Августовско слънце мира няма,ще се крием в сянката със книга на прохлада..

  • 18 612
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 701
Пак прекрасни снимки!!!  Heart Eyes
Толкова сте хубави и усмихнати всички!!! Направо излъчвате щастие - Кали, Наричка, Авлига, Слив, та и Аричка   Hug

Кали, виждаш ми се много беличка ... явно само под чадъра си стояла с книжка/четец  Laughing Много хубави сте с ТМ и Тони  Heart Eyes
И честита ти "Доктор Сън" !!!  Grinning Правилно си решила да си направиш кефа  - какво ще ги чакаш Сиелите  Naughty Приятно четене и ще очакваме отзиви  Hug
Ние с Вив обмисляхме разни комбинации през Е-зоната, ама нали все се надяваме на Сиела  Crossing Arms

Рейнче, благодаря ти за хубавите думи  Heart Eyes
За срещата още няма организация - само датата беше предложена и приета  Hug
Като място още не сме го говорили. Може в Мр.Пица или другаде, където предложите  Simple Smile
Дано да успееш да дойдеш!!!  Hug


За зодии гледам говорите - аз съм Стрелец, по-точно не Стрелец, ами чист Змиеносец  Mr. Green
Сигурно сте чели за тази мистична 13-та зодия. За кратко Слънцето минава през това съзвездие, но в древността са решили, че не може да има 13 зодии и така...  Laughing


# 46
  • Мнения: 1 243

Здравейте, най-мили момичета и от мен в нова тема! И специално "здравей" на момченцето, чията поява съм пропуснала докато бяхме малко далече от цивилизацията. Wink

Много сладка юлска игра се е получила, има толкова хубави летни подаръци. Браво!

Чувам пак да се говори и за софийски срещи? Искам актуална информация. Wink

# 47
  • София
  • Мнения: 4 899
Чувам пак да се говори и за софийски срещи? Искам актуална информация. Wink

Такаааа!
Актуалната информация за СРЕЩАТА в СОФИЯ:
На 09.08. (събота) 12:00ч. в Хепи на Раковска (срещу НАТФИЗ)

Потвърдено присъствие засега има от мен и Вивиан.
Всички, които искат са добре дошли  Hug

Отчетно, имам да връщам много книги.
Танграта на Слив ще отиде в Мижка, аз ще нося Стръв на Сомоса за Вив.

# 48
  • Мнения: 10 701
Кали, аз още се чудя за "Ужас"-ът ти ...  Rolling Eyes
Дали пък да не го взема все пак от Вени, ако не си го обещала на някого?  Thinking
Май на място ще решавам  Laughing

Иначе за момента потвърждавам "Тангра"-та на Слив и присъствието си  Mr. Green

# 49
  • София
  • Мнения: 6 210
И аз ще дойда! Имам да връщам много неща, имам и много да взимам  Mr. Green.
Обещах да пиша на една съфорумка от темата за историческите книги, когато решим да се срещнем - отивам да й свирна.

Мария, много приятно съвпадение  Heart Eyes Hug.

Кали, дребното толкова много ми прилича на теб! Имате абсолютно еднакво излъчване, когато се усмихвате  Heart Eyes.

# 50
  • София
  • Мнения: 4 899
Миж, каквото решиш  Hug
Не съм обещала книгата на никого, така че ако я искаш, направо ще я вземеш.
Аз не съм се засилила да я чета скоро; имам прекалено много приоритетни преди нея, така че няма и да я бързам хич.

Вени  Hug
Наистина дребосъчко прилича на мен.
Само очичките са на татко му.

Моля, някой да пише и в Литературния чат за срещата, защото не всички участват в тази тема.
Мона Лиза беше казала, че иска да присъства.

# 51
  • Мнения: 5 405
Ех, моето първо другарче Rain как ме зарадва тази сутрин!!!!! Изобщо не очаквах такова чудо  Blush Heart Eyes Изпратила ми е картичка, морска с камъчета и бурканче мед (вече опитано Laughing )! Че и писъмце си имам  Heart Eyes Много мило ми стана! Искала да ми върне жеста от майската игра! Тцтцтц  Mr. Green Hug Ама така го опаковала, че наще ме гледат и ми се смеят как не мога да го отворя  Laughing
И най-интересното е, че не би трябвало да ми има адреса, на който съм в момента  Thinking Хм!  Laughing

Скрит текст:



И снимчици от пакетчето на Мариша  Heart Eyes

Скрит текст:
Двете ми книжки  Crazy


А тук е камъчето ахат върху мойта лапа и отстрани се вижда ръчичката на синът на Мариша. Малка лапичка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 1 601
Много ми се нарежда пъзел , сега се чудя кой да си избера да купя , я дайте мнение кой повече ви харесва  Thinking http://www.puzzle.store.bg/p113440/podpravki-v-kamyk.html  или този http://www.puzzle.store.bg/p130155/monmartyr-parizh.html  или нито един от двата  Joy

Ехааа, Мери , честито , страхотни подаръци си имаш , че и хубав мед, как го обичам , не е истина , браво на Мариша   Hug

Аз на кой ли съм другарче ,  newsm78 Май малко останаха заподозрените  Laughing

# 53
  • Мнения: 5 405
Нара, те са коренно различни, как си ги харесала  Joy и двата ми харесват. Първият сякаш повече. Да си го закачиш в кухнята  Heart Eyes Втория не ми е на място точно в момента. Коледно ми стои, а то е лято  Grinning не че пречи де.

# 54
  • Мнения: 1 601
Нара, те са коренно различни, как си ги харесала  Joy и двата ми харесват. Първият сякаш повече. Да си го закачиш в кухнята  Heart Eyes Втория не ми е на място точно в момента. Коледно ми стои, а то е лято  Grinning не че пречи де.

Хммм , много си права Мери , този за кухнята ще ми заспи да си го закача , имам малко място не заето от рафтове с книги  Laughing Ще си разгледам още малко , може и на друго да се спра  newsm78
Но много ми се нарежда  Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 10 701
Нара, виж и тук за пъзели - http://puzzles.bohobby.com/index.php?cPath=498
Има много и на добри цени  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 1 601
Миж , много ти благодаря за сайта , определено има много хубави , днес ще помисля и тези дни ще си взема , вечер да си нареждам , то си е голяма краста де , пак ще има да осъмвам над масата с пъзела  Laughing

# 57
  • Мнения: 5 405
Ей, ще ме накарате и аз да се зарибя по тия пъзели  Laughing по-миналата година ми беше краставо да шия гоблен, така и не го завърших, а е много хубавичък - с лебеди  Heart Eyes но ще си го ушия аз. Сега ще гледам пъзели  Laughing

# 58
  • Мнения: 10 701
Аз през зимата импулсивно си бях взела цели два  Shocked с намерението да ги редя  Tired
Е, опитах с единия ... постоя няколко седмици в творчески процес на редене на масата ни за хранене  Laughing
ММ нямаше нищо против да се храни на бюрото пред компютъра си, но щяхме да имаме гости една вечер и нямаше как да им сервирам на пода  /всъщност, сега като се замисля - защо пък не? върху възглавници - супер идея  Joy /, та трябваше да го разкарам.
Отиде директно в Продавалника, заедно с втория, неотвореният...
Бяха много красиви, но не съм съжалила, че се отказах. Аз и търпение са две несъвместими понятия  Laughing

А всъщност някой разбра ли къде е НелиThinking

# 59
  • Мнения: 1 601
Аз пък съм много търпелива , и гоблени шия , имам над 10 нашити и пъзели редя. За тези неща спокойствие и търпение бол , обаче в ежедневието за други неща съм нервак , е не винаги , но понякога съм се питала откъде това търпение в мен за пипкави неща , които изискват време  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт