За готините мъже и самотата

  • 16 084
  • 257
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 16
Извинявай, че ще ти го кажа, но според мен си доста повърхностен мъж, който се вълнува основно от визията- своята собствена и тази на околните и не се стреми да вникне малко по-надълбоко и да погледне какво се крие в душата на отсрещната страна. Красавец си бил, а видиш ли хубавите жени не искали да са с теб. По принцип нямам особено добро мнение за хора, които сами на себе си пишат високи оценки. Имам един познат, който също като теб все се вайка, колко видите ли бил умен, но жените не го оценявали. Проблемът е във вас, а не в жените. Липсва ви подход и това, че мислите повече за самите себе си, а не за другата страна. Очевидно е, че не познаваш жените и не знаеш от какво имаме нужда ние. На нас не ни трябва красавец, а свестен и добър човек, с когото да се разбираме, да ни обича и да се чувстваме сигурни и защитени. Дори и да изглеждаш като Зак Ефрон, ако се държиш неадекватно, просташки и лицемерно и не можеш да ми предложиш това, което би ме направило щастлива, а именно сигурност, спокойствие, истинска любов и безброй незабравими и спиращи дъха ми мигове /като нямам предвид целувки и бъркане под блузата ми пред очите на бабите-клюкарки, насядали на пейките в квартала  Simple Smile /, просто нямаш никакъв шанс. Ти си от типа хора, които съдят за другите по визията им. Казваш, че само грозни момичета те харесвали. Не се обиждай, но ти дори и тях не заслужаваш, защото това, че една жена не изглежда като супер модел, не я прави отвратителна като човек. Напротив, има много добри, свестни и скромни момичета, които не изглеждат като Меган Фокс например, но могат да предложат много... наистина много. Дори моите наблюдения сочат, че именно красивите жени са по-арогантни, високомерни и несигурни, отколкото по-обикновените момичета. Никога през живота си не съм съдила за другия само по неговата визия. За мен основната е душата, защото външният вид е до време, но същността на човека си остава до края...

# 16
  • Мнения: 138
Не знам какво очакваш от пускането на такава тема, въпреки че ти искаха снимка, току виж някоя те харесала и се вземете за нещо повече от тайно натискане Grinning

# 17
  • Мнения: 35
На 29 съм,за блоковете,не съм се изказал точно,исках да каже че съм нямал пари за по пикантно място затова,имам и кола но не е там въпроса.

# 18
  • Мнения: 15 379
На 29 съм,за блоковете,не съм се изказал точно,исках да каже че съм нямал пари за по пикантно място затова,имам и кола но не е там въпроса.

Снимчица Flutter?

# 19
  • Мнения: 6 733
Пързалчица............ Whistling

# 20
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
То е ясно , че е пързалка  Laughing Ама не пречи да искаме и снимка  Laughing

Последна редакция: чт, 31 юли 2014, 14:07 от Syn

# 21
  • Мнения: 2 658

А къде е?

Хем сърби, хем мързи.

# 22
  • София !
  • Мнения: 1 240
То е ясно , че е пързалка  Laughing Ама не пречи за искаме и снимка  Laughing

Тъкмо да това мислех да напиша  Laughing !

Хайде давай снимка да те видим  Whistling .

# 23
  • Мнения: 25 894
Кифльо!  Laughing
Естествено, че ще те заговарят само грозни жени, красивите мразят мъжете да са по-големи кифли от тях самите.

# 24
  • Мнения: 15 379
Дами, скандирайте - снимка, снимка, снимка! Искаме снимка, снимка, снимка!!!

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....жените независимо какви са,красиви,,грозни,слаби,дебели,винаги имат или никога не са останали без обожатели,а на мъжете никой не им обръща внимание.....
Ако това твърдение е вярно, то говори много лошо за мъжете, понеже са глупави и не подбират, гледат да топнат чушката само и това е. Докато жената си избира внимателно човекът до нея и ако е само за единия секс и мъжът не става, го изоставя.

И да, с мъж такива разсъждения не бих се навила и дори за една вечер, но дай снимка да преценим поне дали си заслужава да ти намигна на улицата.

# 26
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Мързел, какъв ти е проблемът? Че не те заговарят сродни души или че не те заговарят красиви сродни души?  Sunglasses

# 27
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
На 29 съм,за блоковете,не съм се изказал точно,исках да каже че съм нямал пари за по пикантно място затова,имам и кола но не е там въпроса.
Поне място за живеене имаш ли? Или живееш още с родителите си?  newsm78
Мързел, какъв ти е проблемът? Че не те заговарят сродни души или че не те заговарят красиви сродни души?  Sunglasses
Проблема не е че не го заговарят, ами май че не му пускат?

# 28
  • Мнения: 315
Виждам аз заглавието и си казвам - ау, тема като за мен - готин ама не самотен. Значи мога да помогна веднага. Обаче като чета, то ти си момче още ве пич, я се стегни. Явно не си така готин щом си самотен. Отпусни се, не търси любовта, тя ще те намери. Така като си се вторачил да я откриеш нищо нема стане. Усмихни се, облечи си новите дрешки и си намери компания за биричка, за излизания. Така се почва.

А що се отнася до мястото на живеене - не пишете глупости. Всеки млад човек у нас няма много шансове за собствен дом на 29.

# 29
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
Имате ли нещо общо с този красавец ?
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 31 юли 2014, 15:36 от Syn

Общи условия

Активация на акаунт