Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 280

  • 37 541
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 34 116
Тук ще го разкрасяват Енгин, ама то накъде повече е възможно?



Това е момента в който го стягат за снимките на Космополитан.

# 706
  • София
  • Мнения: 7 890
Щатци стигнала съм до 21 епизод, но с много голямо усилие и много прескачане с мишката.
Това определено не е моя филм/започвайте да ме замеряте с доматите/.
Иначе  Керим е много сладък
Аз лично с нищо няма да те замерям, всеки си има право на вкус. И на мен примерно не ми харесва сюжета на "Черна змия" не е моя сериал това, не го и догледах... Но виж, Керим и Фатмагюл са ми една от любимите екранни двойки, а Мустафа от АБО си ми е едноличен любимец от всичките герои на Енгин досега.

# 707
  • Мнения: 858
Добре katrin..  и тива се случва!
Но аз по- скоро мисля ,че не ти е сега момента.Остави ще опиташ след време пак.
Ако решиш.


Ето самата нежност...,рицар..
 

# 708
# 709
  • Мнения: 858
Да ,,Черната змия,,  ми беше труден и на мен,
ролята не е така централна, щраках с мишката за моментите с Енгин.

 

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 34 116




https://pbs.twimg.com/media/BuhY7lzCAAA5O2E.jpg

anairamanairam, благодаря.
Бисанфа академия стартират новия сезон от 15 септември записванията са им до 13 септември. Телефон за връзка. Програмата започва с Bülent Çolak.
...............
Така беше и тази година - през февруари стартираха. В курса за младите студенти и таланти взе участие и Енгин. Имаме три снимки на Енгин със студентки.

# 711
  • Мнения: 1 646
И  аз така правя в КВФ, щракам с мишката моментите с Енгин.
Но го започвам този филм вече 2-3 пъти, сега ако не го изгледам никога няма да е.
Освен това ,много харесвам Енгин като Керим.Осебено в тези серии ,които го гледах, спокойно можеше да не говори, по погледа му разбирам какво чувства и преживява.
Нямам думи за него просто,направо ми е беден речника.
А филма е направен така, че да се хареса на хора с по различен темперамент от моя.
На мен филм ,в който знам какво ще се случи/ на КВФ финала е ясен някъде към 13 епизод мисля/
трудно ми задържа вниманието. Но както и да е,дума няма да кажа повече,знам че всички сте харесали Енгин именно в КВФ, а първата любов обикновено е запомняща се.
Колкото до Мустафа Булут запланувала съм го след КВФ,макар че още се чудя дали да не е по напред МСП. Ще видим

# 712
  • София
  • Мнения: 7 890
katrina123  Hug сега вече ми се изясниха нещата. Ти разбира се знаеш какъв е финала, мога да те уверя, че когато го гледах он лайн изобщо и не бях сигурна, че ще се съберат на края Фатмето и Керим.Сезон две имаше всички индикации и за другото, можеше Керим да си замине на оня свят като едното нищо.   

# 713
  • Мнения: 1 646
Щатци не знам,може и това да е причината, не искам да анализирам себе си точно през август, но мен са ме пленявали филми на които им знам сюжета прекрасно/филмираните известни автори и книги/
Нещо ми куца в КВФ, а и Берен ме дразни нон стоп.Много е красива, талантлива е дори, но има нещо в нея,което не и достига за да ме залепи за екрана.
Както и да е.

# 714
  • Мнения: 858
katrin...,
Ще си говориш за каквото пожелаеш,не си длъжна да харесваш всичко.
 Нали харесваш Енгин...,това и малко txtloves са достатъчни..! smile3503




П.П.
Аз сущо гледах сериала онлайн ,тогава още не знаех за това място
така,че си бях и сама.Но както го бяха подкарали ,, бтв,, там издържах съвсем малко.
Миналата есен по друг повод го подкарах пак и ....другото се случило с мнозина от нас!

  

Последна редакция: пт, 08 авг 2014, 17:51 от Giya

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 34 116


Снимката със супер качество:

https://pbs.twimg.com/media/Buhdxd4IcAAjhbc.jpg:large




Я колко ни е хубав.

# 716
  • Мнения: 858
В чест на това ,че сме различни,
за всекиго по нещо....

 Two Hearts
 
   Two Hearts
 
     Two Hearts

     Two Hearts
 
    Two Hearts   
 

# 717
  • Мнения: 1 097


Кат,ето ни в болницата с нашия глезанко,който кара емболията като хрема.

# 718
  • Мнения: 858
Фатмагюл изпълни молбата на Керим...пак в болницата.

 

# 719
  • Мнения: 1 646
Ох Миле,с тия снимки направо ме закова.......................

Общи условия

Активация на акаунт