София, кв. Младост, тема 23

  • 76 594
  • 800
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 748
Много мерси за мненията. Да видим кого можем и да намерим в този летен сезон, засега по ваши мнения мисля да пробвам Мариана Иванова или Катя Иванова от 25 ДКЦ, пък винаги можем и при Азади да отидем, все пак е на същото място.

Има ли смисъл да им звъня преди раждането или направо след това да видя коя ще е свободна да направи първо посещение?

# 76
  • София-Младост
  • Мнения: 23 411
Има ли смисъл да им звъня преди раждането или направо след това да видя коя ще е свободна да направи първо посещение?
Звънни или иди на място да попиташ дали ще ви приемат за пациент. Защото като те изпишат  се обаждаш на ЛЛ  и тя до 24 часа идват на посещение при бебето...осевн ако нещо не се е променило, че спомените са ми отпреди.

# 77
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 748
Има ли смисъл да им звъня преди раждането или направо след това да видя коя ще е свободна да направи първо посещение?
Звънни или иди на място да попиташ дали ще ви приемат за пациент. Защото като те изпишат  се обаждаш на ЛЛ  и тя до 24 часа идват на посещение при бебето...осевн ако нещо не се е променило, че спомените са ми отпреди.


Въпросът е, че не можеш да запишеш детето без акт за раждане...Т.е. първото посещение е на добра воля така или иначе, вече не знам дали има значение дали човек е бил лично до лекаря, или направо по телефона са се уговаряли. Малко е тъпо да се ходи и чака в болницата в напреднала бременност, като после може да звъннеш на лекаря и той пак да не е свободен- да е в отпуска и т.н., все пак не можем да предвидим датата на раждане...Но е вярно, че с личен контакт си е по-добре.

# 78
  • Мнения: X
Аз с педиатъра бях говорила преди да родяпо телефона . Като родих се обадих и той дойде деня след изписването

# 79
  • София-Младост
  • Мнения: 23 411
Пипи 2013
Съгласна съм, най-малкото е отпускарски сезон, може и да не е там лекаря. Но мисълта ми беше, че трябва да знаеш, че може да разчита на този лекар. И това записване макар и устно си е вид ангажимент, когато се обадиш на ЛЛ да дойде да види бебето и да даде съвети на майката и т.н.. С първото ми дете нямаше НЗОК и нещата ставаха по сл.път. Педиатърът, който ти е по район те посещаваше, даже и без да се обажда...
А след това когато вземеш акта за раждане ще си попълниш формуляра и ще го занесеш на ЛЛ, в повечето случаи татковците отиват съм забелязала Simple Smile)

# 80
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Не мога да намеря информация дали тази вечер по някое време мислят да пуснат топлата вода вече или чак утре  Confused Надявах се да е още тази вечер , но нямаме все още  Confused

# 81
  • София
  • Мнения: 1 954
Ние вече имаме топла вода от около 3-4 часа.

# 82
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Ние вече имаме топла вода от около 3-4 часа.

Ние не  Sad в коя част на Младост сте, ние сме в 4 ?

# 83
  • София
  • Мнения: 1 954
Ние сме в Младост 1.

# 84
  • Мнения: X
Ние вече имаме топла вода от около 3-4 часа.

Ние не  Sad в коя част на Младост сте, ние сме в 4 ?
Ние също сме в 4-та част. Водата е с ужасен цвят. При вас как е?

# 85
  • София-Младост
  • Мнения: 23 411
И аз съм в Мл-4, нормална си е водата, не е както когато я спират изцяло и почва да тече мътна.

# 86
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Ние вече имаме топла вода от около 3-4 часа.

Ние не  Sad в коя част на Младост сте, ние сме в 4 ?
Ние също сме в 4-та част. Водата е с ужасен цвят. При вас как е?

Добре си е сега водата  Wink

# 87
  • София
  • Мнения: 595
Моля, препоръчайте ми козметичка за кола маска.  Praynig

# 88
  • Мнения: X
Моля, препоръчайте ми козметичка за кола маска.  Praynig
Мери в битовия комбинат в младост 1

# 89
  • София
  • Мнения: 595
Моля, препоръчайте ми козметичка за кола маска.  Praynig
Мери в битовия комбинат в младост 1
На кое казвате битов комбинат ? А телефон има ли?

Общи условия

Активация на акаунт