Къде в Пловдив? - 52 тема

  • 47 900
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 520
Момичета, имате ли представа къде оформят хубаво вежди?

jb66, италианският магазин в МОЛ Галерия, за който говориш, дали съществува със сигурност още? Миналата седмица бях там, но не видях такъв магазин. Нищо чудно, обаче, аз да съм го пропуснала.

Последна редакция: вт, 23 сеп 2014, 18:09 от ВВ

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 1 914
Момичета, имате ли представа къде оформят хубаво вежди?

jb66, италианският магазин в МОЛ Галерия, за който говориш, дали съществува със сигурност още? Миналата седмица бях там, но не видях такъв магазин. Нищо чудно, обаче, аз да съм го пропуснала.
Преди седмица беше там точно от там се вижда стената дето се катерят .На ъгъл се пада .

# 707
  • Мнения: X
В Сити центъра до стълбите на Каменица,на 4 етаж има салон за красота.Милена се казва козметичката,аз съм изключително доволна  Peace , много хубаво ги оформя,с пинсета работи,не с кола маска  Peace

# 708
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Момичета, пералнята се развали. Бихте ли препоръчали изпитан майстор, който да си върши съвестно работата, а не само да ти вземе парите за посещение. За съжаление пералнята вече не е в гаранция и не можем да разчитаме на фирмения сервиз.

Ако все още търсиш мога да ти препоръчам техник на лични.

# 709
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 085
Момичета, пералнята се развали. Бихте ли препоръчали изпитан майстор, който да си върши съвестно работата, а не само да ти вземе парите за посещение. За съжаление пералнята вече не е в гаранция и не можем да разчитаме на фирмения сервиз.

Ако все още търсиш мога да ти препоръчам техник на лични.
Благодаря, утре ще дойде човек да я види, но никога не и излишно и второ мнение. Ще се радвам да ми пратиш координатите на лични.

# 710
  • Мнения: 520
.◦♥Жана♥◦., благодаря! А какви са цените горе-долу?

Момичета, ето го магазина, за който говори jb66:
http://www.galeriaplovdiv.com/activity.php?id_shop=123&activ … D0%B8%D0%BD%D0%B8

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

Няма го.Има другото,което е на страницата
С този принт има клинове,панталони и блузи

# 712
  • Мнения: X
.◦♥Жана♥◦., благодаря! А какви са цените горе-долу?

Около 5-6 лева беше миналата година като ходих  Peace , ако искаш ще ти драсна телефон на лични.

# 713
  • Мнения: 9 116
Момичета, привет, имам нужда от информация. Знаете ли дали паркингът пред х-л Тримонциум е със свободен достъп, имам предвид, ясно че е платен, но всеки ли може да влезне през бариерата или е само за хотела?
Трябва да ми правят оглед на колата от Алианц, и трябва да паркирам близо - офисът им е до Пощата, сетих се за паркинга пред Тримонциум като най-лесен и близък вариант... Ако имате и други идеи - ще съм благодарна.

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
но всеки ли може да влезне през бариерата или е само за хотела?

Да,всеки
Това е сигурен и лесен начин за паркиране до пощата.2 лв на час обаче.Друг вариант ти е уличките около музикалното,които са синя зона.Но там е късмет дали ще има място

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 4 159
Когато колата ми беше застрахована в Алианц, там спирах. Два лева на час. То сега е синя зона до "Густав Вайганд"......едва ли има друг вариант. На Тримонциум е най-удобно.

# 716
  • Мнения: 9 116
Ох, златни сте, както винаги  bouquet

# 717
  • Майничка
  • Мнения: 12 643

Миналата седмица бяхме в него, ужасно опоскано, нищо есенно-зимно не беше изкарано, само едни мъжки блузи и сака от миналата година, доколкото си ги спомням. Дамско имаше предимно летни рокли намалени.

Другаде, където се сетих, че гледах големи къси шлиферчета е м-н "Златина", под Дом Левски преди подлеза на Главната, но там е по-скъпо от магазина зад джамията.

# 718
  • Мнения: 3 459
За якетата от ХМ, ако някой друг го интересува - има ги  Peace
Снощи бях, но магазина тъкмо затваряше и мерих само едно много набързо, днес ще ходя пак Simple Smile

# 719
  • Мнения: 883
Здравейте! Къде мога да намеря хубава перука от естествен косъм?

Общи условия

Активация на акаунт