Имам нужда от печатна реклама за малък бизнес

  • 1 924
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Аз и гаджето ми имаме малък бизнес (бирария) и искам да направя някакви брошури или флаери, които да пусна по пощи. Също така може да разлепя и някой друг плакат в квартала, за да привлека клиенти, тъй като на този етап почти никой не влиза.

Заведението преди години се радваше на сериозен интерес, но тогава го посещавах като клиент, а сега съм шефка Simple Smile

Имам добра готвачка, цените са нормални, а вътре е чисто, но пак никой не влиза, не знам защо... Баща ми казва, че "една кръчма разтури ли се, връщане назад няма" дано да не е прав де.

Та вие какво мислите да поръчам ли визитки, флаери и плакати или ми трябва по-сериозна реклама нещо интернет сайтове и такива подобни.

# 1
  • Мнения: 1 071
Здрасти!
Мислиш ли, че подобни флаери/плакати ще имат смисъл? Т.е., има ли какво да кажеш.
Казваш, че заведението е било посещавано преди, а вече не е. Каква според теб е причината?
Отговори си на тези въпроси, пък после аз нямам против да ти препоръчам подходящите рекл. материали.


# 2
  • Мнения: 15
Ами според мен причината е, че твърде дълъг период беше затворено, иначе нямам обяснение. Готвачката ми е перфектна и го казвам не защото е моя, а защото наистина готви добре. Чисто е вътре, цените са нормални само името не е същото като преди.

Мисля че ако му направя малко реклама с флаери и брошури, ще привлека съкварталците не знам Simple Smile

# 3
  • Мнения: 40
Флаерите са евтини навсякъде аз също мога да ти препоръчам печатница, но смятам, че не е трудно да намериш сама. Иначе що се касае до заведението изкарай навън дъска с обедно меню, промоци на бири например поръчваш 3 получваш 1 бонус. Тези игрички и бонсучета винаги действат върху психиката на клиента и това ти го казва човек с опит повярвай ми. Аз мога да ти кажа къде аз печатм флаери, визитки и брошури ако искаш пиши ми.

# 4
  • Мнения: 11
Аз съм доволна от G Print - рекламното студио се намира в София там съм поръчвала визитни картички и са с наистина добро качество срещу малко пари. Ето ти телефон 0876 330 220

# 5
  • Мнения: 15
Веле много ти благодаря. Сега съм отпуск, но като се върна, ще им звънна и ще пиша какво се е случило.

# 6
  • Мнения: 1 176
Темата е стара, но се надявам да й хвърлиш случайно още едно око.
Добре е да имаш предвид още нещо преди правенето на рекламни материали - почнеш ли да инвестираш в това е много препоръчително да работиш последователно и с идеята да създадеш конкретен образ на заведението. 99% и повече от рекламните материали, които съм виждала, са пари пуснати в канала, точно защото не ти казват нищо, не носят никаква индивидуалност на продукта и са в стил "нас ни има, не сме нищо особено, ама минете ако имате време". Печатница лесно ще се намери, но трябва да имаш добра идея какво казваш.

Пиши ми на лични, ако още имаш нужда от помощ. (Говоря за 100% безплатна помощ Wink)

# 7
  • Мнения: 892
Рекламните материали винаги са добра идея, НО в случая не говорим за новооткрито заведение или за абсолютно нова услуга, така, че може и да няма очаквания ефект. Затова  пробвай и друго - пусни една оферта на половин цена в сайтовете за групово пазаруване (Грабо, Офи и т.н.) това почти винаги дава резултат. Няма да си много на печалба, но доста хора ще разберат за заведението, а тези, които вече знаят ще се хванат за промоцията. Един път да тръгне и ще се наредят нещата. Успех!

# 8
  • Мнения: 50
Google+ профил с Local и яко реклама във фейскуб. Никакви флаери Simple Smile

# 9
  • Мнения: 15
Благодаря за отговорите бях на почивка и за това не съм писала. Възползвах се от съвета на Valeto1983 и се свързах с GPrint останах много доволна от флаерите, които поръчах. Вале ще те почерпя, както съм обещала на ЛС. Сега съм наела едно момче да ги раздава в квартала, пък ще видим. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт