AVON само за представители - КАМПАНИЯ 11 - Тема 131

  • 35 761
  • 533
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 731
И аз питах наскоро за лилавия чадър, исках да разбера колко е дълъг в сгънато състояние. Явно никой не го е взимал.

# 46
  • Мнения: 5 388
24 см е чадърът, лек е, не е достатъчно масивен, леко прозира платът, в красив цвят е.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 731
Камея, много благодаря!  Peace

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
Някакви отзиви за новия комплект на Неичърълс - ябълков цвят.  newsm78 newsm78 Имам мераклийки да поръчват, но от питат на зелена ябълка ли мирише или на ябълков цвят. Не искали да им мирише на зелена ябълка както миришела пяната за вана и тем подобни питания. #Crazy #Crazy #Crazy Някой ако е поръчвал от демото новото червило Болд да сподели впечатления за покривност, блясък и т.н. но не от мостра, а самото червило.

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
А каква е разликата между мострата и червилото? newsm78

Относно серията Нейчъралс с аромат на зелена ябълка, ето един отзив
http://irecommend.ru/content/avonopyat-razocharovalzhalko

Ако не разбираш - дамата казва, че очаквала да ухае както пяната за вана, но тя не усещала никакъв аромат на ябълка. Иначе като качество бил добър лосиона.

Последна редакция: вт, 05 авг 2014, 15:57 от iv4enceto_91

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
Благодаря за отговора. По принцип мисля, че не би трябвало да има разлика между мострата на червилото и червилото, т.е. трябва по мострата да се ориентираш какво евентуално ще купуваш. Но
10-годишната ми практика с Ейвън друго показва, затова питам за самото червило. Преди  време с едни мостри на червила Seduction нещо си имаше разминавания - мострите мазни и добре покривни, с блясък, червилата бяха сухи. Имах лош опит с мостри и на една серия червила преди години - Pro to go , сигурно има хора, които ги помнят - там дори имах разлика в цвета на едното червило с мострата му. От тогава не купувам мостри на червила и ако поръчам на някоя клиентка мостра после треперя дали червилото ще е същото.

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Помня ги Протата, имах от тях, но мостри не съм вземала тогава.
От година вече си поръчвам редовно и съм минала почти всички серии. Доста червила купих и при мен е нямало разлика в цветовете и качеството на продукта сравнено с мострата.

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
Имам фактура по първата поръчка за кампанията и да ви предупредя, че комплектите на Naturals зелена ябълка във фактурата са много странно фактурирани. Имам фактурирани душ гел, охл. спрей за след слънце и ленти за коса #Crazy #Crazy #Crazy, а всъщност това трябва да са лосионите и спрейовете, не знам защо като лента за коса и охл. спрей ги изписва. Да не се чудите.

# 53
  • София
  • Мнения: 5 828
Привет и от мен   bouquet
Отдавна не съм се мяркала, но нещо не ми остава време за ЕйВъна.
Да питам кога и що така са намалили грамажа на течните сапуни, пък цената същата?!
Имах поръчан и като го видях в кашона щях да падна  ooooh!
Че аз за 2лв. си купувам кило от Кауфланд  Tired

# 54
  • Кюстендил
  • Мнения: 83
Да се запиша и аз в темичката!  
Катенце, newsm51!
Искам да си поръчам автобронзант, малко крачетата да потъмня, че съм като пребледнял скандинавец newsm50, ама плаж "нанайси" с тези дъждове... Чудя се дали да е муса или лосиона? Изпаднах в една чуденка newsm12! Дали някой от вас е ползвал нещо от тези и може да сподели мнение от първа ръка?

П.П. Имаме анкета за подаръците към мотивационни програми:
 

Скрит текст:
Скъпа AVON лейди,

Тъй като подготвяме Mотивационната програма на AVON за К02-К03/2015 г., бихме искали да разберем твоето мнение за колекциите от подаръци, които ще бъдат специално създадени за нея.
Те са вдъхновени от Международния ден на жената и представянето на нов женски аромат.
Тъй като искаме да сме сигурни, че избираме най-подходящите за теб подаръци, те каним да гласуваш за:

· 3 колекции
· 6 награди (подаръка)


Молим те да попълниш анкетата, която ще откриеш в линка по-долу до Петък, 8-ми Август:

https://docs.google.com/forms/d/1zg-VRQuxWoy6AmOCjp1-i-UTY8dixnE … 35KU2NeA/viewform

Благодарим за отделеното време!

Твой,
AVON

Последна редакция: ср, 06 авг 2014, 16:47 от vaniu6eva

# 55
  • Мнения: 185
Имам фактура по първата поръчка за кампанията и да ви предупредя, че комплектите на Naturals зелена ябълка във фактурата са много странно фактурирани. Имам фактурирани душ гел, охл. спрей за след слънце и ленти за коса #Crazy #Crazy #Crazy, а всъщност това трябва да са лосионите и спрейовете, не знам защо като лента за коса и охл. спрей ги изписва. Да не се чудите.

Да се разпиша и аз. При  мен са фактурирани по същия начин Laughing  Като си видях фактурата малко се притесних, но в кашона всичко е точно.

# 56
  • Мнения: 185
Някакви отзиви за новия комплект на Неичърълс - ябълков цвят.  newsm78 newsm78 Имам мераклийки да поръчват, но от питат на зелена ябълка ли мирише или на ябълков цвят. Не искали да им мирише на зелена ябълка както миришела пяната за вана и тем подобни питания. #Crazy #Crazy #Crazy Някой ако е поръчвал от демото новото червило Болд да сподели впечатления за покривност, блясък и т.н. но не от мостра, а самото червило.

Аз си поръчах комплекта с ябълков цвят. Изключително свеж и лек аромат.  Определено аромата е на яб. цвят, а не зелена ябълка.  Wink Няма нищо общо с пяната за вана.

# 57
  • Мнения: 166
Здравейте, успешна кампания Simple Smile Какво мислите за спалния комплект, дали си заслужава ?

# 58
  • Мнения: 114
Betyyyyy, не бих се напънала кой знае колко за спалния к-т. Ако обаче отговоря на условията и го получа, ще си го ползвам. Относно анкетата за мотивационни подаръци за следващата година, не знам дали помните преди време имаше пак, само че за летните месеци. Имаше страхотни чанти , бижута в летни цветове - приказка, обаче получихме не тях, а покривало за шезлонг и чанта охлаждаща / до колко охлажда и какво не знам/. Та си мисля и сега, че няма да има нищо общо това, което ни показват с подаръците, които ще са тогава. Попълних все пак анкетата, но с ясната представа, че вероятно няма да са дори и подобни подаръците. Ама виж покривало за шезлонг, чаршафи, не смея и да си помисля дали следващия подарък няма да са к-т тенджери, с логото на ейвън.  Joy Но както казват хората - на харизан кон зъбите не се гледат.

# 59
  • Мнения: 157
Здравейте момичета!
Има ли някаква промяна в сумите за отстъпка? Поръчката ми е 63лв. , а нямам отстъпка. Преди на 50лв. имаше 15 % отстъпка.

Общи условия

Активация на акаунт