Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 279

  • 31 876
  • 724
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 23 318




"Безусловна любов"  и   "Искреност"



# 661
  • Мнения: 82
Здравейте!

Прочетох днешните Ви коментари и аз реших да напиша нещо във връзка с последната серия, подтикната от Марта, че не взимам  участие в преговора и провокирана от размишленията на Комет.

Първо по отношение на Зерин – майката на Елиф: разбирам, че Небахат не иска да участва повече и се налага промяна –даже и да не я заменят с друга актриса, но защо непременно да бъде убита и то от Аслъ?! На мен ми дойде малко в повече, даже и от гледна точка на това, че се случва в последната серия на сезона, която и без друго е достатъчно много изпълнена със събития и разкрития. Излишно беше. Можеше просто да умре от инфаркт и т.н. Явно  сценаристките са намислили нещо друго. Не знам как ще се чувства Аслъ, как ще го преживее?!

Във връзка с това, че убиеца е Хюсеин. Според мен няма как да се оправдае преднамереното убийство на Ахмед и премахването на Сибел, защото е станала свидетел. За мен Хюсеин ще си остане отрицателен образ. Каквато и да е причината за убийството на Ахмед, нищо не може да го оправдае.

Аз мисля, че подмолно той ще пречи на Омер да се добере до истината. Накрая може би ще го поставят в ситуация, в която да се жертва за някого / даже има вариант да спаси живота на Елиф – като компенсация за отнетия живот на годеницата на брат си./ Освен това най-добре Омер да разбере цялата история след смъртта му. Да намери и диамантите тогава и да бъде изправен пред изкушението да ги запази или да ги върне на Елиф. Могат да го поставят и в огледална ситуация на тази на Елиф – да се наложи да й признае, кой е действителния убиец на баща й.

Виждате ли, че аз като една дилетантка измислих различни варианти. Затова си мисля, че сценаристките, ако имат поне малко потенциал и опит, натрупан през всичките тези години, пишейки различни истории за телевизионни новели биха могли да се справят и да ни поднесат интересен сезон. Имат всички предпоставки – стабилен продуцент и  отлични актьори. Не съм много сигурна в оценката си за режисьора, защото не съм запозната в детайли на неговата работа и отговорности, но забелязвам някои дразнещи моменти, даже и в последната серия. Не мога да преценя дали са негови грешки или на някой друг от екипа, например – монтажист или друг. Не съм доволна от работата на стилистите и гримьорите.

Очаквам с нетърпение септември! Дано да имаме възможност да се радваме на таланта на Енгин, защото в неговия образ има много потенциал. Дано да опровергаят „клишето“, че вторите сезони са по-слаби. Най-малкото, защото нашия сериал имаше само 13 серии, т.е. даже не е полусезон.




Извинявайте стана много дълго!

# 662
  • Мнения: 23 318






Имам чувството, че ще я догони ...

АниМариани  Two Hearts прочетох с удоволствие поста ти, радвам се,че съм те подтикнала да напишеш нещо, но не съм писала, че не участваш в преговора  Embarassed Ето какво съм написала -



...
АниМариани  Two Hearts Марица  Two Hearts  Милка  Two Hearts днес нещо сте много лаконични ?
...

Явно поименните ми обръщения не са много удачни за комуникиране във форума, за което се извинявам.

# 663
  • Пловдив
  • Мнения: 34 182


След приключване снимките на "Малък септемврийски проблем".

# 664
  • Мнения: 20 905

Като чу от нея, това сбогом, той се изненада.И нали повече мисли, преди да говори, а тя не чака и си тръгна, според мен, той ще я настигне, но не се знае дали няма някой да му позвъни...
Момичета, Hug

# 665
  • Мнения: 82


АниМариани  Two Hearts прочетох с удоволствие поста ти, радвам се,че съм те подтикнала да напишеш нещо, но не съм писала, че не участваш в преговора  Embarassed Ето какво съм написала -



...
АниМариани  Two Hearts Марица  Two Hearts  Милка  Two Hearts днес нещо сте много лаконични ?
...

Явно поименните ми обръщения не са много удачни за комуникиране във форума, за което се извинявам.


Марта, аз си се чувствам виновна, затова съм написала, че не участвам. По принцип съм "тежка гемия" - трябва ми лек тласък, побутване   Laughing или чук по главата  hahaha от някоя доброжелателна съфорумка та да се изкажа и аз!

Нищо лошо не си написала! Hug

# 666
  • Мнения: 1 285
Ей, момичета всичко е наред.  newsm51

Първо Марта, не се извинявай и не виждам нищо лошо в поименните
ти обръщения, дори точно обратното.

Второ АниМариани, приятно ми беше да те прочета, подтикната от
Марта и провокирана от размишленията ми. Прави го по често.Отдава ти се.

Аз например не съм се научила да правя стоп кадри и не мога да онагледявам така преговора,
както го правят момичетата, но ми харесва и ми е приятно да чета. Затова нека всеки
прави това, което умее. Става интересно. newsm51
Днес например ми стана драго от активността на Аурелия. Направо й се зарадвах. newsm51

Последна редакция: вт, 29 юли 2014, 22:57 от komet

# 667
  • Мнения: 23 318


Аз пък се порових и си "прибрах" в папка всичките колажи на Свети  newsm03

И сега вижте с какво ще ви пожелая хубава, спокойна и лека нощ ... newsm68

Красиво е ... сънувайте го ...

# 668
  • Пловдив
  • Мнения: 34 182


Полезно и приятно преди сън.

# 669
  • Мнения: 1 648
Мен пък всичките стоп кадри , които качвате,ме предизвикват да напиша под тях мой си текст, майтапчийски
Едвам се сдържам, но не винаги успявам.
Ама какво да направя като все ме избива на смях  и майтап

# 670
  • Пловдив
  • Мнения: 34 182


Е, за приятни сънища.

# 671
# 672
  • София
  • Мнения: 1 001
Добро утро! Нека денят ви започне с усмивка!



И една новина:
Скрит текст:
"Популярната актриса от турските сериали Берен Саат и известният турски певец Кенан Догулу са се оженили на пищна церемония в Лос Анджелис." - новина в DIR.BG


Знам, че външността не прави човека, но първата ми асоциация като видях тази снимка беше - "красавицата и звярът".
 

Последна редакция: ср, 30 юли 2014, 08:30 от Light /Свети/

# 673
  • Пловдив
  • Мнения: 34 182




Здравейте Енгинки в ден СРЯДА. Успешен ден на всички.

# 674
  • Мнения: 23 318


Добро утро момичета ! Two Hearts

Свети  Two Hearts  страхотна усмивка си ни подарила на ранина !  Това бяха наистина едни от най - щастливите усмивки на Керим ! Ех, този Керим - плаках, страдах,усещах болката му,  радвах се, смях се се с него...

Скрит текст:
Мариянка   Two Hearts ден сряда ! Ще дойдат и "нашите" среди - малко остана ! Да видим как ще продължи историята на Йомер и Елиф !

Нещо за събуждане

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт