На пазар във Варна - 35

  • 49 534
  • 720
  •   1
Отговори
# 435
  • Варна
  • Мнения: 478
Момичета в Гранд Мол има ли БГ сувенири и къде? Искам да взема нещо за спомен на чужденци - мъже,някакви идеи,че нямам много възможност да обикалям с малката с количката  Blush Или някъде в Младост-Трошево ако се сещате...
В Гранд мол имаше на ет.1, но незнам какво точно търсиш. Аз на мои познати чужденци им купих шарена сол в бурканчета  Laughing от пазара.

# 436
  • Варна
  • Мнения: 10 658
Момичета помагайте  Praynig  Praynig   Praynig Препоръчайте ми магазини със сервизи за хранене от по високо качество до 150 лв.  Praynig Ходих във Варна мол,в Гранд един магазин, който е срещу Образцов дом и  нищо не ми грабна окото.

В Tehno@Home погледна ли?
Домашен Рай срещу Общината?

# 437
  • Мнения: 1 935
Момичета, къде в района на колхозен пазар мога да открия моряшки тениски с къс ръкав за третокласник, ръст 146 см.

Провери в магазина на тази фирма-производител: http://www.zlatev-bg.com/drugi.html

Много ти благодаря   bouquet

# 438
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Търся си стъклена дъска за рязане.
Бях гледала в технополис или техномаркет (не помня кой от двата вече), ама бяха с някакви гадни раци ли, омари ли бяха...  Rolling Eyes Другаде някой да е мяркал? По възможност без картинки по тях. Или поне без морски дарове.  Crazy

# 439
  • Мнения: 792
Знаете ли къде могат да ми избродират име върху пелена или кърпа? Държа да е красиво Grinning
Благодаря!

# 440
  • Варна
  • Мнения: 320
Търся си стъклена дъска за рязане.
Бях гледала в технополис или техномаркет (не помня кой от двата вече), ама бяха с някакви гадни раци ли, омари ли бяха...  Rolling Eyes Другаде някой да е мяркал? По възможност без картинки по тях. Или поне без морски дарове.  Crazy
аз си купих от Техно Хоум ли беше, в Гранд Мол на последния етаж, не е с омари, а с рисунък като мрамор...но да си призная честно така седи, не я ползвам. много трака като режа, а и ножа оставя следи по нея, което ме притеснява

# 441
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Момичета помагайте  Praynig  Praynig   Praynig Препоръчайте ми магазини със сервизи за хранене от по високо качество до 150 лв.  Praynig Ходих във Варна мол,в Гранд един магазин, който е срещу Образцов дом и  нищо не ми грабна окото.

В Tehno@Home погледна ли?
Домашен Рай срещу Общината?

Miss Noir Ще проверя и в домашен Рай   bouquet В техно хоум няма по разбъркани цени  ooooh! а и нищо не харесах и там  Tired

dessitta По принцип търся квадратен сервиз като това Даже, ако този успея да го видя на живо ще съм много щастлива  Mr. Green

Да допълня търси се това http://beautifulhome.bg/index.php?route=product/product&product_id=1333

и това ако има в цвят екрю http://www.pazaruvai-lesno.bg/view_product.php?pid=87549&utm … paign=direct_link

Последна редакция: чт, 18 сеп 2014, 14:34 от Капризче!

# 442
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
аз си купих от Техно Хоум ли беше, в Гранд Мол на последния етаж, не е с омари, а с рисунък като мрамор...но да си призная честно така седи, не я ползвам. много трака като режа, а и ножа оставя следи по нея, което ме притеснява

Благодаря за информацията и отзива!  Peace

# 443
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 761
Знаете ли къде могат да ми избродират име върху пелена или кърпа? Държа да е красиво Grinning
Благодаря!

Понеже наскоро търсих за избродирване върху хавлия за кръщене - пратиха ме в едно шапкарско ателие Батовски от НюЙоркъра (Валентина) към гарата - мисля срещу сградата на ДЗИ се падаше.Оказа се че им трябват поне 2-3дни за да настроят машината и да го избродират и нямах време,незнам дали става добре.Мисля че и за ателието на Желю на центъра срещу църквата Св.Николай ми казаха,но не съм проверявала там  Peace

# 444
  • Мнения: 792
И на мен точно за кръщене ми трябва. Рових в нета, но не успях да открия информация. Затова се надявам на споделен опит тук Simple Smile
Търся също и хубава пелена, подходяща за случая.

# 445
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Мяркала съм сякаш в магазин "Штъркел" да правят бродерии с името точно върху кърпи и пелени.  Thinking

# 446
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 761
И на мен точно за кръщене ми трябва. Рових в нета, но не успях да открия информация. Затова се надявам на споделен опит тук Simple Smile
Търся също и хубава пелена, подходяща за случая.

Аз накрая взех обикновен бял чаршаф и го дадох на шивачка да го поръби с дантелен кант,за да стане по-нежно,време за бродиране вече нямахме.Иначе в Мол Варна има на 1вия етаж срещу аптеката един магазин с спално бельо,там сякаш бях гледала хавлийки с избодирани златни ангелчета,сториха ми се подходящи за кръщене  Peace

# 447
  • Където си поискам:)
  • Мнения: 218
Къде могат да ми разширят ботуш?Стяга ме по стъпалото. Embarassed
Погледни това https://www.facebook.com/atelie.djema?fref=ts
Преди работеха в Двете кули, но сега са в Гранд мол, срещу Карфур.
Разгледай снимките как поправят стари обувки. Много е добър.
Аз съм доволна, благодарение на него нося едни ботуши и обувки на Nine west вече 4-5 год. Embarassed

Francesca, dessitta bouquet В събота ще мина през магазина.

Последна редакция: чт, 18 сеп 2014, 19:09 от Smile_K

# 448
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Моля, ако някой е гледал представлението на "Цирк Балкански" да напише има ли дресура на диви животни (не ги ли забраниха newsm78) и така рекламирания хипопотам участва ли в програмата или просто може да се види (срещу заплащане най-вероятно Wink).
Ходихме миналата седмица, хипопотам и кучета няма, има лъвове, папагали и пони. Човекът-гума ми събра очите! Shocked

# 449
  • Мнения: 1 935
Момичета,
насочете ме от къде да си купя дамски кожени кецове, нещо като тези http://img.shopzone.bg/data/2012/02/1330426664_492588.jpg . До към 80 лв.

Общи условия

Активация на акаунт