Клиника Афродита – доволни настоящи и бъдещи майки

  • 53 908
  • 445
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
дуди80, кое точно те интересува, за да можем да помогнем

  Чета че ако започна с декапептил няма да се чувствам добре , за препоръчване било цитротайд ???
Вярно че Д-р Баев ще прецени кое е най - добро за мене , но нека да съм подготвена..

# 16
  • Мнения: 13
дуди80 аз мога да ти споделя опит , но той е доста от отдавна , надявам се и други майки да ти пишат. За декапептила наистина има леки странични ефекти, но ми направи впечетление ,че за различни жени по различен начин действа. На мене ме стягаше главата , на други им се спеше. Има вероятност и всичко да е на псохологическа основа. Говори с Д-р Баев, той най-добре ще ти разясни.  Ако има нещо друго пиши ... Grinning Grinning Grinning

# 17
  • Мнения: 7
Здравейте, аз съм една бъдеща майка надявам се, прочетох целия интернет доста обстойно, разгледах допълнително апаратурата с която клиниката разполага, като я разгледах доста внимателно, защото имам техническа специалност. След като доста дълги нощи събирах мнения, освен тези на мой близки и като цяло. Мисля че правилния ми избор е МЦ "Афродита". Аз ще се доверя на д-р Баев защото, в България негативизма означава завист. Тази тема ще следя с голям интерес.

# 18
  • Мнения: 1

П.П. От последното няма да крия, че ме е страх  Simple Smile(но не колкото от лапароскопията)



Здравейте, да споделя и аз. Simple Smile
dream76, няма защо да се страхуваш от лапароскопията важното е да избереш точния лекар. Аз имам две - едната заради извънматочна бременност, другата диагностична. Бяха направени от д-р Баев, много внимателен лекар, който отговаряше на всичките ми глупави въпроси, предизвикани от страха, който и аз изпитвах. При него в МЦ Афродита направих и исето си и сега имам един прекрасен палав син. Grinning
На всички, които още не са гушнали своите  мечти, пожелавам късмет. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 7
Благодаря за пожеланието, дано е скоро и аз не се притеснявам достатъчно четах нислих и какво ли не. Решението е взето отива в МЦ Афродита

# 20
  • Мнения: 5
  Много хубава тема . аз ще споделя ,премерено с коментарите ,защото от години следя масовата истерия за клиника Афродита. Щом се пусне тема за тях има наплив на чуждоземци. Имах неуспешен опит в друга клиника, общо взето не си губих времето за да се нагодя към прехваления доктор"мениджър по неволя"  и попаднах на клиника Афродита....   Прие ме д-р Баев, няма да ви губя времето , само резултат 2 малки човечета. Разбира се желанието беше едно , но доктора каза че няма връщане ... Успех на всички.

# 21
  • Мнения: 5
Хормони в смисъл , че ако започнеш стимулация , дозата на медикаментите би трябвало да е по-ниска. Аз поне така си спомням , че когато проблема е при мъжа в повечето случаи яйцеклетката се опложда по метода икси в лабораторията. Разбира се имаш и запушена тръба , затова вече ще ти каже доктора. При мене стимулацията започна с декапептил по една вечер и след няколко дни ми приложиха мерионал по 3 или 4 вече не помня , но имам позната която прави с мене  и нейната доза беше по-висока , заради проблеми само при нея. Има и друг фактор годините, но ти ще правиш кръвен тест м/у цикъла. Ох май много пиша , надявам се да не те объркам . Blush

 Simple SmileРазбрах какво имаш в предвид. Да, засега нямам проблем с хормоните, имам редовна овулация, но досега винаги е имало фоликули точно в левия яйчник, за чиято тръба се съмняваме, че е запушена. Иначе на половинката не са от най-зле за инсеминация или инвитро, въпросът е, че за да решим как продължаваме - явно трябва да изчакаме ЦС.

П.П. От последното няма да крия, че ме е страх  Simple Smile(но не колкото от лапароскопията)



Не се притеснявай от ЦС, дано не е запушена тръбата . Ако всичко е наред , може Д-р Баев да направи само инсе... . Стискам палци.

# 22
  • Мнения: 17
И аз все се надявам да не е запушена тръба и да стане с инсеминация, но не смея да се надявам прекалено, защото вярно че на половинката показателите не са върха, но и първия път не бяха супер, пък някак си стана. А сега си мисля, че наистина може и при мен да има този проблем (защото хормонален не е) и затова съвсем да не се получава. Уф, надявам се скоро ще разберем.

