AVON само за представители - КАМПАНИЯ 11 - Тема 131

  • 35 784
  • 533
  •   2
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 731
Ако имаш бижута (или часовници), може това да е причината. Бижутата не се прибавят към сумата, формираща процента отстъпка.

# 61
  • Мнения: 265
Благодаря на Катето за новата темичка   bouquet!

От няколко кампании не съм пускала поръчки.Имам си всичко, нищо в брошурата не ме грабва и пасувам.Благодаря на Ренка за новата брошура  Hug.

Харесах си някои от новите аромати в К13. Ще гледам да не поръчвам много обаче, за да ми се изчерпят продуктите до Нова година. Щом ще има мотивационни, трябва да разчистя малко място  Mr. Green.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 1 332
Здравейте, момичета!
Бях в дълга отпуска без нет, а и без  Ей!Вън!
... извинете невежеството ми,но за какъв спален комплект става дума?
И - да попитам и тук - случайно някой да има от СПА серията останала по някаква причина пилинг-маската със саке и ориз?

# 63
  • Мнения: 5
Здравейте искам да пусна поръчка която е на стойност 60,00лв от които 30,00лв са бижута от каталога. Накрая на поръчката ми изписва че имам още 16,00лв за достигане на ниво 50,00лв. Можете ли да ми кажете защо ?

Последна редакция: пт, 08 авг 2014, 16:34 от nadyncee

# 64
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Не 50%, а 50 лева. Бижутата ползват достигнатия от поръчката процент, но НЕ го образуват. Така че директно ги изключваш от стойността й, за достигане на отстъпка.

# 65
  • Мнения: 5
Не 50%, а 50 лева. Бижутата ползват достигнатия от поръчката процент, но НЕ го образуват. Така че директно ги изключваш от стойността й, за достигане на отстъпка.

Благодаря. И аз си мислех за нещо такова но не бях сигурна

# 66
  • Мнения: 1 474
Здравейте момичета!
Има ли някаква промяна в сумите за отстъпка? Поръчката ми е 63лв. , а нямам отстъпка. Преди на 50лв. имаше 15 % отстъпка.
Няма промяна - 50,1 лв и трябва да е - 15 %.  Най-вероятно поръчката ти не е изпълнила условието - не се формира отстъпка от нетна, бижута и некозметични продукти. Огледай си поръчката.

# 67
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
... извинете невежеството ми,но за какъв спален комплект става дума?


JiD, влез в акаунта си и виж новата панорама. Simple Smile

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
Здравейте, някой дали ще може да ми каже цената на терапия за намаляване на стриите на Solutions, на стр.96 в тази брошура, каква и е цената в следваща брошура 12.

# 69
  • Мнения: 161
Cellu Break 5D е 13,90 сега, както и в К12 и К13 Wink

# 70
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Сега терапията е 16.90, а в следващия каталог не я намирам изобщо.

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
Благодаря, neli mar4.  bouquet

# 72
  • Русе
  • Мнения: 633
Крема за крака, който беше в кръгла кутийка и в името му имаше от рода на "силиконов чорап" с кой крем е заменен? Или няма заместител?

# 73
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Ели, мисля че е в тубичка, на стр. 151, №6.

# 74
  • Мнения: 573
Здравейте и от мен!
Вероятно тази кампания ще пускам поръчка, след малко затишие. Просто мъжът ми много хареса Аква-та-напомняла му на Аква-та на Булгари Simple Smile И ако може да ви попитам нещо-има ли подобен цвят на пуснатото преди доста кампания червило Flirt alert на Калър тренд? Че една приятелка ме пита, а аз нямам представа... Hug

Общи условия

Активация на акаунт