Ново правителство - епизод 2

  • 89 686
  • 3 684
  •   1
Отговори
# 3 660
  • Мнения: 4 777
Местан съска, сега очаквам всеки момент да извади етническата карта.  Sick
Ааа, размаха я, докато пишех....

Ама не е ядосан на патриотите, мисля. Щото с Атака си се погаждаше.

Май го финтираха, да видим наистина какво ще натворят медиите им по адрес на правителството и Бойко.

А новият министър на спорта бил собственик на news.bg  newsm78 Те бяха доста анти-Бойко доскоро.

# 3 661
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
МЕн ме притеснява Танев, на образованието. Доколкото сме имали допирни точки с тоя човек, покрай работата....ми не е много в ред Tired. Дано не съм права, ама....

# 3 662
  • Мнения: 331

За мен принципа на широка коалиция дава повече възможности за контрол. Винаги съм гласувала за дясното, но честно казано за г-н Калфин като експерт  и като човек с ясно изразена про- европейска позиция и доказан авторитет в Брюксел ми е определено симпатичен.
 А за Волен - нямам думи и за него и за последователите му. Големият националист не изрича и дума за съглашетелството си с ДПС в предходния парламент, той за мен е най "антибългарския" "политик". И не, не е затова че е работил заедно с ДПС, етническата толерантност за мен е безусловна, а за това че определено и явно слугува на чужда държава, толкова явно, че чак ДПС и тяхната демагогия (особено видна в словоизлиянията на техния лидер) са ми откровено по-приемливи за преглъщане.
Нека си беснят хуните, нека се давят в омразата си - надявам се, че новото правителство ще устои на провокациите.

# 3 663
  • Мнения: 459
Аз съм с най-големи резерви към Красен Кралев. Лично го познавам от преди 20 години. Беше вярна дружка на Емил Кошлуков и Мирослав Севлиевски.
И честно казано, превръщането му в голям "бизнесмен" е доста съмнително според моето скромно мнение.

# 3 664
  • Мнения: 6 624
Местан току що каза: ние няма нужда да бъдем извергнати от властта, защото ние имахме политическото мъжество, сами да се оттеглим от нея hahaha

# 3 665
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Калфин ми е фаворит на мен, да си кажа, не че някой ме пита Laughing.
А Кунева, тая шматка, ще я преглътна някак си.

Местан щеше да е смешен, ако не беше опасен.

# 3 666
  • Мнения: 459
Местан току що каза: ние няма нужда да бъдем извергнати от властта, защото ние имахме политическото мъжество, сами да се оттеглим от нея hahaha

Оттеглиха се след като забъркаха кашите  и се нагушиха с каквото можаха.  Sick
Сега други да им оправят бакиите и да опират пешкира.

# 3 667
  • Мнения: 6 624
То това ясно, наглото и смешното е, че говори за "политическо мъжество" след цялата помия, която забъркаха.

# 3 668
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
То това ясно, наглото и смешното е, че говори за "политическо мъжество" след цялата помия, която забъркаха.
Именно.

# 3 669
  • Мнения: 4 777
Калфин ми е фаворит на мен, да си кажа, не че някой ме пита Laughing.

Да, и аз смятам, че Калфин е свестен и всяко правителство би спечелило от неговото участие - обаче не знам как ще се отрази на младата им партия цялата работа.

Щото сега ще почне (то даже почна) едно нагнетяване на напрежението, едни медийни борби, едни автобусни превози до парламента... Като гледам Волен и Местан - някой някъде е силно разтревожен и аз не мисля, че ни е приятел...

# 3 670
  • Мнения: 167
Тук явно има много заблудени душици. Избирателите на Мухобойко са два типа тези, които са му на хранилката и заблудените.

Мухобойко, имаше цялата власт в ръцете си и се осра. Кабинета му завърши логично с оставка. Коя друга партия имаше тази възможност да управлява с мнозинство и еднолично.
Гледам, че се радвате как изглеждал Местан в момента, а какво направи Мухобойко за да няма партия, като ДПС в парламента?! Нищо, вместо това си пие кафето с него.
След управлението си Герб губи 40% от избирателите си и това е факт за справка сайта на ЦИК.

Не мога да повярвам, че има хора, които да продължават, да симпатизират на подобен тип. Той с нищо не се отличава от опонентите си, които плюете. Всички те са лъжливи и крадливи, обслужващи чужди интереси...

# 3 671
  • Мнения: 459
По тази логика  ДПС са единствената партия, която не губи избиратели - т.е. те са най-достойните за управление. Mr. Green

# 3 672
  • Мнения: 14 478
Тук явно има много заблудени душици. Избирателите на Мухобойко са два типа тези, които са му на хранилката и заблудените.

Мухобойко, имаше цялата власт в ръцете си и се осра. Кабинета му завърши логично с оставка.
И аз споделям твоето мнение за избирателите на Борисов. Но същото важи и за избирателите на РБ и на всички останали партии без тези на ДПС(те са ясни). Сега виждам как един компрометиран  псевдо елит се е събрал под едно синьо знаме със звездички, а друг компрометиран  псевдо елит под червено знаме с турски полумесец плюс сърп и чук ...и разиграват една игра на псевдо демокрация...та да се спасят още известно време начело на потъващия кораб.
И ние като едни клакьори крещим ууу или ура! -според случая и според интересите и заблудите на всеки един от нас.

Последна редакция: пт, 07 ное 2014, 11:49 от Герри

# 3 673
  • Мнения: 4 777
И ние като едни клакьори крещим ууу или ура! -според случая и според интересите и заблудите на всеки един от нас.

Направете си партия или вдигнете революция.  Peace

# 3 674
  • Мнения: 14 478
И ние като едни клакьори крещим ууу или ура! -според случая и според интересите и заблудите на всеки един от нас.

Направете си партия или вдигнете революция.  Peace
Няма да ви доставим този кеф.
Този компрометиран елит ще ни достави кефа да го видим как ще се удави в собствените си л@йна.

Общи условия

Активация на акаунт