Сред песнички, игри и врява на мами и дечица от ИБ лятото минава!

  • 19 909
  • 750
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 230
Вики е на три месеца и два дни.Днес историята с храненето пак е същата.Преду 15мин се опитах да нахраня,но пак се започна с тръшкане то,пи малко чай и заспа.Уфффф мн се притеснявам така като не яде.Възможно ли е да пие това мляко два месеца и изведнъж да реши,че не му харесва?А за дерматита определено ще си искам направление за кожен в понеделник на консултацията.

# 601
  • Северозапада
  • Мнения: 5 489
Нелка, ако искаш пробвай по малко и по-начесто да предлагаш храната. Зузката има такива проблеми с храненето и май още не намира решение.

# 602
  • Мнения: 7 118
Нелка, нашите проблеми са подобни, но ги отдаваме на зъбите. Долу-горе същото се получи при Радина, когато беше на около 4 месеца. Не търси проблем в млякото, не е до това, че не му харесва. Това, което от опит ще кажа е, че трябва да не насилваш, период е и ще отмине. Няма да умре от глад, не се тревожи, той знае най-добре кога, какво и по колко.

Радина от миналата седмица е на нова хомеопатия (след обстойна консултация с хомеопат) и вече е добре, яде си нормално, но си предпочита мляко, а пюрета и тем подобни яде понякога по 20г, понякога изобщо, а понякога по 60-70г...какво да я правиш  Mr. Green

Рокси, честита годишнина! Пожелавам ви още 100 пъти по толкова и все по-обичащи се  bouquet

# 603
  • NE
  • Мнения: 10 999
Мраве В баща си реве все едно го коли. Оня ден му го оставих да го гледа за 5 мин. време за един бърз душ и се връщам и Вилито хлипа вече от рев и баща му стигнал да му пуска разни мечето от рекламата на Джъмб в youtube, че да се разсее поне малко. Всички са много грижовни към него, ама света е майка му. Crazy
Зузи И ние сме така. Последното ново е че си стиска устата и не ми дава да пъхна нищо ако не го кефи. Ама аз си го лъжа и колкото набутам. Mr. Green

# 604
  • Северозапада
  • Мнения: 5 489
мъже  Mr. Green

# 605
  • NE
  • Мнения: 10 999
Живота ми се осланя сега на поговорката "мъж и пуйче се гледат най-трудно"  Mr. Green

# 606
  • Мнения: X
Ей, с тоя фб още по-трудно ми е да ви следя тук  Mr. Green
Рокси, честита годишнина, още много по 10  Heart Eyes Heart Eyes

# 607
  • shumen
  • Мнения: 18 225
Нелката,дано намерите скоро решение и малчо да прояде пак.
Бютка,хайде добавете и мен у фейса.
Меци,ще те голабявам,че ме забрави да ме добавиш.
Ние утре ще ходим из магазините и за купони за ДК и ще видя какво има по магазините и какво мога да искам за рождения му ден,ако все пак решат да ме питат майките.

# 608
  • Мнения: 1 167
Хай банда!
Добро утро то си е нощ ама...........Не съм писала тия дни,малко пак напред назад.Но се събудих към 2:30ч. (малко и домочадието )пуснах пералня и наваксах страничките.
Честито на рожденничката,честита годишнина Рокси ,бързо оздравяване на болничките.
Нищо ново при нас Ники се озъби  hahaha  как звучи само -има си зъбче. След седмица две май и другото ще белне.
Мец аз също имам фейс Лиляна  Стоянова.Много не съм на вие с такива групички ама влизам някъде чета нещо  .......пиша .Това нашето ще е  групичка така ли ?

Лягам лекичка.

П.П Реших да се  приспя с фейса и Прахчетъ ме е дабавила.Май няма да заспя скоро.

Последна редакция: пт, 29 авг 2014, 04:08 от лилка

# 609
  • Мнения: 500
Добро утро:)
Аз уж станах по-рано, че днес ще пътувам малко командировка и преди това да пос върша работа, ама първо викам да ви прочета.
Да ви е лек ден на всички, да няма мрънкащи деца:)
За фейса ако може и мен да ме добавите Kristina Zheleva съм

# 610
  • София
  • Мнения: 4 144
Добро утроооо,

Малката нещо се разкашля и ще я водим до педката да я види и ако трябва да я оставим вкъщи, че ме притеснява.

В фейса по лесно ви следя, че от работа не смея да влизам тук да не ми направят някакъв проблем.

# 611
  • Северозапада
  • Мнения: 5 489
Добро утро!
Фея, как мина тази нощ? Аз вчера забравих да споделя, че въпреки че сме все заедно, оставя ли я с друг може да си откара часове, стига да не ме вижда.
Алекс, дано не е нещо сериозно  Praynig Ели свикна ли с яслата?

# 612
  • NE
  • Мнения: 10 999
Добро утро!

Мраве Благодаря ти много, че ни мислиш. Снощи съм ставала около 10 пъти - мрън, рев, кърмене, заспиване. Crazy Сутринта бях толкова изнервена, че щях да изселя ММ и котката, които замалко да  събудят бебето. ooooh! Явно сме в зъбна драма, ама тези зъби нямат намерение и да се покажат дори. Confused

# 613
  • Северозапада
  • Мнения: 5 489
Ох, напълно ти влизам в положението  Confused Ние сме в зъбна драма от 6 месеца и вече съм  Crazy Дано при вас по-бързо се случат нещата. Ние тази нощ спахме по-добре, събуди се само 4-5 пъти  Laughing Супер изнервящо е, идва ми да я плесна някой път  ooooh! и всяка нощ я питам кога ще започнем да спим нормално.

# 614
  • NE
  • Мнения: 10 999
Мраве Пак добре, че се кърмим. Не го виждам положението и с шишета. Crazy
Аз така се изнервих в 6:00 ч., че ми идеше да набия мъжо. #Crazy
Ние има-няма 3-ти месец сме така. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт