Носене на бебето в слинг и ергономична раница - 3

  • 63 784
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 486
Нощни очи, благодаря ти! Значи правилно си спомням, добре си ми обяснила  Heart Eyes
Аз също си поръчах слинг на Шушулка и раница Боба 4. Надявам се на първо време да ми стигнат. А и един слинг-джоб за вкъщи смятам да взема. Мислите ли, че е достатъчно?

Аз имам еластичен, с халки и boba4,достатъчни са ми.

# 706
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Мислите ли, че е достатъчно?

Ако не те хване бебеносещата краста... да, ще са ти достатъчни. Simple Smile Crazy Wink Mr. Green

# 707
  • Мнения: 2 485
Нощни очи, много благодаря за коментара за Зилана! Това е важно да се знае, а на сайта не го пише.
Иначе и на мен ми се струват готини зиланските мей тай.
Още ще го помисля и ще видим дядо Коледа какво ще реши Grinning

# 708
  • Мнения: 932
Хубаво беше времето вчера и се разходихме около час в парка след детската консултация... Минавайки покрай две баби и един дядо, който бяха седнали да се напичат на слънце на пейките, едното бабе подвикна силно след мен - Ако е момче НЕ ТРЯБВА да се носи в кенгуру!!!
Сега... Не се върнах да й обясня, че всъщност е боба 4г и че си мечтая за тула тодлър, ама ММ нещо още се запъва.Wink
И да... Бебето ми навърши скоро 10 месеца. Проходи преди две седмици и е 9200 грама.
Откакто стана на три месеца слушам само как скоро нямя да иска или няма да мога да я нося. Ами не...
Само митове и легенди, а и непоискани съвети...

# 709
  • София
  • Мнения: 1 402
Аз да се оплача, купих си слинг с халки, ама нещо явно не го слагам както трябва. Дори и когато успея да напъхам шиши вътре провисва надолу, а платът е твърд и неразтеглив, двулицев. Днес след половин час носене имах чувството, че слон ми е играл хоро на рамото, като синьо ме болеше - това да не би да се дължи на нещо, което не правя както трябва? Бебка е около 11 кг вече. Уж слингът е за до 16 кг. Изгледах доста клипчета, всички са еднакви и мисля, че правилно нагласям нещата.  Май слингът с халки не е за мен....

# 710
  • Северозапада
  • Мнения: 5 477
Според мен просто голямо дете не е удобно да се носи на 1 рамо. Малката, няма 10 кг., рядко я нося. Имам шал, който съм вързала на една страна, за по-бързо, но не мога да я нося много дълго. Прорязва ми рамото. Тя вече доста ходи, но когато бързам и трябва да нося нещо, я слагам вътре.

# 711
  • Мнения: 737
Dao, и при мен с пауча така се получава. Явно на едно рамо с по-голямо дете си е трудно. Нося го само по 10-15 мин колкото да свърша нещо с него на ръце, хем и на него да му е интересно.
Имам чувство, че ми е неудобно и защото съм по-кльощава и кокалеста.

# 712
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Дао, ако искаш пусни снимка. Моля те, снимай също и самите халки да видя какви са. Има значение защото, както и самия възел, след като си сложила слинга и бебето вътре. Сещам се за няколко неща, които биха могли да са причината, но предпочитам първо да видя как стои, преди да правя някакви умозаключения.

# 713
  • София
  • Мнения: 1 402
Нощни очи, благодаря за включването и ангажираността   bouquet. Ще видя кога ще успея да я ръгна пак в слингчето и да снимам.

# 714
  • Мнения: 10
Какво мислите за Babymoov? Може ли да се конкурира по комфорт с Тула и Боба?

# 715
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Мен лично не ми вдъхва доверие, но пък не съм виждала носилката на живо.  Thinking

# 716
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Какво мислите за Babymoov? Може ли да се конкурира по комфорт с Тула и Боба?

На мен ми изглежда маломерна от снимките.  Rolling Eyes Нямам лични впечатления. Хубаво би било да я тестваш преди да вземеш, ако има как.

# 717
  • София
  • Мнения: 1 402
И аз това щях да напиша: 1) за пораснали бебета може и да не става, 2) задължително тест преди покупка, най-малкото да се види на живо; 3) на една от снимките ми направи впечатление сгъвката при лакътя, където минава презрамката (ама как го обясних Crazy) та на това място платът на самата раница се е сгънал по начин, който ме навява на мисълта, че е твърд/груб

# 718
  • Мнения: 1 067
Мацки вижте на какво попаднах в продавалника, стана ми малко странно, но на пръв поглед изглежда добре ушита  Thinking
Как ви се струва?

# 719
  • София
  • Мнения: 56
Моля да погледнете дали съм се справила с поставянето на малчо в слинга. За първи път ни е.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт