София, кв. Младост, тема 23

  • 76 294
  • 800
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 1 273
Аз пък ще се радвам, ако направят някаква алтернатива на "пазара" до метрото. Няма такова ужасно място. Имам чувството, че най-големите търгаши и измамници са на този пазар. Лъжат в грамажа, слагат ти развалена продукция и те гледат като прокажен, ако случайно се осмелиш да питаш дали може сам да си избереш плодовете/зеленчуците...
Много точно казано! Лятото бях свидетел как една продавачка навика възрастна жена, защото си беше избрала две праскови...

# 451
  • София
  • Мнения: 1 508
Имам чувството, че най-големите търгаши и измамници са на този пазар. Лъжат в грамажа, слагат ти развалена продукция и те гледат като прокажен, ако случайно се осмелиш да питаш дали може сам да си избереш плодовете/зеленчуците...

Никога не ми се е случвало, може би защото много внимателно подбирам от коя сергия да пазарувам - обикалям целия пазар, първо гледам навсякъде зеленчуците и продавачите, после се връщам до сергията, която ми е харесала най-много. Все попадам на хора, които позволяват да си избереш.

# 452
  • Мнения: 576
Имам чувството, че най-големите търгаши и измамници са на този пазар. Лъжат в грамажа, слагат ти развалена продукция и те гледат като прокажен, ако случайно се осмелиш да питаш дали може сам да си избереш плодовете/зеленчуците...

Никога не ми се е случвало, може би защото много внимателно подбирам от коя сергия да пазарувам - обикалям целия пазар, първо гледам навсякъде зеленчуците и продавачите, после се връщам до сергията, която ми е харесала най-много. Все попадам на хора, които позволяват да си избереш.
  На мен също,а пазарувам от различни сергии и винаги съм попадала на любезни хора.

# 453
  • София
  • Мнения: 38 553
Аз си пазарувам в Младост 3 - пазарчето Мания и ми е спокойно. Даже 2 ПЗ има там.
Добре е да има пазарче и в Мл 2.

По въпроса за тока - преди около месец звъннах в ЧЕЗ, защото тука /Мл 3/ и по-точно нашето каре 4 блока бяхме като дискотека! Една седмица всяка нощ имаше спиране на тока. Около месец-два през 2-3 дни пък спираше тока през деня.

Опрераторката ми обясни, че нощните спирания били профилактични.
А дневните били малки повреди или заради смяна на трансформатори.
Не че нещо ме успокои.
Ако гръмнел уред, трябвало да се обърнем към ЧЕЗ, ама процедурата ми се видя много тромава.

# 454
  • София
  • Мнения: 2 498
Ние сме така, да не сме в едно и също каре =)
Обясниха ни същото и накрая си купихме UPS.

# 455
  • София
  • Мнения: 459
Имам чувството, че най-големите търгаши и измамници са на този пазар. Лъжат в грамажа, слагат ти развалена продукция и те гледат като прокажен, ако случайно се осмелиш да питаш дали може сам да си избереш плодовете/зеленчуците...

Никога не ми се е случвало, може би защото много внимателно подбирам от коя сергия да пазарувам - обикалям целия пазар, първо гледам навсякъде зеленчуците и продавачите, после се връщам до сергията, която ми е харесала най-много. Все попадам на хора, които позволяват да си избереш.
  На мен също,а пазарувам от различни сергии и винаги съм попадала на любезни хора.

Ами мога само да завиждам. Или сте късметлии, или добре се справяте с разпознаването на добрите хора с един поглед. На мен за съжаление не ми се отдава Sad

# 456
  • София
  • Мнения: 3 116
На пазара има всякакви продавачи - и честни, и измамници. Като купиш от една сергия, от втора сергия, след известно време ще добиеш някакви впечатления. На пазара в Младост 1 сме си харесали няколко сергии и само от тях пазаруваме. Любезни, имат качествена стока и дават да си избираш. 

# 457
  • София-Младост
  • Мнения: 23 359
Аз също пазарувам само от 2-3 сергии, където ме канят всеки път да си избера. Няма да го разбера българският търговец...последно, но на Красно село пазара халесах грозде...не съм го и пипнала...посочих една чепка и помолих да ви я премерят..."по избор само на лозето" можело ми каза онзи...наглост до безобразие. Добре, че лятото има домашни зеленчуци, че ако трябва да се боря всеки ден за кило домати  Stop

# 458
  • Мнения: 20
Аз пък ще се радвам, ако направят някаква алтернатива на "пазара" до метрото. Няма такова ужасно място. Имам чувството, че най-големите търгаши и измамници са на този пазар. Лъжат в грамажа, слагат ти развалена продукция и те гледат като прокажен, ако случайно се осмелиш да питаш дали може сам да си избереш плодовете/зеленчуците...
Много точно казано! Лятото бях свидетел как една продавачка навика възрастна жена, защото си беше избрала две праскови...
И мен миналото лято една лелка ме навика, че исках да си избера две узрели праскови за малкия

# 459
  • Мнения: X
Здравейте,
Има ли някой възможност да оправи първа страница за следващата тема? Аз не намирам време.. Ако да пишете ми на лично

# 460
  • София
  • Мнения: 3 116
Защо следваща тема? Още сме на 31-а страница... newsm78

# 461
  • Мнения: X
Защото нещата не са малко

# 462
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз пък ще се радвам, ако направят някаква алтернатива на "пазара" до метрото. Няма такова ужасно място. Имам чувството, че най-големите търгаши и измамници са на този пазар. Лъжат в грамажа, слагат ти развалена продукция и те гледат като прокажен, ако случайно се осмелиш да питаш дали може сам да си избереш плодовете/зеленчуците...

трябва да си избереш 2-3 сергии и да им станеш редовен клиент.
После направо те обожават Wink   

Още около 10-ина дни до отпушването (дано!!!) на Младост.

# 463
  • Мнения: 120
Къде ще този пазар в Младост 2  newsm78 Thinking

# 464
  • In the shadows of my mind
  • Мнения: 962
Момичета, да препоръчате някоя авто школа за шофьорски курсове? Мисля, че достатъчно отлагах и сега вече съм решена. Някоя от вас, ако е карала курсове скоро някъде наоколо да сподели?

Общи условия

Активация на акаунт