on-lain пазаруване от чужбина?

  • 7 049
  • 95
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 397

 Тука в БГ. струва 660 кинта.

Да, но в БГ е с дъждобран и ватирано покривало с цип, които от ebay ще ти излязат още 100 евро.


По принцип не ми трябват дъждобрана и покривалото, така че си излиза на далавера тази, а и едно Чико има където тук е 600лв. 
Ето го Чикото 360лв. http://cgi.ebay.de/CHICCO-BUGGY-CT-0-1-MODELL-2007-DESIGN-ECLIPS … dZ1QQcmdZViewItem

# 61
  • Мнения: 502
Купувай тогава! Само попитай колко ще ти струва доставката, но по- добре изчакай 01.01 за да не ти искат мито. И двамата продавачи са с доста продажби и смятам, че от гледна точка на коректност няма да имаш проблеми.  Успех!

# 62
  • Мнения: 63
не е краина цена

# 63
  • Мнения: 7 803
кое не е крайна цена?

# 64
  • София
  • Мнения: 322
някой пазарувал ли е от http://www.laredoute.fr
детските дрешки са направо без пари  Confused


Аз поръчах детски дрешки и са ми взели сумата от кредитната карта, та сега чакам да пристигнат. Лошото е, че съм зле с френския и като се регистрирах не можах да попълня телефон... Дано да се оправят куриерите и да си получа нещата скоро.

Най-накрая си получих поръчката от сайта laredoute. Куриера, с който работят е Български пощи - явно затова забавянето е толкова голямо.

Поръчала съм на 25.11.2006, френското клеймо на пакета е 29.11.2006, българското 29.12.2006, бележка, че имам пакет за получаване дойде днес.

Важното е, че всичко е наред и стоките изглеждат качествени, макар че са произведени в Шри Ланка и Бангладеш.

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 852
някой пазарувал ли е от http://www.laredoute.fr
детските дрешки са направо без пари  Confused


Аз поръчах детски дрешки и са ми взели сумата от кредитната карта, та сега чакам да пристигнат. Лошото е, че съм зле с френския и като се регистрирах не можах да попълня телефон... Дано да се оправят куриерите и да си получа нещата скоро.


Най-накрая си получих поръчката от сайта laredoute. Куриера, с който работят е Български пощи - явно затова забавянето е толкова голямо.

Поръчала съм на 25.11.2006, френското клеймо на пакета е 29.11.2006, българското 29.12.2006, бележка, че имам пакет за получаване дойде днес.

Важното е, че всичко е наред и стоките изглеждат качествени, макар че са произведени в Шри Ланка и Бангладеш.


Моля те, кажи колко вземат за доставка до БГ, защото съм мно-о-ого зле с френския.

Последна редакция: пт, 05 яну 2007, 18:15 от Eliona

# 66
  • Мнения: 4 451
Здравейте! Grinning
Аз пък искам да си купя количка Stokky (дано съм изписала правилно името), от онези с космическия дизайн, сещате се, нали? Но не зная от къде? Ако някой може да ми даде някакъв сайт, ще съм много благодарна.  bouquet

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Здравейте! Grinning
Аз пък искам да си купя количка Stokky (дано съм изписала правилно името), от онези с космическия дизайн, сещате се, нали? Но не зная от къде? Ако някой може да ми даде някакъв сайт, ще съм много благодарна.  bouquet
http://www.trikiklo.com/product.php?id=45

# 68
  • София
  • Мнения: 322
Доставката е 6 евро и не зависи от стойността на поръчката. Явно не пращат много често до България, защото на пакета имаше лепенка за такса от 7,20 евро. И като се има предвид, че съм си поръчала само стоки, които са на разпродажба... ще вземат да фалират от такива клиенти. Wink

# 69
  • Мнения: 4 451
LaDiDa, благодаря ти!  bouquet Но би ли ми обяснила по-подробно как става номера? За колко време пристигна, как става плащането и колко ти струваше доставката?

# 70
  • Мнения: 4 425
И аз искам Stokke Xplory ама тия от гръцкия сайт не доставят до Бг.Ако някой знае сайт ,който доставя до БГ да каже  Praynig Praynig Поръчах я от Турция имаше я,после я продадоха,обаче казаха,че ще докарат пак.Е докараха обаче надуха цената с  120 евро и аз им отказах,защото никъде в Европа цената не е променена ,а тия почнаха да си надуват ей така .....Сега търся от другаде.Давайте идеи. Hug

# 71
  • Мнения: 4 451
mimozata, мисля, че LaDiDa поръча своето Stokke именно от гръцкия сайт. Дано се включи, за да обясни как са и я доставили. Praynig

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
mimozata, мисля, че LaDiDa поръча своето Stokke именно от гръцкия сайт. Дано се включи, за да обясни как са и я доставили. Praynig
моето Stokke  е поръчвано от този сайт, само, че чрез мои приятели в Гърция (които пък решиха в последствие да ми я направят подарък, да са живи и здрави!!!). Тогава бях писала на магазина дали има вариант да им платя с кредитната си карта и после те да ми я пратят за моя сметка по куриер. Отговор така и не последва.. ..днес им писах отново за един друг продукт, защото гледам, че са обновили сайта...ако решат да ми отговарят ще пиша.

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
някой пазарувал ли е от http://www.laredoute.fr
детските дрешки са направо без пари  Confused


Аз поръчах детски дрешки и са ми взели сумата от кредитната карта, та сега чакам да пристигнат. Лошото е, че съм зле с френския и като се регистрирах не можах да попълня телефон... Дано да се оправят куриерите и да си получа нещата скоро.

Най-накрая си получих поръчката от сайта laredoute. Куриера, с който работят е Български пощи - явно затова забавянето е толкова голямо.

Поръчала съм на 25.11.2006, френското клеймо на пакета е 29.11.2006, българското 29.12.2006, бележка, че имам пакет за получаване дойде днес.

Важното е, че всичко е наред и стоките изглеждат качествени, макар че са произведени в Шри Ланка и Бангладеш.

и аз се регистрирах, да видим сега.... newsm78

# 74
  • Мнения: 4 425
Аз при ЛаДиДа знам как е ,но те са я поръчали на територията на Гърция ...Да не говорим ,че въобще не са дали отговор на мейла и.
Дано сега отговорят.Ще чакам и аз.

Общи условия

Активация на акаунт