Ляту жарко, ила де, де си ти? Искам дупи да ми загури! - 51

  • 32 426
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • София, България
  • Мнения: 3 592
Дубрютру! (аз пак по добър ден дойдоф  ooooh! )

Миси за кафето от кукундрелата, куято не пузнавам  Hug
Права е Mаркиту, сутрин е убуу да са събудим с пу една хoмеупатийка  Mr. Green

Скарле, с таз твойта дъщеря мое да си одим пу дисотеки заедну бе! Къде си я крила ду сега?!  Crossing Arms
Аз са ша й пукажа ква съм плЪстична, белким ма земе някой път с нея


Браво, супер сте си изкарали! Центруфугата я знам ко представлява, ужасно е!  Joy

Скрит текст:
Впечатли ме с тоя вход 12 лв... На Приморско е 26 лв.  ooooh! Което пък е разбираемо де, все пак е морето. Аз съм го виждала в сайта им как изглежда, бях чувала обаче, че пързалките ти били правели много синини, ама май си зависи как се пускаш... Така, както го описваш звучи много добре. То от София ако решим да ходим се дигаме сутринта с колата и следобед се прибираме. Хотел надали ще ползваме...

Цецуни, гледам добре си прекарваш! Накупила си ,мудерни дрешляци ут мурето, направила си ино селфи...

# 676
  • Мнения: 7 118
Уеуе, темата свършила, аз не знам и 2 поста дъл имам ooooh!

Скарлетке, честит рожден ден ан мноо голяма птИрица Blush Жива и здрава да си, много обичана, много хепи, ловли, пърфект, глориъс и всичко най-най-най на N-та степен!  Hug Hug Hug

Ние сме добре, все повече дивеем, пълзим, бръмчим с проходилката, ровим навсякъде  Mr. Green Mr. Green Бичам въ и бягам да храня разярен звяр  Mr. Green

# 677
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Хало, хало!

Викиту, мирси за кайвету!   bouquet

Скарли,ти убу му каза на дятиту дан' гледа, ама то....:


Пърпълче, евалата, каке, мноу си кръшна  Joy hahaha Гледъм купон е с твойте комшии  hahaha

Последна редакция: пн, 01 сеп 2014, 01:27 от demmy26

# 678
  • BG
  • Мнения: 2 458
Уеуе, темата свършила, аз не знам и 2 поста дъл имам ooooh!

Скарлетке, честит рожден ден ан мноо голяма птИрица Blush Жива и здрава да си, много обичана, много хепи, ловли, пърфект, глориъс и всичко най-най-най на N-та степен!  Hug Hug Hug


Ма ко свършИла, ма, Зузулино?!  ooooh! То ду ся и сУедващата треаше да е свършила, ама мноу мързелив народ тука съй събрал, мноу  Mr. Green

И изпонамеждудругото ти утде ги избачка тез толкуз Фносни думички, нинам! За по-проститИ нящо по-нашенско не намери ли? М?  Crossing Arms НапримИр джиджана, арна, онадена, натокана и така нататака, и така нататака...

Скарльо, ма какчи, ма туй мъндзъркуту Скарлетинче ти, кат ина отявлена късметлийка по отношение на МПС-тата, къ му позволи на мънинкуту да си турне баш таквъз никнаме Спойлер? М? То туй направу сий ирония на съдбата, кака! Ай добре дошло дитенци при нас, ама нинам къ ша ръсиш щуртии, мен шмъй срам от мойту! То и нас шнъй срам, ша кажи глей мама с кФи френдки съй избикОлила!!!  ooooh!

Вики, мараба, какчи!  Stop Ти кви ги бъркаш до пУсреТ нощите, та тугаС на избикаляш? М?

Пърпелиня, пиле, напраУ ми скриви поглИда с тоз чикнеш, ма какаааа!  Joy Joy Joy То бива пластика, еластика, ма чак толку... Вилика си, да знайш!  Peace

Цилуфки и гушки на сичкити кундрелинки, плакати хапсурд да търса, толку ма мързи, чи ша умръ направо! Ловя!  Hug Heart Eyes

Видяхте ли на с Линорка на унва мясту?! Бебитата са връхтът! Младото симейство имам изпонавпредвид...  Crazy  И Линорка да махни последните две снимки, дет съм кат закачалка, чи ако някой учи медицина, ша можи без пари да учи по мен костната система, а аз без кинти нищу не давам!  Naughty И да доди да са разпиши Линорка същу!  Naughty Ае!

# 679
  • Варна
  • Мнения: 311
Ам тогаз са прибирам,,,ко да правя!Но скоро ще си бъда у дома ,и се надявам да имам повече време...Ще се упражнявам в мързелуването на маХ....или поне се надявам...    Ай по едно следобедно..!

# 680
  • София
  • Мнения: 7 024
Споко, Бенич, никуй ни учи медицинъ...таквиз мозъци няа у нашта групироФкъ  Naughty

Мързел посевместен ни е налегнал  ooooh! ...дали шъ ни мине  Thinking  И аз помързелувах 2 дена из Велинграда, ареса ми....


Зузо, никва тъ няа....шсъ саморазправяме- де одиш кат тъ няа  Naughty
Няаш време за нас, а зъ китките винаги и по всяку времи  Crossing Arms

  


Бобке и Бобев ли гу закъса с кръста    Thinking Shocked Стани и шму мине  #Crazy




Вики, де одиш...и нещу си съ променилъ...някакси си се разхубавилъ  Thinking Flutter




Де е Нерата ....да дойде да й презентирам нов стайлинг  Shocked Thinking Thinking


# 681
  • София, България
  • Мнения: 3 592
Няам времи са да пиша, ма влизам саму да кажа:

Де е Нерата ....да дойде да й презентирам нов стайлинг  Shocked Thinking Thinking




малееее  Joy Joy Joy Joy Joy Joy  rotfImbo rotfImbo

# 682
  • Мнения: 15
Радвам сА че мЪ приехтИ. Диско вЕрно можи да сА спретнИ. Който както може ще се кърши и щИ пада купон.  newsm44

# 683
  • София, България
  • Мнения: 3 592
И ко са... няма кой ино кофи да тури...   ooooh!

Дубре де дубре аз ши съм /ама то па е време за обяд/... нищо, ето:





Аз оше не моа са отърса от обувките дънки  ooooh!
Ма намерих нещу също толкува интересно, представям ви го, пък която иска да гу обува... само нема се биете!  Naughty


Ше се кършим, та напрау ша опразним диското...  newsm57

# 684
  • Мнения: 11 846
Шшшш алоооу 10ч мина и пак няма кафе  Simple Smile


Цецуня почивай душа  Hug не ни мисли, ходим си безкофеинови  Tired и това е ...утре съм вече на работа тъй, че ще пробвам да те заместя  bowuu А ти гледам си имаш занимания на плажа  hahaha


Делте на къде така мудерна  Whistling



Нери нитрати ли какво търсиш  newsm78



ЕЛи наздраве  Mr. Green



Зузкеее що си мислиш, че така ще порасне малката  Thinking hahaha



Трънче с какво беше инжектирана динята   Thinking hahaha




Бенеее дУбреее видяхме те, че си хванала тен  Simple Smile



Деми мноо мудерни вежди имаш  Shocked отварят те отвсякъде  Whistling

# 685
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Ха, здръвейти!


Вижте онзи ден на паркинга на един търгоФски център как си пазят мястУ Ората  hahaha

Снимка соПствину пруиЗводству  bowuu
Скрит текст:
 Blush Дубре де, на ММ  Blush

Деми мноо мудерни вежди имаш  Shocked отварят те отвсякъде  Whistling


 Twisted Evil Страшна съм, нЪли?  Crazy

Последна редакция: пн, 01 сеп 2014, 01:27 от demmy26

# 686
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Сладурантити, ко прайти ве! А здрасте!

Бендооо, ма ноу си смешна ма какче! Търкалям са, кат та чита. И ноу хубави фота сти наслагали, чи вечи и наши си имами - е, на Демиту на ММ-то, де. (Ма то пак нашу.) Ноу сти ми сладки сите, да знайти!

У наше село неска сме хепи бърдей. Малкото светло Лъчче неска става на 4 год. Да мий живо и здраво, сладурченцето ми то. Кат са научи да пиши, ши го зема туканка при нас, чи няами мъЖко присъствие. Тъй де, да отсрамва мъжкуту род.

Ся утивам да награбя некви почерпки, ма ши стани бавно, щот първо утювам за единиту, посли за пииниту и тъй на. (Тряа ма научити да снапазарувам наведнъж сичкуту, ма с думи прости, кат за шестгодишно дите.)

Ето ви тортътъ:


Утивам за пиини.

Уф, идвам гу домъкнаф:



Ся за мезета.



Бряф, скапаф са, докат навъртя тез сичкити мизилъци, ама успяф!
Наздрави, сладкити ми!

Мурето ми съ отложи с три дни, щот щяло да вали. Тъ най-вероятно четвъртък-петък шпътувами.
Варнинкити нищо ни продумаха за среща, ма пак шси гуворим.
Прекрасен ден ви желая, сладурчинки, и прекрасен месец и чудна есен.
И по-леко с консервната промишеност, ей!

# 687
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Хепи бърдей на малкия Светълчу!
Да расте голям и силен, послушен и да радва мама, тати и тебе и цялата руда!
 Hug  bouquet


# 688
  • Мнения: 11 846
хай  wavey

Светълче да ти е живо и здраво порасналото момче и много да ви радва  Hug


мнооо е гадну първи ден на работа след отпуск Outta Joint
успокоява ме мисълта, че си приготвям обяд  bowuu hahaha



МаркИ мноо фешън моливник си имаш  Whistling hahaha



Ели гледам, че имате нова придобивка в двора  Thinking hahaha



Тръне къв тоз дет си осъмнала с него  Shocked hahaha

# 689
  • загубено
  • Мнения: 6 509
Хилоу банда  Hug

Скарлетино,честит рожден ден на кукили Laughing
Жива и здрава да си.


На малкото Скарлетинче,добре дошло Hug


Светле,да ти е живо и здраво малкото -голямо съкровище Hug
Да ви радва с двдо Светълчо,и да го слушате дитету Naughty Laughing


Ай да доложа Mr. Green

Скрит текст:
Тръгнахме за Варна,узовахме се в Созопол.Луда работа,моите искаха на юг и то вечерта
преди пътят.Та на там бяхме.Хубаво ,хареса ми.
И до Приморско водих диванетата,аква паркът не ми ареса,на мен де Laughing
Малкият се накефи,сдоби се с ударена глава и дупе.
Пързалките не са измислени добре,доста деца бяха със синини.
На връщане голем дзвер ходи на Шипка,обясних на длъж и шир какво и как е било.
Той кимаше разбиращо като че ли искаше да не се оливам с история Thinking
Не ще д учи това дети български и това е.
Говори перфектно но до там.Яд ме е чак.
Малката реши че пясакът не става за ядене,но става за завиране на всевъзможни места.
Не рева,даже и хареса.
Абе почивка,но свърши.

Фотки не съм гледала нито качвала.
След 2 дни се прибирам,кат реанимирам от почивката шъ съ отчета.


Ловя въ всичките ,аре чао бамбини Heart Eyes Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт