Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 280

  • 37 571
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 966
От РФ:

Появилась информация, что съемки сериала начнутся в понедельник. Селин Ортачлы ушла из сериала КПА в другой проект. Её героиня Сибель большую часть времени была показана во флешбеках, персонаж изжил себя, история её убийства раскрыта. Но как пишет сама актриса, всё может быть, она может появится в сериале, ей нравится её героиня и это возможно будет для нас сюрпризом.
Во втором сезоне герой Эркана Джана - Тайар будет больше показан в сериале. (хотя куда ещё больше?)) Мы узнаем почему Хуссейн выбрал своей мишенью Ахмета, а также прошлое , которое связывает их с Тайаром.
Нам раскроют связь Ахмета-Тайара-отца Омера, и между влюбленными Эльмерами встанет тема кровной вражды.


Появи се информация, че снимките на сериала започват в понеделник. Селин Ортачлъ излиза от сериала и започва друг проект. Нейната героиня Сибел през повечето време беше показвана във флашбек, персонажът е изчерпан, историята на убийството и - разкрита. Но самата актриса пише, че всичко може да стане, тя може отново да се появи в сериала, тя харесва своята героиня и може да ни изненада.
През втория сезон героят на Еркан Джан - Тайяр, ще бъде показван повече в сериала. Ще разберем защо Хюсеин е избрал за своя мишена Ахмет, а също така и миналото, което ги свързва с Тайяр.
Ще ни разкажат за връзката мужду Ахмет, Таяр и бащата на Йомер, а между влюбените Елиф и Йомер ще застане темата на кръвната вражда.

# 691
  • София
  • Мнения: 1 001
Komet, много хубава притча.

# 692
  • София
  • Мнения: 1 001
Хаде сега и кръвна вражда, сценаристките да не са решили да ги правят "Ромео и Жулиета".

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 34 208



Скрит текст:

Посвещавам го на обикновените  простосмъртни в темата, като мен.

Пукнатата делва
/ Китайска приказка /
Една възрастна жена имала две големи делви, които носела на кобилица на врата си.
Едната делва имала пукнатина, а другата била идеална и винаги доставяла цялото количество вода.
В края на дългия път от извора до къщата спуканата делва пристигала наполовина пълна.
Цели две години жената така доставяла вода до вкъщи – по една делва и половина.
Разбира се, здравата делва била горда със своята цялост. Бедната спукана делва била засрамена от своята непълноценност и се чувствала отчаяна, че правела само наполовина от това, което се очаквало от нея.
След тези две години на служба спуканата делва казала на жената:
- Срамувам се от себе си, защото през пукнатината ми изтича вода по целия път обратно до твоя дом.
Възрастната жена се усмихнала:
- Забелязала ли си, че има цветя от твоята страна на пътеката, но не и от другата страна на кобилицата, където е другата делва? Това е защото, знаейки за тази пукнатина, аз засадих цветни семена от твоята страна на пътеката и всеки ден, когато се връщаме от извора – ти ги поливаш.
За тези две години аз берях тези красиви цветя и украсявах масата вкъщи. Без да си това, което си, до сега нямаше да имам тази украса вкъщи.
Всеки от нас си има своята уникална пукнатина …
Но именно недостатъците и пукнатините, които имаме,
правят живота ни заедно така интересен и възнаграден.
Просто трябва да възприемеш всеки човек такъв, какъвто е и да търсиш доброто в него.

Доста поучителна притча.  smile3525
...........
Лайт, снимките са слагани - но сега е време да повтаряме, да си припомняме.
txtloves

# 694
  • Мнения: 20 905

komet, благодаря!

Ах тия фенове, всичко знаят.... Simple Smile

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 34 208


Хаде сега и кръвна вражда, сценаристките да не са решили да ги правят "Ромео и Жулиета".

На това му търся оригинала на турски - няма го. Що не си слагат линкове на информацията. Отделен въпрос е, колко ще е така. Писах за това вчера. Но и това се очаква де. 40 серии какво ще гледаме. Нали вече знаете реда на сериите - добро - хубаво/и обратно - по две три серии ги държи така сюжета.

# 696
  • София
  • Мнения: 1 001
Тук ще го разкрасяват Енгин, ама то накъде повече е възможно?

# 697
  • Мнения: 20 905

Красивия Керим, но и..

Красивия Йомер, толкова различни.

# 698
  • Мнения: 1 097

ТЕК одобрява всичко,което правим за Енгин.
Комет,много е хубаво и вярно.
Има още хляб в този филм.Аз съм си направила списък от 23 позиции,които задължително присъстват в матрицата на турските сриали. Още едва четири са използвани,а като започнат да ги прилагат при всеки персонаж,ето ти 30-40 серии.Във ВЛ например,всички герои прминаха по една или друга причина през болницата.

# 699
  • Мнения: 1 097

Хайде и един красавец - Керим.

# 700
  • Мнения: 1 648
Eдин въпрос да задам
Керим ходил ли е в болница ?

# 701
  • София
  • Мнения: 7 893
Eдин въпрос да задам
Керим ходил ли е в болница ?
Е как, ходи разбира се  Laughing Вземи изгледай сериала, заслужава си Hug

# 702
  • Мнения: 858
Здравейте Дами !
 komet,благодаря!
 Много мъдро!
  Който има уши  ще чуе ,който има очи ще види,който има сърце ще откликне!

 
Скрит текст:
Аз очаквам новият сезон с нетърпение,очаквам изненади  и какво ли още не!
....Енгин  и негоита партньори....

 


# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 34 208




В туитър се върти:
"За 2-ри сезон на "Мръсни пари и любов", скоро ще бъде публикувана специална промоция.  

# 704
  • Мнения: 1 648
Eдин въпрос да задам
Керим ходил ли е в болница ?
Е как, ходи разбира се  Laughing Вземи изгледай сериала, заслужава си Hug
Щатци стигнала съм до 21 епизод, но с много голямо усилие и много прескачане с мишката.
Това определено не е моя филм/започвайте да ме замеряте с доматите/.
Иначе  Керим е много сладък

Общи условия

Активация на акаунт