Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 240
  • Sofia
milittana, много съжалявам за кученцето ти. Sad Да почива в мир!

# 241
  • София
milittana, много съжалявам за кученцето ти!    Cry   Hug

нощните смени не са покрити със специалисти, а с някакви млади непознати за мен лекари, може и студенти да са. На практика нищо денонощно и спешно не виждам да предлагат на фона на високите цени.
Абсолютно същото мога да кажа за ЦВК. Доскоро си мислех, че наистина има денонощна помощ. През юни се наложи да занесем коте в безпомощно състояние в 1 през нощта. Младият доктор не можа да постави диагноза. Дори ни уплаши като каза, че е отровено с антифриз. През нощта няма кой да направи и изследвания. Прегледаха го чак следобед, когато доторите се освободиха от плановите си ангажименти и установиха, че е хапано от кучета и е със спукан пикочен мехур. Не знам нощният "доктор" как не е видял раните и охлузванията.  ooooh! Оперираха го и успя да се възстанови, но не бих казала, че получи спешна помощ. Оцеля благодарение на силния си организъм, а не на получената помощ. Със същия успех можех да държа котето вкъщи и на сутринта да го заведа в "нашата" клиника без да плащам за спешна помощ. От самата операция съм много доволна. Явно имат добри специалисти и си вършат добре работата. Но определено не бих разчитала на спешна помощ през нощта.

Офф! Сега погледнах на предната страница и видях, че съм писала почти същото. Sad Дали да го изтрия?  newsm78

Последна редакция: ср, 20 ное 2019, 13:47 от Тaня67

# 242
  • София
Ми не, няма да го триеш. Написала си го, значи е важно.

Съжалявам за починалата ушичка.

# 243
Благодаря ви момичета. Таня, не само няма денонощна помощ, то няма и спешна такава. Вече писах, че като се обадих че карам спешен случай ме накараха да си запиша час....

Общи условия

Активация на акаунт