Луната в лъвското е вече, а теста ми показва, че ще имам мъничко човече!-тема 81

  • 17 918
  • 699
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 442
Niana 6 дни ми е закъснението. Записах си час за днес, така че ще отида, но идеята за изследванията не е лоша  Hug

# 376
  • Мнения: 1 185
Днес е 1ви август и започваме нов месец...

Всеки залез ни носи спокойствие, всеки изгрев ни носи надежда.


Дано през месецът на лъвчетата и лъвиците имаме много двучертичкови тестове и се радваме на хубави новини
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl

Специално за Рости  Hug
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Аз ви чета, но при мен нищо ново. Днес трябва да пазаря и да чистя вкъщи, че утре съм на работа.
Желая ви фантастичен ден  hug

# 377
  • София
  • Мнения: 9 141
suzimi, честито   bouquet. Лека и успешна до финал. Резултатът ти е страхотен  Hug.

# 378
  • Мнения: 436
Добро утро. мили дами   bouquet

Оооо, Сузи, ха дано са 2! После ще ръсиш двоен прашец Simple Smile

# 379
  • Мнения: 1 633
suzimi, честитоо, най-здравото и прекрасно бебче ти пожелавам  Simple Smile)))
Sweety, стискаме палци и на теб Simple Smile)
Колко време ти закъснява (че имам спомен, че и на теб пикливите тестове не ти отчитаха)? На мен днес ми е 5ти ден, но тестът пак е с 1 черта  Sad Възмножно ли е да не отчитат коректно 3 теста? Не ми е закъснявало с повече от ден-два от години, не знам какво е това чудо... При всеки тест се затормозявам много, повече отказвам да ги правя. Ако до понеделник няма нищо, ще се ходи на кръвен...Мислих днес, ама още му се чудя, дали не е рано, все пак резултата няма да го променя.

# 380
  • Мнения: 1 185
vili няма да е рано, ако имаш възможност пусни.
деси, как си, ходи ли на лекар да видиш точицата  Hug
маце, ти как си?
зазу, забравих вчера да пиша-съжалявам за неуспешния опит, но се моля за вас следващия да е успешен  Hug Hug Hug

Момичета, темата ще трябва да я пусне някой др следващата, че ние ще пътуваме и няма да мога  Hug Мога ако искате да подготвя, а някой да я пусне, както решите  Hug Hug Hug

# 381
  • София
  • Мнения: 1 757
Добро утро дами в този дъждовен ден  Wear Umbrella цяла нощ не спря да вали и трещи-ужасно лято
Сузами ухаааа какво ЧХГ-супер  Hug
Ванесита еххх колко ти завиждам за чистата МБ,дали и аз ще си  я видя чиста някой ден  Whistling
Аз ще бъда на преглед на 5 авг.и тогава ще ми вземат секрет,след 2 месеца лечение......оффф дано вече съм я изчистила ще разбера резултатите на 8.08. Praynig
Момичета един въпрос?
Скрит текст:
Може ли да правим секс с презерватив???Лечението ни свърши вече,а както казах на преглед съм на 5.....Почти 19 дена не сме се докосвали(само веднъж преди да почнем лечението и след като ми свърши лелката)то не с издържа вече....само се дърпам на ММ,защото се надявам да съм изчистила секрета и ме е страх да не си лепна пак някоя инфекциика
Аз си допивам кафето и започвам някое друго упражнение и въртене на  newsm39,че съм качила някой друго килце...уж да не се лишавам заради евентуална бременност ама то си мина една година аз все си се надявам и си качвам  ooooh!

# 382
  • Мнения: 21 332
Ей,прекрасни новини като за началото на август,честито Сузи   bouquet

Добро утро Simple Smile

# 383
  • Мнения: 1 185
мел, аз не мога да ти отговоря, но стискам палци и ще видиш и ти такъв резултат  Hug Най-важното е да си здрава!

# 384
  • Мнения: 832
Сузими страхотно ЧХГ, значи всичко се развива както трябва  Hug

Не искам да те разочаровам, но моето беше 4684 и си имам едно бебче Simple Smile Просто си имала по-рано Ову и сега ЧХГ-то е нарастнало. Не казвам, че е така на 100%, но не се настройвам мн за две, че после е разочароващо. и аз с този резултат като отидох два дни по-късно, едвам се видя една малка точка, така че зависи от апаратурата и не винаги се вижда.....

Напълно съм съгласна с Есенчето, че човек като забременее и мозъка му изветрява.  Joy
Аз по принцип съм много разсеяна, но сега просто е страшно Simple SmileSimple SmileSimple Smile Но пък за сметка на това бебето е с огромна глава, като на професор - явно всичките умни мисли и клетки са се пренасочили към него - и аз съм щастлива ( това разбира се е майтап - просто се забавлявам).

 Joy Joy Joy Joy

Вчера бях на преглед, вече сме в 17 седмица, началото на 5 лунарен месец Simple Smile  Бебето едно шавливо, не се спира. ММ каза, че приличало на мен и да му мисля как ще го гоня и няма да има грам почивка - ама падало ми се, да съм видела какво му е на него всеки ден, като съм била хипер активна. После, ни се надупи, хубаво дупе, явно пак е от мен  hahaha, и не искаше да  покаже пола си - тук му го върнах и казах, че ще е срамежливо като него. Беше забавно като цяло.

 baby_neutral

# 385
  • София
  • Мнения: 11 802

добре съм, все още никакви симптоми, днес почва 5-та седмица, гърдите не са напрегнати въпреки високия прогестерон и ме побъркват  #Crazy, в сряда в 11:00 съм в Щерев, в Надежда не можах да запиша час ( хем с връзки от момиче което работи на рецепция) и реших да си отида при моята лекарка в Щерев, по принцип много ми харесва тази жена, много е мила и спокойна, а и терапията за бременност която ми изписа съвпада с моите виждания и четене. Така че остава само да ми стискате палци!  Hug  bouquet

А за забравения акъл и аз съм така, няколко дни се връщаме с ММ сутрин до вкъщи че моя милост все е забравила нещо  hahaha

# 386
  • Мнения: 1 185
Ще стискам палчета  Hug

# 387
  • Мнения: 832
Маце,

имам много близка моя приятелка, която беше по-същия начин, спокойно - не на всички са им напрегнати и ги болят от самото начало!  Hug Всичко ще е наред, стискам ти палци за сряда да видите малката точка на екрана  Peace.

# 388
  • Мнения: 656
bgzvezdi4ka не съм се настроила за 2.
maceto85 моята О беше уж на 12.07., а твоята кога беше.
Много ви благодаря, момичета.
Днес в 16.10 на док. пък ще видиме какво ще стане.

# 389
  • София
  • Мнения: 11 802
suzimi пфф какво говора аз моята е била ден след твоята... абе няма значение ЧХГ нараства различно при всеки. Успех днес при лекаря и пиши как е минало!

Общи условия

Активация на акаунт