Нумерология

  • 82 254
  • 423
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 174
Привет,
От както излязох 45 дневен болничен случайно се запалих по астрология и нумерология. Имам питане свързано с това, че ми предстои секцио за съжаление бебето няма да избере само дата и час кохато да се появи , ами аз трябва да направя този избор. Започнах да си мисля, че бих искала да съобразя дата и часа за раждането на бебето, но не се чувствам подготвена и достатъчно прочела по въпроса, та затова, моля за насоки вас, които имате натрупан опит. Дати за секцио имам предложени 15.01 и 18.01. За часове мога да избирам от 9:00 и 10:00 и 10:30 и за двете дати . Знам, че като знак ще бъде Козирог ( като баща му, аз съм Скорпион), коя дата ви се струва по- подходяща ?

# 91
  • Мнения: 3 181
Моят съвет е да се допиташ до професионален астролог.
Със сигурност 15 е по-добре от 18, като дата. Хората родени на 18 имат кармични дългове, т.е. няма нужда съзнателно да даваш трудна дата и път на детето.
 На 15. 01 Луната е в Скорпион, ще е в синхрон с твоето Слънце. Не съм гледала как е астрологично като часове, тези за които питаш, но от ясновидец знам, че е най-добре да се ражда дете към обедните часове, т.е. 10.30 е по-добрият час.
Леко раждане

# 92
  • Мнения: 1 174
Моят съвет е да се допиташ до професионален астролог.
Със сигурност 15 е по-добре от 18, като дата. Хората родени на 18 имат кармични дългове, т.е. няма нужда съзнателно да даваш трудна дата и път на детето.
 На 15. 01 Луната е в Скорпион, ще е в синхрон с твоето Слънце. Не съм гледала как е астрологично като часове, тези за които питаш, но от ясновидец знам, че е най-добре да се ражда дете към обедните часове, т.е. 10.30 е по-добрият час.
Леко раждане
Много благодаря за информацията:) относно допитване до професионален астролог имам два проблема, не познавам нито един и второ не мога да изляза от болницата за да посетя някой професионалист, а на дали някой ще ме консултира по телефона на добра воля и на доверие. Мъжа ми не вярва в астрологията и не би ми го посетил вместо мен, затова попитах във форума. Силно се надявам да осигуря на малкия възможно най-добрия път, след като той сам няма да има тази възможност.
Още веднъж благодаря.

# 93
  • Мнения: 3 181
Обади се на Адриана Вотей, не е нужно да ходиш лично. Телефона го има във форума. Принципно е доста заета, но може и да имаш късмет.
Леко раждане

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 252
Много ме заинтригува тази тема.  Смятам, смятам, ако ми дадете и някои тълкувания, ще съм много благодарна!   bouquet

Изчислих си път 6, Лична година 5, във втори жизнен цикъл 8. Миналата година беше много динамична, с много генерални промени за семейството, тази изглежда подобна. Ще видим.  Wink

Скрит текст:
Родена съм на 08,07,1980. Първи цикъл 30 под знака на 6, Втори цикъл 39 под 8ца (в него съм сега), Трети цикъл 48 под 5ца и Четвърти цикъл 57 под седмица. А за името как се изчислява? Аз съм Калина. Гледах някакви сметки, по тях излиза 3.

# 95
  • Мнения: 24 706
На първа страница има сайтове, в които можеш да намериш инфо

# 96
  • Мнения: 25
Здравейте, виждам, че сте доста запознати, та едно бързо въпросче. Ще се омъжвам и си избрах дата за сватбата 17.07.2015. Не съм запозната изобщо с нумерологията. 17 добро число ли е според вас?

# 97
  • Някъде на юг
  • Мнения: 73
Не зная дали е добро число, аз също се омъжих на 17 число, но друг месец. Като почти всяка семейна двойка със своите трудности и предимства Simple Smile

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 1 746
Здравейте!Бихте ли ми препоръчали някоя добра книга по нумерология?Много искам да си купя и да си смятам на спокойствие.

# 99
  • Мнения: 7 794
aniram май препоръчва на Алена, ама като дойде тя да каже

# 100
# 101
  • Мнения: 885
Здравейте,
Родена съм на 06.04.1981г.
Ако са ми верни изчисленията сега съм в 9та година от 1ви цикъл.Тоест той приключва и от следващата година започва нов,така ли?
Питам защото обмисляме заминаване в чужбина.Колебанието ни е дали да е тази година или да изчакаме.

 I - 36-2 = 34г.,под знака на 1
II - 34+9 = 43г.,под знака на 7( седмицата означава ли,че това ще бъде труден период за мен?)
III - 43+9= 52г.,под знака на 8
IV - 52+9=61г.,под знака на 5

Ако съм сгрешила,поправете ме и ако може помощ при тълкуването.Благодаря ви!  bouquet




Последна редакция: нд, 31 май 2015, 17:30 от mar4ela

# 102
  • Мнения: 558
Ехоооо...има ли някой?
Гледам не се пише мн мн по темата.Някой да е чувал за Иван Иванов от Пловдив.
Искам да си направя някой изчисления ;

# 103
  • Мнения: 3 181
Здравейте,
Родена съм на 06.04.1981г.
Ако са ми верни изчисленията сега съм в 9та година от 1ви цикъл.Тоест той приключва и от следващата година започва нов,така ли?
Питам защото обмисляме заминаване в чужбина.Колебанието ни е дали да е тази година или да изчакаме.

 I - 36-2 = 34г.,под знака на 1
II - 34+9 = 43г.,под знака на 7( седмицата означава ли,че това ще бъде труден период за мен?)
III - 43+9= 52г.,под знака на 8
IV - 52+9=61г.,под знака на 5

Ако съм сгрешила,поправете ме и ако може помощ при тълкуването.Благодаря ви!  bouquet





Правилно си ги изчислила. Тази година си 9, за заминаването в чужбина, ако може догодина, или поне след октомври. Допитай се до проф. Астролог. 7 не е лошо число, няма лоши числа, просто ни предава уроците по начин, който ни кара да се чувстваме сами и самотни. Отиването в чужбина е логично с подоцен цикъл....поне аз така си мисля. Успех

# 104
  • Мнения: 885
Благодаря ти,aniram* !   bouquet
Отиването в чужбина е логично с подоцен цикъл....поне аз така си мисля. Успех

Това може ли да ми го обясниш,ако имаш възможност.Благодаря ти!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт