S U P E R N A T U R A L: The demon inside me - 52

  • 36 724
  • 738
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 24 462
Муцунката  Joy
Гласуването вече е направено Wink

# 121
  • Мнения: 6 459
И аз гласувах. Поиграх си да потърся как изглеждат непознатите ми, ама бързо-бързо се отказах Mr. Green .

# 122
  • Мнения: 24 462
И аз така.

# 123
  • Мнения: 6 459
Въх Shocked , колко му е голям... обектива:



# 124
  • Мнения: 22 592
О-о-о-громен  Heart Eyes

# 125
  • Мнения: 6 459
Идьоти Heart Eyes :



PS. Като видя Джаред така да си заплесква косата и ми иде да го плясна Crossing Arms . Толкова му е фубава и пуфкава, когато просто я остави на мира, да се вее свободно. И съм сигурна, че обича да му я пипат, но избрани хора Flutter .

# 126
  • Мнения: 24 462
Да косата да се вее Heart Eyes и аз съм за.
Физиономията на Дженсън кърти  tooth

# 127
# 128
  • Мнения: 360
може ли линк за гласуването... Heart Eyes

# 129
  • Мнения: 6 459
Заповядай - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=799331.0;topicrefid=19 - тук са нашите, но като гледам нямат шанс Rolling Eyes .
Останалите: тук и тук - ще видя как ще се развият нещата и може да гласувам и за други любимци, какво ми остава Laughing .

# 130
  • Мнения: 360
Благодаря...още един глас за Дженсен Hug Heart Eyes

# 131
  • София
  • Мнения: 3 581
Айде де, активизирайте се малко. Импала да изпляска най-хубавата снимка на Дженсън, евър.

# 132
  • Мнения: 4 684
Ако гласувате за моето (Джаред Лето) и аз ще гласувам за Тренера, че даже и за другия Джаред. Flutter

# 133
  • София
  • Мнения: 3 581
Иху, Дженсън засега е на 9-то място, ще мине във финала. Айде още малко.

# 134
  • Мнения: 6 459
Първо истинско промо за новия сезон -
Deanmon Rises:



Уха, доста настръхващо Flutter !

Общи условия

Активация на акаунт