Болка в гръдната кост

  • 4 835
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 581
Здравейте. От няколко дни имам необяснима болка в гръдната кост. Боли ме конкретно костта между гърдите, но не на тяхното ниво, а малко по-високо. Болката ме връхлетя внезапно и с голяма сила, дори за около минути ми беше трудно да дишам. После се поуспокои и само ме наболяваше. Това, което забелязах, е че, когато съм ангажирана с нещо не чувствам болката, а когато остана сама и най-вече като мисля за нещо, което ме притеснява и стресира, болката започва отново. Днес вече съм по-добре, но пак при напрежение се усеща. Дали става въпрос за някакъв вид стрес, или е симптом на нещо друго? Не знам и ако стигна до лекар, към какъв специалист да се обърна.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 340
Пушиш ли?

# 2
  • Мнения: 581
Не, никога не съм пушила. Сега болката ми се премести малко по-вдясно, сякаш в самата дясна гърда, но не като пробождане, а по-скоро като мускулна болка. Особено ме заболява като си вдигна рязко дясната ръка, а също и като лежа, сякаш от гърба ми почва...Ох, дано да е невролгично, че такива страхотии ми минаха през ума...

# 3
  • София
  • Мнения: 1 340
Стискам палци всичко да е наред Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 556
Може да имаш проблеми с жлъчката.

# 5
  • Мнения: 581
Оказа се междуребрена невралгия. Не че и това е приятно, но поне си отдъхнах, че не е нещо по-лошо...

Общи условия

Активация на акаунт