Февруарската дружина мина първата третина ! 5

  • 26 045
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 858
Много готино ми става като влезна и видя че има още нови момичета - супер компания се събрахме - добре дошли на новите момичета, лека и безпроблемна до финал  Hug

# 46
  • Мнения: 39
Здравейте и аз да попитам нещичко  Confused които си знаете пола  на бебетата от 4д то ли или от нормален е аз с предната бременност  разбрах 3 д  др Мазнейкова още преди 10 сед.

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Аз на 2Д разбрах, в началото на 12седмица Peace

# 48
  • Мнения: 363
Аз на 2D (в комбинация с 3Д режим) разбрах пола в 11 седмица

# 49
  • Мнения: 618
Честита тема и добре дошли на всички нови жени.

Исках само да Ви споделя, че се престраших да пътувам до вилата ни до Пловдив въпреки гаденето,повръщането и главоболието и останах шашната как ми повлия чистия въздух и еко плодовете и зеленчуците от градината  Shocked Никакво гадене главата спря да ме боли апетит огромен вообще нов човек. Преди малко се прибрах в София и усещам как почва да ме боли главата  #Cussing out
Вече съжалих, че не заминах за море както бяхме планували.... Която от вас се чувства зле още и има някакво кътче на чист въздух и хубава истинска храна да не се замисля

# 50
  • Варна
  • Мнения: 858
Здравейте и аз да попитам нещичко  Confused които си знаете пола  на бебетата от 4д то ли или от нормален е аз с предната бременност  разбрах 3 д  др Мазнейкова още преди 10 сед.


Не е важен ехографа, а човека отзад и дали бебето ще позволи да го "разкрият" Peace

# 51
  • Мнения: 1 201
И аз на село се чувствам прекрасно, двор, градина, райграс абе релакс.Селото ни се намира на 30мин от Пловдив и често оставаме и мъжо пътува до работа

# 52
  • Мнения: 10
Предния път пола ми го казаха в 11 г.с. на 3Д
Преди това само беше предположение

# 53
  • Мнения: 618
Купувахме няколко неща за гадене за бременни включително това ЕМИЛ и още едно италианско  Crossing Arms абсолютно никакво подобрение при мен

# 54
  • софия
  • Мнения: 100
Здравейте Февруарска дружина;) Най-накрая се престраших и аз да се включа към вас!
Аз съм от София,от кв.Младост 3, на 28 години,първа бременност;) и много чакана. Термина ми е на 25.02.2015г и в момента съм в 11 седмица;)Само ви четях до сега,защото се притеснявах да се включа още. Нашето бебе е дълго чакано,цели три години и с 3-тия опит ин витро се получи;)Надявам се всичко да е наред и за напред. Утре имам първи преглед по ЖК и ще ме регистрират вече като бременна;) Иначе аз съм пациент на клиника Малинов и там ще продължа да се гледам при др Чучумишев.Имам раннен скрининг при него на 18.08. Wink
На всички момичета лека бременност и всичко да е наред с всяка от нас до края;)

# 55
  • Мнения: 2 171
Криспи, добре дошла и лека и безпроблемна бременност до финала Hug
И аз съм в Младост 3.

# 56
  • софия
  • Мнения: 100
Здравей Сема,благодаря ти и на теб лека бременност;)
Значи със сигурност ще се засичаме в нашето малко и хубаво паркче;)

# 57
  • Мнения: 121
Здравейте Февруарска дружина;) Най-накрая се престраших и аз да се включа към вас!
Аз съм от София,от кв.Младост 3, на 28 години,първа бременност;) и много чакана. Термина ми е на 25.02.2015г и в момента съм в 11 седмица;)Само ви четях до сега,защото се притеснявах да се включа още. Нашето бебе е дълго чакано,цели три години и с 3-тия опит ин витро се получи;)Надявам се всичко да е наред и за напред. Утре имам първи преглед по ЖК и ще ме регистрират вече като бременна;) Иначе аз съм пациент на клиника Малинов и там ще продължа да се гледам при др Чучумишев.Имам раннен скрининг при него на 18.08. Wink
На всички момичета лека бременност и всичко да е наред с всяка от нас до края;)


Krispy, май сме били в една групичка в Малинов Simple Smile Ти при кой доктор беше?
Иначе и аз ходих на ранен скриниг там, но при Сигридов. Калчев ми го препоръча, защото се занимавал специално с проблемни бременности и с бременности след ин витро. Защо толкова късно ще си правиш ранния скрининг? Доколкото знам, се прави между 11 и 13 седмица някъде?

# 58
  • софия
  • Мнения: 100
Здравей Anichkaa83:) Аз бях при д-р Семерджиева.Аз забременях при ЗЕТ,бяха ми останали две ембриончета от миналата година. И този път бях много малко в клиниката. Но сигурно сме се засичали;)
Ами на мен докторката ме записа направо при др Чучумишев,и той също следи бременни след ин витро и работели заедно с твоя доктор:) Иначе на 18.08 ще съм в края на 12 -та седмица,а другата седмица цялата клиника е в отпуска;) Надявам се,че няма да е късно и че всичко ще е наред;)

# 59
  • Мнения: 427
Цоп и аз, че съм изтървала новата тема.

Защо не пише кое номерче е?


Добре дошли на новите момичета, нека февруари всички да гушкаме новородили се бебчета.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт