Луната в лъвското е вече, а теста ми показва, че ще имам мъничко човече!-тема 81

  • 17 909
  • 699
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 1 757
Лелее какви ги вършите вие.....отивам да сладкарницата да си взема нещо сладко....
Мая,Лисичке страхотно изглеждат
Шушулина добре дошла и да не се задтояваш дълго
Нектаринка...пфууу свършиха да във вторник беше последното....чакам с нетърпение срещата с доктора.....иначе съм повече от добре  Hug

# 316
  • Мнения: 1 488
Шушулина добре дошла! Почвай с въпросите, за да можем да те изпратим по-бързо към отчетни  Simple Smile
Зла овца да TSH трябва да е под 2 според някои лекари, пролактина също е малко висок нищо, че е в границите, но може да е инцидентно. FSH изследвала ли си преди?
Много обичам кадаиф и грис халва  Heart Eyes

# 317
  • Мнения: 436
Шушулина добре дошла! Почвай с въпросите, за да можем да те изпратим по-бързо към отчетни  Simple Smile
Зла овца да TSH трябва да е под 2 според някои лекари, пролактина също е малко висок нищо, че е в границите, но може да е инцидентно. FSH изследвала ли си преди?
Много обичам кадаиф и грис халва  Heart Eyes

Не съм Sad

# 318
  • Мнения: 1 391
Йоли, ние канени ли сме на сватба? Може само за баклавата да намина. Blush

# 319
  • Мнения: 4 097
Момичета, ако някога имаме форумска среща - от мен, сладкото  Mr. Green

# 320
  • София
  • Мнения: 1 757
Еййй заради вашите вкусни снимки преядох....Изядох една толумба,едно парче медена торта иииии малка порция китайки ориз(е половината от него)Горко му утре на велоергометъра  Joy ooooh!

# 321
  • София
  • Мнения: 1 757
От мен питката  Peace

# 322
  • Мнения: 229
Ами тогава да започвам ... Първото което ми е нужно да знам е какви са нормалните граници на цикъла , май някъде бях чела , но единственият ми спомен е че трябва да е под 35 дни.  А другото е за фолиевата киселина - вече два месеца пия , но тук в аптеките ми казват че се пиела само при доказана бременност , трябва ли да я спра или да си пия на воля ? Мерси предварително

# 323
  • Мнения: 4 097
Значи остана само срещата  Mr. Green

# 324
  • Мнения: 4 097
Шушулина, фолиева може да се пие и без бременност. А за цикъла-до 35 дни се приема, след това вече се води с проблем.

# 325
  • Мнения: 229
Atlanta_85 а каква е долната граница ? Може ли 23 дневен цикъл да е нещо нормално - случва ми се за първи път . Нормално ми е 27 -28 дни , но го има и другото- мисля че откакто започнахме опитите хормоните ми  се побъркват направо на моменти имам чувството че усещам всяка промяна която настъпва в тялото ми.

# 326
  • Мнения: 4 097
Това, което аз знам е, че нормалният цикъл е между 28 и 35 дни.

# 327
  • Мнения: 4 954
Не, нормалният цикъл е между 21 и 35 дни.
Зла овца, ТСХ е добре да е под две, консултирай се с ендокринолог как да го смъкнете, има много из интернет как да си помогнеш с диета също. Колкото до половите, ФСХ е лееееко завишен, но както казах и преди - много по-нисък от моя, а на мен са ми казали, че не е проблем, показва изместване на овулацията (инцидентно или не) и/или изчерпващ се яйчников резерв, но за това може да се мисли когато надхвърли 10 (или ти си надхвърлила 30) и то не може да се съди само по това, а се проверява АМХ и Инхибин Б. Т.е - ако отидеш в клиника ще ти кажат, че са перфектни и ще се хванат за ТСХ.

# 328
  • Мнения: 436
Естлар, много ти благодаря. Пуснах ги и в темата за хормоните, където ми направи впечатление, че Денис е коментирала Пролактина на друга девойка (по-нисък от моя) за висок. Док ще видя чак в понеделник, та имам време да се паникьосвам.... Sad

# 329
  • Мнения: 1 391
Atlanta_85 а каква е долната граница ? Може ли 23 дневен цикъл да е нещо нормално - случва ми се за първи път . Нормално ми е 27 -28 дни , но го има и другото- мисля че откакто започнахме опитите хормоните ми  се побъркват направо на моменти имам чувството че усещам всяка промяна която настъпва в тялото ми.
Може да е нямало овулация - тогава цикъла е по-кратък! Съвсем в реда на нещата - всяк ажена има 1-2 ановулаторни цикъла годишно.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт