Любители на Котки Тема 87

  • 42 564
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 13 209
Бу, пробвай да сложиш две тоалетни. Да не би да не иска да върши двете работи на едно и също място?  newsm78

# 721
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Бу, пробвай да сложиш две тоалетни. Да не би да не иска да върши двете работи на едно и също място?  newsm78
Четох такова предположение в едни поведенчески статии, да, може да имаш право. Не знам  newsm78 и това ще опитам, ако не стане иначе скоро, опасявам се само, че не може да е постоянно решение, защото мястото, където е възможно да стои тоалетната, е малко Rolling Eyes

# 722
  • Мнения: 3 331

"Нарисувай ме като едно от твоите френски момичета"  Laughing
Joy Eхх, че красавица е Даша!!!

# 723
  • Варна
  • Мнения: 6 335
Бу, зарадвах се, че пак си тук! Hug
Аз те помня и с конструкциите за катерене по стените за котки. Grinning
Относно яденето на ластици- моята Женя продължава да поглъща почти всичко, което види-ластици, клечки за уши, натрупан мъх в някой трудно достъпен ъгъл. Заради нея всички дребни вещи се крият. Вече е над две-годишна.
Днес моят мъж си беше за малко у дома-Женя му се сторила отслабнала. Мила-и тя била тъничка.
Само Магито била видимо по-едра и дебеличка от преди.
Малко ми остана-до 10-на дни се прибирам и ще видя какво е положението.

# 724
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Бу, зарадвах се, че пак си тук! Hug
Аз те помня и с конструкциите за катерене по стените за котки. Grinning
Относно яденето на ластици- моята Женя продължава да поглъща почти всичко, което види-ластици, клечки за уши, натрупан мъх в някой трудно достъпен ъгъл. Заради нея всички дребни вещи се крият. Вече е над две-годишна.
Hug липсвахте ми, радвам се, че пак пиша тук.
Сега не мога да й направя конструкции, но Даша ще може да излиза навън, като порасне още малко, та се надявам да й хареса повече Grinning Но си има катерушка с хамак  hahaha звучеше ми много смешна работа, но наистина спи вътре.
Малко ме плаши това с поглъщането на дреболиите - и Даша гризе всичко - 'уби' ми мишката за лаптопа, като много прецизно й прегриза кабела на няколко места, но само с ластиците виждам такова настървение, постоянно гледам да няма някой ластик паднал. Да яде мъх и валма прах нямам против  Mr. Green те ще излязат от другия край.
Супер непретенциозна е с храната, включително силно я влече всякаква човешка храна, не подбира дали е троха чипс или варен сладък картоф, само аванта да има. Налага се обаче да яде само един вид храна ooooh! защото напук на прекрасния й апетит, стомахът й е деликатен и резултатите са твърде течно-ароматни за преживяване...  Crazy

# 725
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Реших да се въоръжа. Така или инак, последната ми книга за котки е отпреди 20+ години, добре ще ми дойде нещо по-съвременно.

   

# 726
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 034
Реших да се въоръжа. Така или инак, последната ми книга за котки е отпреди 20+ години, добре ще ми дойде нещо по-съвременно.

   
Чак с Даша на корицата е едната.   smile3503  Laughing Hug
Приятно четене!  thumbsup

# 727
  • Мнения: 186
Момичета, днес реших да се разпиша с една снимка на Никол  Hug


# 728
  • Варна
  • Мнения: 6 335
Не знам дали помните едно рижаво котенце, което бях изкарала от двигател на кола и бях занесла на село, при леля ми. От няколко години вече живее там. Та от днес живее втори живот.
Майка ми ходила на гости там, та докато се разхождали в двора, забелязали Рижко обесен на мрежата на комшиите. Веднага го повдигнали, срязали примката и той избягал. Задните крака били в кръв, явно е драпал, но като го видяли-само гледал и не помръдвал. Буквално на косъм са го спасили.
Оказало се, че комшията сложил някакви примки за лисици.

По-късно майка ще звъни на леля да пита дали се е прибрал вкъщи и как е.

# 729
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Горкото коте Confused добре, че майка ти е минала от там. Човек не може от всичко да ги опази, но Рижко е имал късмет днес.

# 730
  • София
  • Мнения: 4 714
та докато се разхождали в двора, забелязали Рижко обесен на мрежата на комшиите. Веднага го повдигнали, срязали примката и той избягал. Задните крака били в кръв, явно е драпал, но като го видяли-само гледал и не помръдвал. Буквално на косъм са го спасили.


Късмет, късмет е имал малкия Рижко!!!
Късмет, че си била там!!! Hug Heart Eyes

# 731
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 869
Огромен късмет е имал Рижко... С баба ми сме сигурни, че в примка за лисица е намерил смъртта си и нашият Мишо, един също рижав, пухкав и безкрайно кротък и добър красавец... Още ми е мъчно  Tired

# 732
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Ако има диви животни наоколо, може и друго да е. Мисля, че съм писала в темата, любимата ми котка, която беше много смела и оперена, според нас намери ненавременната си смърт при битка с белка. Появиха се по това време белки и тя изчезна.

# 733
  • Мнения: 10 547
При нас отрова, предвидена за подивели кучета, уби всички котки.

# 734
  • Мнения: 4 406
Брей, че сте хубави всички!

Момичета с какво се чистят косми от дрехи. Косми знаете от какво - от любимите ни мърчовци.
Всичко ми е в сиви дълги косми. Сега вече само с една специална четка го реша.
С фурминатор не става. Едно, че не дава, друго че след това става звяр, така ми дере краката от него.

Общи условия

Активация на акаунт