# 23
  • Мнения: 13
  Диди80 , при кой доктор в   Майчин Дом ще правиш преглед?   Аз вече се за мислям че е време да посетя профилактично д-р Баев май ще трябва и  мамография да направя.
 
 
  Ще правя снимка при д-р Стоянов.

  Днеска като една съвестна жена се свързах с Д-р Баев и той ме посъветва да направя профилактичен преглед при мамолог.... питах го за Д-р Стоянов и най- вероятно и аз ще направя там снимка. Септември месец след морето задължително цитонамаска и пълни изследвания   Laughing Laughing Laughing . За всички мами и жени внимавайте къде се къпите... Хубавото  е че Афродита ще работи през август.

# 24
  • Мнения: 3
Здравейте! Аз също съм пациентка на д-р Баев. Благодарение на него и неговия екип имам син на 8 месеца. При мен нещата не станаха лесно,  при второто ин винтро нещата стигнаха до така чакания от всички нас резултат. Доверих се изцяло на д-р Баев и следвах всички негови указания и съвети. Аз съм на 44г  и мен ме беше страх, но всичките тези притеснения бързо се забравиха след като прегърнах сина си. Много е важно не само да искате дете, но и да се доверите на лекаря си, той е този, който ще направи възможно сбъдването на мечтата Ви и ще избере най-правилните процедури за Вас. Пожелавам Ви успех и да сбъднете мечтата си!

# 25
  • Мнения: 2
И аз все се надявам да не е запушена тръба и да стане с инсеминация, но не смея да се надявам прекалено, защото вярно че на половинката показателите не са върха, но и първия път не бяха супер, пък някак си стана. А сега си мисля, че наистина може и при мен да има този проблем (защото хормонален не е) и затова съвсем да не се получава. Уф, надявам се скоро ще разберем.



Здравейте отново!При мен имаха съмнение за запушена тръба и се наложи да си направя цветна снимка.Да,не е най-приятното усещане на света,но поне се установява диагнозата Flutter.А ако не са запушени дори няма болка,вярвам,че всичко ще е ок.Стискам палци и ще продължавам да следя и с каквото мога ще помагам

# 26
  • Мнения: 13
 За всички които се интересуват ето една стара тема за клиника Афродита.http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=362574.60;topicrefid=20& … a95cc8cd1479ccaec

# 27
  • Мнения: 15
Здравейте! Аз също съм пациентка на д-р Баев. Благодарение на него и неговия екип имам син на 8 месеца. При мен нещата не станаха лесно,  при второто ин винтро нещата стигнаха до така чакания от всички нас резултат. Доверих се изцяло на д-р Баев и следвах всички негови указания и съвети. Аз съм на 44г  и мен ме беше страх, но всичките тези притеснения бързо се забравиха след като прегърнах сина си. Много е важно не само да искате дете, но и да се доверите на лекаря си, той е този, който ще направи възможно сбъдването на мечтата Ви и ще избере най-правилните процедури за Вас. Пожелавам Ви успех и да сбъднете мечтата си!

Аз също искам да подкрепя всички като Катя - да вярват и да намерят правилния професионалист какъвто за мен беше и е - д-р Баев. Разбирам я, защото и моите години не бяха малко - почти на 40, със запушени тръби. Изискваше се много индивидуална преценка на състоянието и показателите ми, за да определим правилните дози и да успеем. 

Гледайки назад, подкрепата му е неоценима, защото в предишната клиника, от която се отказахме, освен чакането и липсата на усещане за личен подход, ми бяха казали, че единственият вариант за мен заради възрастта е донорска яйцеклетка. Можете да си представите какво означава дори да не ви дадат шанс. Д-р Баев ни даде този шанс, не се отказа до последно и сега си имаме свое.

# 28
  • Мнения: 7
Здравейте! Аз сега откривам тази тема. Днес създадох първта си тема въобще!!!!!! Нова съм по форумите. През сепември започвам в клника Афродита. Мисля, че изборът ми е добър. Събирах мнения от други места, като лекари,познати,препоръки от къде ли не. Ще следя и мненията тук, а пък вие пишете и в моята тема. Така ще ми е по-лесно.Мога да споделям сутрин рано или вечер. На Дрийм76 ( така се казва открилата темата???) пожелавам успех и дано споделя с мен. Успех на всички - където и да са - по форуми или не. Прилагам и линк към моята тема. Наистина имам нужда от подкрепа, понякога,поне малко.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=793571.0

# 29
  • Мнения: 14
Наистина използвайте това, че д-р Баев е свестен човек и искайте да ви води до родилната зала. Дано стигнете до там!!!!! Доколкото съм запозната това само в клиника Афродита се предлага и прави, де!

Общи условия

Активация на акаунт