Коя е последната книга, която подарихте на детето си? - 10

  • 57 490
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 21 647
Да,обаче не всеки,който пише тук следи другата тема.
Точно. Аз например не я следя и няма и да я заследя. Wink   Пък и досега все тук се е споменавало за промоции на детските книги.

# 46
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 034
Има тема за промоции на книги. А това издателство толкова ли е важно навсякъде да му се направи реклама?
Какви детски книги предлага, че и тук да разберем, че ще прави отстъпки?

За мен това не е реклама , а полезна информация !

Благодаря на svetlaem    bouquet

# 47
  • Мнения: 289
Подарих му Басни на Езоп

# 48
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
http://i2.books.bg/products/5790/18/185790/185790_b.jpg тази за племенникът ми Peace Peace,
 а тази за синът ми
https://www.orangecenter.bg/media/catalog/product/cache/1/image/ … 9789546259356.jpg

# 49
# 50
  • у дома
  • Мнения: 7 146
Пуснах поръчка от Сиела-намалява ми наполовина и намалените книги,но не от сегашната им цена,а от коричната,но пак съм повече от доволна  Peace Всъщност на книгите на Сиела в сайта е посочена направо цената с 50% намаление.

Последна редакция: нд, 10 авг 2014, 10:12 от svetlaem

# 51
  • Мнения: 6 911
Аз взех тази, ще я четем заедно, дано да й е интересно, аз нямам търпение Simple Smile


От алеята на книгата взехме няколко дребни:

И една за оригами

# 52
  • Мнения: 94
За 9-10 годишни стават книгите на ЕГМОНТ България

# 53
  • Мнения: 3 379
Бухтичка, кажи повече за книгата на Нийл Геймън, моля те.

Аз последно взех от намалението на Сиела:



Взех и



Много се чудих и за тази, но не я взех - има ли някой отзиви?

# 54
  • Мнения: 6 911
Бухтичка, кажи повече за книгата на Нийл Геймън, моля те.

Ами не сме я чели, имаме една друга за довършване. Но тази седмица ще я започнем поне със сигурност.

# 55
  • Мнения: 158


Страхотни илюстрации!

# 56
  • у дома
  • Мнения: 7 146


Страхотни илюстрации!

Оф,и страхотна цена-ние още я нямаме,но по принцип ми е в списъка за закупуване-някой има ли наблюдения дали на панаира на книгата е била намалена и с колко? Същото питане имам и за Къртичето-дали са били намалени на панаира на книгата и с колко %,ако някой има спомени...

# 57
  • Мнения: 1 829
Чудесно е, е точно тук публикувате информация за промоциите на различните издателства! За съжаление едва днес видях промоцията на Сиела, а си бях набелязала някои книжки  Cry Нищо следващия път:)

Давам отзиви за Таласъмчето:) Цяла седмица четохме първата книжка и все още не сме минали по всички пътища. Много интересно е направена книгата и децата се радват, че те избират какво да се случи:)

За мен в книжката има твърде много повторения, но тъй като е книга за деца е важно те как я възприемат:)

Ще пиша и когато прочетем втората книжка:)

Хубава вечер на всички!

# 58
  • у дома
  • Мнения: 7 146
Вчера си получих поръчката от Сиела-предоволна съм...

Някой да има отзиви за тази книжка -

# 59
  • София
  • Мнения: 438
Тази сутрин пристигна тази, довечера ще го изненадам Simple Smile
Книжката е с много красиви илюстрации и хартичта е страхотна, много добро издание!

http://www.book.store.bg/p130780/iagodovata-feia-iagodka-vylsheb … htefani-dale.html

Според вас тази за каква възраст е подходяща, не можах да я разгледам на място и да се ориентирам?

Общи условия

Активация на акаунт