Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 281

  • 35 091
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 966
Де, бре. Simple Smile) Голяма веселба ще настане. Simple Smile)) Щото аз поне от два месеца кротко си стоя и чакам да прочета кое му е толкова велико на КРА (извън играта на Енгин), че да се напъна да го видя... Simple Smile))

# 706
  • Мнения: 1 026
Здравейте момичета! Simple Smile


Аурелия Hug  благодаря за снимката!  bouquet

Феновете вече са я изрязали Simple Smile



Тануша Hug  bouquet  за притчата за клюките!  bouquet

Статията на К. Милева я видях на друго място два или три дни , преди да е сложена
в темата. Не я сложих тук, защото не исках да разпространявам и аз лъжите и измислиците,
които си е съчинила тази госпожа.  Rolling Eyes

Милка Hug хубаво е че споделяш!    bouquet  За Керим и КВФ съм съгласна с теб.  bouquet

Но и Мариана има право, че сме изгледали от КРА едва 13 серии, не сме проследили
цялата история. Тепърва ще разгръщат образите, и ще получим и отговорите на многото въпроси, които сценаристките зададоха дотук. Simple Smile

Аз също си признавам, че в началото на сериала се чувствах малко разочарована.
Това беше защото очаквах да ме връхлетят същите чувства, когато гледах КВФ или АБО. Но
не може да се повтори същото.
КРА е друг филм, в различен жанр, харесва ми и криминалната част и зараждането на любовта между Йомер и Елиф. Heart Eyes


Аз докато пиша, вече и спора е подхванат. ooooh!

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171


Е, Миранда... не си права. Имате възможност да казвате колко много и какво ви харесва. Ама си траете през повечето време. Затова пък когато някой от тези, които не харесваме сериала, каже нещо, бързате да ни смъмрите да млъкнем, че да не ви разваляме кефа от гледането... 

Точно това е идеята. Да не разваляме удоволствието на хората. Не харесвате сериала - това всички го разбрахме. Мотивите също. Отговарям в мн. число, защото така е написано. Повече са момичетата които харесват сериала. Това не ни пречи да обичаме заедно Енгин.

# 708
  • Мнения: 1 648
Е, Миранда... не си права. Имате възможност да казвате колко много и какво ви харесва. Ама си траете през повечето време. Затова пък когато някой от тези, които не харесваме сериала, каже нещо, бързате да ни смъмрите да млъкнем, че да не ви разваляме кефа от гледането... 
Марица точно заради тази липса на толерантност към отрицателното мнение( нямам впредвид злобното мнение и аз роптая срещу такива злобни коментари)
вече доста момичета не пишат.На моменти темата става като помен:
За умрелия или само добро или нищо
Ще правя домашен кетчуп, така че може да ме започвате с доматите Simple Smile

# 709
  • Мнения: 1 007

че да не ви разваляме кефа от гледането... 




Браво, Маричке!
държиш да ми развалиш кефа ли, 'ко съм ти направила, джанъм?!

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171


Катрина, не става въпрос за толерантност. Просто знам - мога поименно да изпиша харесващите и не харесващите. И какво от това. Нали си коментираме. Очакванията са различни, мненията също. Светът е шарен и в това е красотата му.

# 711
  • Мнения: 4 966
Аз пък точно първите серии на КРА ХАРЕСВАМ. Simple Smile)) До момента, в който започнаха завоите и великото търчане в зиг-заг в опити да уловим голимиО рейтинг. Simple Smile)) Ако сериалът си беше продължил в духа на началните серии, без да се превръща в пиар кампания за представяне на талантите на Елиф, щях да продължа да си го харесвам вероятно. Simple Smile))

# 712
  • Мнения: 599
Много се извинявам, но защо трябва великото нещо да е друго освен играта на Енгин! А нима историята в КВФГ да е толкова велика. Ами ако за теб е така - за мен не е! В КВФГ Енгин е нещото, което ме плени и задържа в магията! Гледах и другия филм КВФГ по сходния сценарий - ами не ми хареса историята! За мен изнасилването в КВФГ е нещото, което ме отблъсква и не му виждам великия замисъл толкова! Извинявам се на големите фенове на КВФГ, но сценарият ми е най-слабото място! И това, че Керим е страхотно момче, но гледа безучастно изнасилването за мен е препъни камъчето, което ми пречи да съм във възторг от КВФГ! В КПА се опитват да ни покажат колко е сложно да имаме доверие на хората около нас! Това е тема, която мен ме вълнува и дори факта, че има пресилени образи, според мен си има своята причина! Така че нека поне си запазя правото да мога да си изкажа мнението! А то е: КПА Е СТРАХОТЕН!
И не се чувствам длъжна да пиша десертация по темата, за да задоволя някого в темата!

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171


За награда - нова снимка.

# 714
  • Мнения: 1 648
Марианка права си ,шарен е, но някак си никоя от нас(и аз включително) никак не се съгласява с инакото мислене. Аз например, ако започна да изреждам какво не ми харесва в КВФ голяма част от вас направо ще подскочи. Както харесващите КПА се ядосваме на отрицателното мнене за филма.
Всички сме еднакви в това, а се сърдим една на друга

# 715
  • Мнения: 4 966
Проблемът е не в това, че някой харесва или не харесва нещо. Проблемът е в това, че се налага танденция да се пише само това, което ще се хареса на всички... Е, нЕма как да стане. Simple Smile)) Щото всеки харесва различни неща. Аз да съм укорила някого за това че харесва КРА? Ами хубаво, нека си го харесва. На мен това не ми пречи. Но мен непрекъснато ме укоряват за това, че НЕ го харесвам в по-голямата му част. Сто пъти посочвах какво харесвам в сериала, но винаги се коментира какво НЕ съм харесала.
Е, не ми се пишат оправдания за това, че нещо не харесвам. Но пък и не прочетох мнение, което да ме накара да се замисля дали пък не съм сгрешила. Тъй че... нито мъмренето ще ме спре да пиша, нито пълното харесване ще ме накара да го харесам. Оставам си с непроменено мнение и с минимални очаквания за нещо по-добро през 2-и сезон.

# 716
  • Мнения: 917


За награда - нова снимка.
newsm51 за наградата! Grinning Heart Eyes Grinning

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171


Марианка права си ,шарен е, но някак си никоя от нас(и аз включително) никак не се съгласява с инакото мислене. Аз например, ако започна да изреждам какво не ми харесва в КВФ голяма част от вас направо ще подскочи. Както харесващите КПА се ядосваме на отрицателното мнене за филма.
Всички сме еднакви в това, а се сърдим една на друга

Никой на никого не се сърди. Някои сами си се сърдят. Я колко ни е красиво момчето. И Ахмет/Арда как го гледа само. Както казват: вай, вай, вай....

# 718
  • Мнения: 599
Човек лесно се поддава на негативното мнение! То е тема на много засилени дискусии! Ей, това на мен не ми харесва! Защото критиката е заразна и след едно критично мнение ни е много лесно да изпишем дисертация за това какво не харесваме в сериала! Най-трудно е да се изказваме, когато мислим позитивно! Защото всеки може да каже - ууу, аман от кухи фрази! Много по-лесно е да се правим на професори, за това как нещо не ни харесва! И пак казвам нека всеки си пише как не му харесва КПА, аз пък само ще си повтарям кухата фраза "КПА е страхотен" и така...

Последна редакция: вт, 19 авг 2014, 00:27 от miranda78

# 719
  • Мнения: 20 905


За награда - нова снимка.
Благодаря за наградата.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт