Луната в лъвското е вече, а теста ми показва, че ще имам мъничко човече!-тема 81

  • 17 874
  • 699
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 19 706
И на мен ми се доспива вече,ама седя да ви гледам,че междувременно и комарите ме лайкват яко  hahaha


Е, с глас се смях hahaha hahaha hahaha

# 361
  • Мнения: 21 288
 Mr. Green

Много са нахални ,а моите дваминцата си спят мирно и кротко защитени от машинката в контакта  Sunglasses

# 362
  • Мнения: 611
Exooo  Whaasup smile3535 smile3535
Кристи много смешно ми стана, много,  като прочетох, че е хубаво да сме в списъчето,че е късметлийско. Да, така е определено,обаче аз не мога да спра да се смея, защото с липсата на моя Ц. и до късметлийското списъче не мога да стигна, и да се запиша. Освен да ме сложиш с многоточие та дано пък вече да дойде  rotfImao rotfImbo rotfImao hahaha hahaha hahaha
Афрофитка и ти на нас ни липсваш, не се тревожи ще се оправи всичко, появявай се по-често, че ми липсва присуствието ти. Hug
Добре дошли на новите момичета   bouquet  bouquet
Нектаринче (чики рики) много обичам да ти чета постовете, пълна си с лафове  Joy
Мелче кога щеше да правиш МБ? newsm78
Сузими не се ядосвай, разсеяността е добър признак за бременното ти състояние  Hug Всичко ще е наред, и резултата ще излезне... само малко търпение  Hug
Сега нещо и за мен: днес бях да провера резултатите-нямам хламидия, нито инфекция, МБ ми е чиста, поне така казаха, статуса ми е :''задоволителен'', т.е. на регистратурата ми обясниха, че нямам нито инфекции нито бактериа, чист ми е резултата. Благодаря на Господ. Praynig
Засега добре, обаче остава още да видим: ЦМ (ще излезне след няколко седмици  ooooh! ), СГ на ММ, имам час за скен, заради съмнение за ПКЯ, и най-важното  #2gunfire т'пата лелка да дойде  #2gunfire, за да си направя и останалите хормони...
Ако и там всичко е наред, док каза, че ни праща в репродуктивна клиника, за да следват друг вид изследвания, а какви са нямам идея, първо етап едно да завършим. #Crazy
Лека от мен прекрасни! Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 363
  • Мнения: 19 706
Кристи много смешно ми стана, много,  като прочетох, че е хубаво да сме в списъчето,че е късметлийско. Да, така е определено,обаче аз не мога да спра да се смея, защото с липсата на моя Ц. и до късметлийското списъче не мога да стигна, и да се запиша. Освен да ме сложиш с многоточие та дано пък вече да дойде  rotfImao rotfImbo rotfImao hahaha hahaha hahaha

'ма нямаш грижи Simple Smile

# 364
  • Мнения: 1 898
Добро утро  smile3507

# 365
  • Мнения: 2 497
Добро да е smile3507

Гледам - вчера бая сте писали, та се зачудих да няма още EFP или други приятни изненади Wink
Добре дошли на новите момичета и бързо да изчезват към отчетните  bouquet
Хммм, за сладки сте говорили Sick Сладко ми се дояжда може би веднъж месечно и не се сещам много-много, пък сиропирани и прекалено захаросани тип турски сладки... бррр Sick Ама въпрос на вкус... казало кучето Joy Иначе имам 2 случая в живота си, дето толкова ми се дояде бисквитена торта (това през две години време Blush), че ММ (тогава тайно гадже Mr. Green) полудя да обикаля два града да ми търси  car003 Е, намери де и втория път веднага се сети къде е намерил преди две години и отиде директно там hahaha горкичкия, понякога съм голяма гад Blush

# 366
  • Мнения: 1 442
Добро утро, дами!

Поредния тест е EFN и ще си записвам час за гинеколог  Peace За сега това е от мен, като мина на преглед (надявам да утре най-късно), ще ви дам повече информация.  thumbsup

# 367
  • Мнения: 2 497
Sweety ஜ , въпреки това продължавам със стиснатите палци fingerscrossed
Nektarina, shinzou,  Niana,  Нения, и за вас стискам  fingerscrossed Развявайте вече  EFP че палци не ми останаха newsm08
Ако разсеяността е признак на бременност (освен чистенето, ама там вече бременноста е чуждоземна и трудна според вечно правата Шоко Mr. Green) то значи аз съм перманентно бременна Embarassed

# 368
  • Мнения: 1 898
Sweety  Колко дни ти закъснява? На някой момичета тестовете им отчитат на по - голямо закъснение. Моя съвет е най добре да пуснеш кръвен тест и евентуално след това да отидеш на лекар. Просто дори и да има бременност едва ли доктора ще види нещо толкова рано , а като пуснеш ЧХГ поне ще си наясно със ситуацията. Все пак стискаме палци за  EFP  Hug

Ransun Точно при мен ... а дано ама на дали Simple Smile Вече съм спряла да се надявам  Hug

# 369
  • Мнения: 656
Добро утро, милички.
Току що си видях резултатите на ЧХГ, направо имам чувството че не е реално това
Total b-HCG    H     3138.5        mIU/ml      < 5,0mIU/ml     

# 370
  • Мнения: 2 497
 Уауууу, много бре Shocked Не разбирам от тия стойности, ама ми мирише на близнаци twin_neutral Страхотно, дано всичко да върви така до края и колкото повече -толкова повече  bouquet

# 371
  • Мнения: 656
Уауууу, много бре Shocked Не разбирам от тия стойности, ама ми мирише на близнаци twin_neutral Страхотно, дано всичко да върви така до края и колкото повече -толкова повече  bouquet

И аз много се учудих, не че е лошо. В нашия род има близнаци и май на мен ми се пада. Първия път не бяха, но сега ...................... знам ли. Тъкмо ще станем пълна къща. Суперррррррррррррррр.
Дали ако отида на доктор ще се види нещо при такъв резултат. Rolling Eyes

# 372
  • Мнения: 1 185
Би трябвало да се види, сузи! Браво! Честито  Hug

Ох аз още пийвам кафе и ви чета  Hug

# 373
  • Мнения: 2 497
Би трябвало - нали уж се виждало над 1000... пък 3138,5 е повече от три пъти по 1000 newsm78 Обади се на док, кажи му резултата и го питай дали да отидеш и дали ще се види нещо Hug

# 374
  • София
  • Мнения: 11 779
Добро утро, милички.
Току що си видях резултатите на ЧХГ, направо имам чувството че не е реално това
Total b-HCG    H     3138.5        mIU/ml      < 5,0mIU/ml     


Ихаааа а аз мислех че моето е високо! Твоята О май беле малко по ранна от моята, но и на близнаци ми мирише! Честитооооо!

Общи условия

Активация на акаунт