандали ще прави,да не ти плаща тя сметките  Naughty Моята така съм я наплашила,че и през ум няма да и мине да дойде в нас,ако ММ го няма, пък какво остава да ми държи тон  Stop Mr. Green

# 575
  • Мнения: 2 598
Мами вие обсъждахте болките в колената, мен от скоро ме заболяха, след като родих и се проявяват при клякане. Не минава болката и се усилва при разходки. Вие как се лекувахте, мазах веднъж с волтарен, но нали и давам кърма, та не знам какво е безопасно

# 576
  • Мнения: 165
колко много сте изписали  Shocked кога ще наваксам! Благодаря за отговорите Heart Eyes
 Имам питане, ако може и ЛЛЛ да помогне: през деня изцеждам по 90-125 мл кърма, но с огромен ужас снощи и днес 40мл Shocked на какво се дължи, вадя замразена кърма и допълвам, но до кога така, ще свършат запасите и после  Sad 
Как се храните вие по колко пъти на ден, мене ме карат за всяко кърмене да съм яла  bouquet

Последна редакция: сб, 09 авг 2014, 05:04 от Магдалена Величкова

# 577
  • София
  • Мнения: 418
От самото начало пера дрехите на Алекс с нашите. Така процедирах и с баткото. Единствено ги пера с Персил сенситив на 40 градуса. Не виждам проблем, все пак не работим в мина!  Mr. Green

Също така спрях да ползвам и стерилизатор, откакто бебето стана на 40 дни! Шишетата мия с бебешки препарат, но често изплакваш биберона и само с вода. Както се казва хапва някой и друг цигански витамин ! Mr. Green
Исками се да не ги изнежвам допълнително, защото и без това са белички и синеоки, тип по-често страдащ от алергии.

Днес подадохме документи за паспорт на Алекс! Голям майтап беше, че трябва да се напише и какъв е ръста, макар че той няма да е валиден  и седмица след това! Mr. Green а и самото снимане е доста интересно. ММ трябваше да го държи, главичката се люшкаше, ужас просто!

Пробвах да подам и заявление за получаване на помощта за раждане, но не успях!:)) веднъж ме върнаха, защото бях забравила да донеса документ с банковата ми сметка. След това се оказа, че трябва да занеса и акта за раждане на баткото. Та мамите с две дечица да го имат впредвид!

Аз също съм съгласна да си направим група във фейса. С другата отчетна също имаме такава, но и си поддържаме темата в прилично състояние вече около четири години.

# 578
  • Мнения: 47
ох момичета полудявам от няколко дни какво и става на малката неиска да спи пробвах всичко капки за колики не е гладна вода залагалка гърда АМ нищо непомага все плаче и аз с нея незнам какво да правя отчаяна съм

# 579
  • Мнения: 165
kakche Големи са ... тия служителки, за това, че са те върнали #2gunfire, та нали имат данните на баткото при тях , ей нямам думи, чудят се само как да размотават хората newsm78 Аз също не знаех, че ще ми трябва акта на баткото, но жената каза, че няма проблем защото те имат данни и ще си го добавят, дори не ме караха и служебна бележка да нося, защото имат месеците преди забременяването пак в документите на баткото и ще ги вземат от там! За първи път срещнах работещи хора, а не търтеи, които да те размотават Peace

barbi824, малчо и той е все така, оказа се, че освен коликите имаме и много натрупани газове, милото пръцка като голям човек, дори крищейки понякога, сърцето ми се къса, изписаха ни Еспумизан, тази нощ спа като къпан :*

Последна редакция: сб, 09 авг 2014, 05:07 от Магдалена Величкова

# 580
  • Мнения: 192
Мики на нея само са й разказвали колко устата, откровенна и директна мога да бъда. Но напоследък и тя сама си го вижда. В началото гледах да съм по-съобразителна, само и само мир да е обачееее вече няма накъде. Тя само е чувала, че и най-близките ми приятели са ми се сърдили и обиждали, заради прекалена директност и откровенност, но сега ще разбере за какво става въпрос.
Тя се държи така, защото ми нямала доверие да се грижа за сина й и за беба.  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Това го разбрах вчера и съвсем откачих.  hahaha То не знам дали е за смях или не....  newsm78

# 581
  • Мнения: 1 175
Elsi86 при мен тези болки преминаха като започнах да пия магнезий.
На мен много ми забавиха парите от НОИ. Онзи ден ги получих наведнъж за предишните два месеца.

# 582
  • Мнения: 471
Аман от полудели свекита, но при мен има и екстра и мама дава непоискани съвети  Crazy

За прането и гладенето: бебешките дрехи ще пера отделно до към 1 година, ще гладя до към 6 месеца.

Магдалена Величкова, никой не ме кара да ям преди кърмене, но то няма и смисъл, тъй като докато кърмя съм като Ламята Спаска, опустошавам всичко наред  eat

kakche, и ние ще вадим паспорт на Ники. На Калина вадихме, когато беше на 2-3 месеца и още си е с него, в момента на снимката по-скоро е Никола от колкото тя  Wink

# 583
  • Мнения: 1 175
Относно яденето - аз хич нямам апетит  Tired нищо не ми се яде и хапвам колкото да не е без хич, но не ми е вкусно. Гледам да са ядки и супи, та да има за кърмата. Понякога като ме завърти деня така забравям да ям, че се усещам като вече стомахът ми е на топка и нищо не мога да преглътна. Хич не се радвам на ситуацията и се притеснявам много да не ми намалее кърмата  Embarassed
Уфф оплаках се  Tired

# 584
  • Мнения: 781
Думата свекърва не искам да я чувам. Единственото ми успокоение е,че ще я трая още 6дни и след това 365 ще ме делят от нея хиляди километри. Днес е великото празненство,което не било погача, щото казах че няма да правим такова нещо, ама тя си умря на ината да покани сто човека и да направи питка  #Cussing out Господ да ми е на помощ и да ми даде сили да не я удуша днес 

Общи условия

Активация на акаунт