Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 281

  • 35 095
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 026
Мариана Hug  браво за снимката!    bouquet

Аз май не се изразих правилно. Казах, че в началото се почувствах малко разочарована,
защото знам как се чувствах при гледането на КВФ и АБО, и очаквах и с КРА да е същото.
Писали сме много как са ни подействали тези два филма, особено с КВФ през целия първи
сезон все едно някой ме стискаше за гърлото, направо не можех да дишам.

А  на КРА ми харесаха много първите серии, щом ги гледах по 5-6 пъти. ooooh!

На мен пък никой не може да ми развали кефа от гледането, само защото не е харесал
нещо във филма. Не се влияя от различните мнения и не ми пречат. Simple Smile
Всеки има право да харесва или не даден филм.




# 721
  • Мнения: 1 097
Нон стоп да си чешем езиците до консенсус няма да стигнем,ако нещата във филма не се променят към добро.Затова,без да съм държала изпит върху правилника във форума знам,че можем интелигентно  и обосновано да си критикуваме всичко свързано с филма,но взаимното плюене е забранено,че МАМА и ТАТИ бият през устата.
Сега вече мога да си легна спокойна,след тази хубава снимка.

# 722
  • Мнения: 599
Марица, извинявай, но когато човек има настройка, че и 2-ри сезон няма да му хареса - е как да стане! Според мен, за да се случи едно нещо 90% от него е в настройката - другото са формалности! Наистина моята настройка е, че ще стоя до 5 сутринта след серията и че много ще ми хареса целия втори сезон! Аз не съм против това, че нещо няма да ти хареса! Против това съм, че вече имаш една настройка, която не знам какво чудо трябва да стане, за да ти хареса КПА!

# 723
  • Мнения: 4 966
Ох... засрамих се. Simple Smile)) Каква съм негативистка само... Simple Smile)) Затова почвам да си гледам и аз кефа и да си пиша когато ми ХАРЕСВА каквото ми ХАРЕСВА. Simple Smile)) Много позитивно ми изглежда като тенденция за в бъдеще. Simple Smile)))

# 724
  • Мнения: 1 026
Марица, извинявай, но когато човек има настройка, че и 2-ри сезон няма да му хареса - е как да стане! Според мен, за да се случи едно нещо 90% от него е в настройката - другото са формалности! Наистина моята настройка е, че ще стоя до 5 сутринта след серията и че много ще ми хареса целия втори сезон! Аз не съм против това, че нещо няма да ти хареса! Против това съм, че вече имаш една настройка, която не знам какво чудо трябва да стане, за да ти хареса КПА!


Миранда Hug  съгласна съм за настройката, и аз така си се настроих и си чакам с нетърпение
да започне втори сезон. Heart Eyes Heart Eyes

# 725
  • Мнения: 599
Маричке  Hug Hug Hug
Разбери ме правилно! ОК съм да критикуваш! Но обичам да си позитивна! На теб това ти е стихията! Виждала съм те такава и много ми харесва! Но каквото-такова!!!
Ели Hug Hug Hug

# 726
  • Мнения: 1 026


 Joy Joy Joy




Момичета, пожелавам ви спокойна нощ! А дано утре пуснат и трейлъра, но все
си мисля че ще е в сряда. Heart Eyes Heart Eyes

# 727
  • Мнения: 599
Ели, лека и на теб  Hug

# 728
# 729
  • AMS
  • Мнения: 6 445



Страхотна дискусия за и против КПА!!! Благодаря за откровението!!!

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 34 177


Това е снимката, не огледалния образ.
.............................
По БТВ започна в момента продълженето на КВФ. Нали го спряха по никое време.

Последна редакция: вт, 19 авг 2014, 01:11 от mariana51

# 731
  • Мнения: 23 312

Благодаря за новата снимка ! Two Hearts

# 732
  • Мнения: 20 905

За лека нощ-Йомер.

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 34 177


Да сложа и тук втората снимка. Както казва Марта - има ли една, ще има и втора.

# 734
  • AMS
  • Мнения: 6 445



Да, де и аз това казвам за огледалата

Общи условия

Активация на акаунт