Коя е последната книга, която подарихте на детето си? - 10

  • 57 493
  • 736
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 11 818
Да не би да са някакъв вариант за по-малки деца, пише, че са 24 стр., ти видя ли ги на живо?

Получих отговор от Eco Kids Publishing:
Скрит текст:
Здравейте,
Ние не сме Ви забравили. През м. август издадохме книжка 3 от детската поредица и с края на почивния период, скоро ще започнем изпращането на специалните подаръци за нашите първи почитатели.
Очаквайте да получите имейл с молба за потвърждение на вашите координати за доставка /адрес, тел, имена/ в следващите дни.

С поздрави!

Eco Kids Publishing
Sofia' Bulgaria

# 106
  • Sofia
  • Мнения: 21 681
На живо не,  Сиси.
Пък на отговора не са връзвам... Те нали и преди бяха дали срок, пък...  Sad  Хубаво, че са отговорили де.   Wink
Благодаря на теб, че ни информираш!   bouquet

# 107
  • Мнения: 3 379
Новите книжки за Падингтън и аз не съм ги виждала на живо. Предполагам, че са предназначени да са интересни на по-малки деца, тъй като имат и илюстрации и доколкото забелязах всяка книжка е все едно разказ за едно приключение на Падингтън. Все едно - една глава от другите.

На Роалд Дал Огромният крокодил е подобна - истарията не е дълга, има илюстрации и е по-интересна за по-малките.

Сиси, мерси, че ни информира за отговора на Еко Пъблишинг. Аз не съм получила и втората книжка, купихме си я. Така че не виждам как ще се сетят да ми изпратят третата. Ти втората получи ли?

Аз се чудех за ето тази книжка преди няколко дни в Ориндж, някой да има отзиви:



По принцип харесвам подбора на изд. Изток-Запад, а и като я попрелистих в книжрницата като че ли ми допадна, но нямах много време и оставих за друг път.

# 108
  • Sofia
  • Мнения: 21 681
В търсене на друго, попаднах на това... За пчеличката Мая Simple Smile

SZA, добре звучи тази книжка, благодаря, че посочи!  Simple Smile

# 109
  • Варна
  • Мнения: 172
Сиси, имаме двете нови книжки за Падингтън. Наистина са за по-малки деца - предназначени са за малките читатели (2-5 години) или за деца, които се упражняват да четат. Вкъщи се прочетоха за отрицателно време.

# 110
  • Мнения: 3 379
Благодаря за отзивите за Падингтън. На нас ни е много любим герой, но явно ще трябва да ходим до книжарницата, за да видим все пак книжките.

Моренка, гледах ги вчера в книжарницата тези книжки - струват ми се за по-малки от моите деца, т.е. за 3-4 годишни.

# 111
  • Sofia
  • Мнения: 21 681
Ако ще ви е интересен автобиграфичен филм за Инид Блайтън (Ноди, Ваканцията на Бързоходко, Приключенията на Бинкъл и Флип,...), заповядайте!  Simple Smile

# 112
  • у дома
  • Мнения: 7 152
Ако ще ви е интересен автобиграфичен филм за Инид Блайтън (Ноди, Ваканцията на Бързоходко, Приключенията на Бинкъл и Флип,...), заповядайте!  Simple Smile
Аз съм пропуснала,че Ноди е от нея  Embarassed

# 113
  • Варна
  • Мнения: 172
Бих искала да споделя с вас интервю с един от най-успешните американски библиотекари Джеймс ЛаРу. Лично на мен ми беше много интересно и поучително, затова си позволих да го споделя: цък
А ето и мнението му относно филтрирането на някои детски книжки с "неподходящо" съдържание от страна на родителите: цък

# 114
  • София
  • Мнения: 5 026
Не знам кога се очаква да се появи, но ако някой попадне, моля да сподели.

https://www.orangecenter.bg/news/konkurs-za-razkaz-pobeditelite.html

# 115
  • София
  • Мнения: 438
Здравейте,

Предстои ни кратък болничен престой и манипулация с обща упойка.
За да свикнем с идеята си мисля, че ще помогне да почетем книжки с хубав край по темата.
Аз се сещам само за тази, дали имате други идеи с които да се снабдим междувременно?
Благодаря  Simple Smile

И нещо, на което попаднах тези дни - излиза нова книжка за Дора, но е първата за подготвителното ниво за четене: http://www.colibri.bg/uploads/2014/08/syshtokatodora.pdf

Последна редакция: пт, 26 сеп 2014, 15:05 от abel

# 116
  • у дома
  • Мнения: 7 152
Здравейте,

Предстои ни кратък болничен престой и манипулация с обща упойка.
За да свикнем с идеята си мисля, че ще помогне да почетем книжки с хубав край по темата.


Ние имаме тази - много любима на децата,но освен в библиотеката нямам идея къде да я намериш другаде....Аз съм я поръчвала от тук http://www.knijarnica.com/productdetails.aspx?id=3463 ,но сега е изчерпана.

Бързо възстановяване на детенце!  Hug Hug Hug

# 117
  • Мнения: 2 455
  
 Дневникът на един дръндьо - " В плен на снега" Джеф Кини   /Има  с меки и твърди корици,както и на англ.език + CD/  newsm10  
 И с голямо нетърпение чакаме др.седмица!

Последна редакция: сб, 27 сеп 2014, 20:42 от Roo Roo

# 118
  • София
  • Мнения: 318
Привет-мривет Simple Smile
Отдавна шпионирам в темата - страхотна!!!

abel, по темата имаме Франклин и Горската болница:

А ето и нашите последни придобивки:
 

Последна редакция: нд, 28 сеп 2014, 14:00 от zina_

# 119
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 851
Дневникът на един дръндьо. Докато Виктория прочиташе нещо от него направо съжалих, че изобщо се поддадох на мрънкането й.

Общи условия

Активация на акаунт